Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nydalten med KM Mellomdistanse og Trimtex-cup

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nydalten med KM Mellomdistanse og Trimtex-cup
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: søndag 13 juni 2021

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 171 påmeldte deltakere.

H 13-16 C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage Wergeland BiemLillomarka OL186277
Aksel Nissen HellerudIL Koll3983285
Håvard Rekve LianIL Koll4125159

D 13-16 C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maria SkrindoNydalens SK3883550
Ava Viktoria Sætnan ValioIL Koll3980182

D 13-14 (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ulla Lunøe AkselsenNydalens SK211902
Inka M. Boldingh DebernardNydalens SK4126066
Jenny DanevadFredrikstad SK
Tiril Frostestad-StenbrendenNydalens SK224379
Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering217664
Siri Guttormsen FoshaugNydalens SK224247
Lea Marie Hagen-BoldinghIL Koll3984143
Kajsa Harstad ArntsenHeming Orientering3852258
Alida HertzenbergFossum IF
Alma Rygh HoltenNydalens SK4041398
Charlotte HopsnesFossum IF3985306
Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering3938701
Boiana IordanovaNydalens SK4149001
Emma Aune JakobsenOK Moss4124780
Ingrid Merete JebsenHeming Orientering4022554
Tuva Wilkens JernbergNydalens SK212077
Henni Hattestad KristensenHeming Orientering3935376
Åse LuråsOppsal Orientering3864113
Live R. LøbergNydalens SK224890
Josefine Oraug RyghNydalens SK4196861
Astrid ReuschHeming Orientering4136271
Helene ScheeleNydalens SK4207551
Oline Soma SlåstadRaumar Orientering4116711
Vilma ThomassenNydalens SK4189437
Clara WeiszNydalens SK4067930

D 15-16 (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari AarsethNydalens SK3979366
Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering3984978
Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb3952074
Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb4022885
Hanne Wærp HaugeNydalens SK4203527
Maja Mo HjelsethNydalens SK4090429
Signe HoloFossum IF3807005
Ane HustvedtOppsal Orientering4105458
Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering3916574
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK3776119
Karoline JebsenHeming Orientering3727047
Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering4106480
Mari KallesonOppsal Orientering3981305
Marie KravdalGjø-Vard OL4004230
Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering3972817
Pauline MyklebustIL Koll4118196
Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering4040010
Pernille Nor-WollØstmarka OK3805942
Marie ScheeleNydalens SK4090817
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb3979325
Elise ThorsengFossum IF3823960
Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering4124749
Eira Skaarer WiklundNydalens SK4178018
Astrid YtterbøAsker Skiklubb3781853
Sofia ØhlckersTyrving IL4062832
Anne ØstvoldFossum IF3806056

D 17-18 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johanne Rognerud BøeFossum IF4200614
Ida Marie FlågenHeming Orientering4003638
Kathinka Zahl HagenFossum IF3980927
Elise Wærp HaugeNydalens SK3950532
Vida Helland-HansenTyrving IL3933389
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL4003869
Linnea HolstTyrving IL4021150
Kajsa Meyer LarssonTyrving IL4042917
Kristin Melby JacobsenLardal OL4004172
Alva Marika NiklassonNydalens SK4193660
Kaja PeikliTyrving IL4125720
Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering3982345
Pia Young VikNydalens SK3993128
Inga Skaarer WiklundNydalens SK4171138

D 19-20 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amélie AamodtOppsal Orientering4151528
Janne Tjørhom AasheimNydalens SK4044541
Jenny BaklidNTNUI3984242
Ingrid BlindheimLillomarka OL3877859
Åsne HaavengenKongsberg OL4167300
Iris HolstTyrving IL4041406
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK4123907
Malene Teresia JebsenHeming Orientering4124061
Mina JørgensenTyrving IL4058368
Tina KallesonOppsal Orientering3876877
Kristine KravdalGjø-Vard OL4005344
Ane Sofie KroghNTNUI3916764
Oda ScheeleNydalens SK4015764
Live ØstvoldHeming Orientering3942596

D 21- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helena KarlssonNydalens SK3120912
Anastasia TrubkinaIFK Mora OK

H 13-14 (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas N AspelundNydalens SK4134821
Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb4042784
Sondre HafskjoldNydalens SK4022620
Eskil HobølOppsal Orientering4055117
Magnus Rørlien JevanordFossum IF4124897
Jakob Refvem KolderupIL Koll3982717
Jacob Finstad LandTyrving IL4091633
Åsmund Larsen HirschTyrving IL4062600
Maximilian MackenzieNydalens SK224938
Sigurd Øvrebø MyrvoldHeming Orientering4042263
Otto Figenschou PiraHeming Orientering3931565
Aksel Victor SanchisHeming Orientering
Alfred Holtan SanderudLillomarka OL4104345
Otto Schjølberg-HenriksenNydalens SK4125241
Gaute SkjønhaugFet OL3982170
Erlend SommerheinFossum IF3977451
Ask Felland SætnanFossum IF3946688
Peter Telle-HansenTyrving IL4144572
Eivind VågsnesOppsal Orientering4037933
Frode WallbergHeming Orientering247993
Boye WangensteenLillomarka OL3864774
Sebastian WettergreenFossum IF225339
Sigmund ØlstadFet OL3933702
Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubb4201679

H 15-16 (35)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lukas Jones ArnesenHeming Orientering3885936
Aksel Nikolai AubertOppsal Orientering4040838
Erlend BakkeFossum IF4042008
Mathias BirkelundAsker Skiklubb3949591
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL3884806
Håkon BogasonLillomarka OL3894102
Martin Christoffer BorgIL Koll4117420
Aksel EideBækkelagets SK3886736
Håvard EikRaumar Orientering4091252
Jakob A. GjedeboOppsal Orientering3724671
Eskil HafskjoldNydalens SK4022018
Jonas HickenIL Koll4041828
Markus HirschBækkelagets SK3809324
Sigurd HobølOppsal Orientering3983731
Max Skjerpen HusebyNydalens SK4125803
Emil Husebye AamodtFredrikstad SK3982188
Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK4105540
Lavrans Larsen HirschTyrving IL4057725
Marius Juell LarsenTyrving IL3659919
Mathias LinløkkenØstmarka OK3653003
Tobias Tronbøl LiumIL Koll4041463
Torbjørn LundebyLillomarka OL3881117
Rasmus MackenzieNydalens SK4014791
Alvin Andersen MariboRaumar Orientering4124624
Nils Anders NiklassonNydalens SK4193652
Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK3781283
Sondre OlaussenOppsal Orientering3822236
Bjørnar PeikliTyrving IL4125258
Johannes Salvesen-LundeIL Koll4003455
Andreas SandernesØstmarka OK3983327
Per Noah SommerheinNydalens SK4006086
Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK3816667
Mons Sætre-LorentzenFet OL4029070
Jonathan WoodhouseLillomarka OL3978459
Christoffer ÅnensenOppsal Orientering4126603

H 17-18 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK4134573
Marius E. AamodtOppsal Orientering4150520
Mikael BirkelundAsker Skiklubb4090734
Alfred BjørnerødOK Moss3917630
Christian Fredrik BorgIL Koll4082012
Anders Håvard LarsenNydalens SK4104469
Kristian Juell LarsenTyrving IL3659166
Vilmer NybergAsker Skiklubb4122560
Mathias NyhaugAsker Skiklubb3950433
Ask OlaussenOppsal Orientering3995065
Anselm ReichenbachOppsal Orientering3884863
Sigurd RødnesOppsal Orientering4106696
Martin Størmer-AntonsenNydalens SK4020095
Birk Felland SætnanFossum IF225464
Kasper Bakken UlsethNydalens SK3985231

H 19-20 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Cornelius BjørkBækkelagets SK4191078
Bendik EliassenHalden SK3794260
Sondre Zahl HagenFossum IF3886918
Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering3938933
Lars Young VikNydalens SK3993433
Mathias Pedersen VoldLillomarka OL3886017
Sondre YtterbøAsker Skiklubb3978855

H 21- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen BaklidNTNUI3982477
Anders HagaNydalens SK3808920
Aslak HeimdalNTNUI4009106
Elias JonssonNTNUI3917549

Annonser

IOF Eventor