Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Klubbmesterskap Grudaskogen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Klubbmesterskap Grudaskogen
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: mandag 28 september 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 82 påmeldte deltakere.

H17 (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AasheimGanddal IL181858
Markus Andreas BreivoldGanddal IL510663
Joar EilevstjønnGanddal IL504231
Øyvind LamarkGanddal IL509449
Erik LimaGanddal IL209922
Aivaras MockusGanddal IL195846
Thomas Barvik MælandGanddal IL211775
Oddmund NordgårdGanddal IL209736
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb510413
Fredrik OmdalGanddal IL509109
Ådne OrstadGanddal IL243566
Tor Gunnar OsenGanddal IL229591
Tobias RøddeGanddal IL511366
Morten Bjerga SundliGanddal IL212949
Arild SvihusGanddal IL206298
Ole Kristian TaksdalGanddal IL508137
Andreas Nybak UrdalGanddal IL250214
Aart Joakim in't VeldGanddal IL243462
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL225547

D17 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin BreivoldGanddal IL510664
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Mariann SveinsvollGanddal IL503557
Nora SvendsenGanddal IL211917
Anna TaksdalGanddal IL508199
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL501775

H13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius RøddeGanddal IL211906
Øyvind Stokke SeljeskogGanddal IL197867

H15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon Stokke SeljeskogGanddal IL212758

D15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hilde OhrGanddal IL213113

H50 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Ingar HadlandGanddal IL510424
Jakob KarlsenGanddal IL243568
Trond LamarkGanddal IL509448
Ove MæstadGanddal IL233789
Svein Oddvar NetlandGanddal IL229590
Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb204102
Kristian OhrGanddal IL509446
Henning SundbyGanddal IL225587
Ole Morten SvendsenGanddal IL189095
Oddvar TaksdalGanddal IL501146

D50 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haldis Olaug GlendrangeStavanger Orienteringsklubb245177
Vibeke LamarkGanddal IL509450
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Kristin SkadsemGanddal IL193010
Ann Karin TjørhomGanddal IL216714
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831

H60 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn Martin AlsakerStavanger Orienteringsklubb
Tor Geir EspedalGanddal IL185991
Bjarne GimreGanddal IL250215
Paul Terje HaarrGanddal IL510634
Ove OalandGanddal IL216734
Otte OmdalGanddal IL250321
Kjell Ivar SkjørestadÅlgård Orientering206315

D60 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove BjerkreimFrøyland IL62942
Brit SvihusGanddal IL39048

H70 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tormod AaslidEgersund OK204742
Harry BreilandÅlgård Orientering509012
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb226944
Knut SkjævelandGanddal IL243567
Kjell SvihusGanddal IL511477
Jan VærpSøgne og Songdalen OK216807

D70 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger Skretting OpstadEgersund OK217118

H-trim (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Asgeir KleppaFrøyland IL241444

D-trim (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin BarvikGanddal IL197952
Unni Byberg MæstadGanddal IL234151
Maria Nilsson RøddeGanddal IL213110
Kristin Furre OweGanddal IL234124
Grete Stokke SeljeskogGanddal IL241730
Unni B SundliGanddal IL67378

D10-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karen OrstadGanddal IL206299
Inger RothGanddal IL213137
Hanna in't VeldGanddal IL247976

H10-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Peder OrstadGanddal IL212951

N-Åpen (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pernille BreivoldGanddal IL213049
Arnas MockusGanddal IL
Liven OrstadGanddal IL234004
Ida UskenGanddal IL247726
Mariann UskenGanddal IL
Ole Kjell UskenGanddal IL247857
Åsne UskenGanddal IL247774
Sverre in't VeldGanddal IL
Marie VoldsundGanddal IL248267

Annonser

IOF Eventor