Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Skumringskampen finale

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Skumringskampen finale
Arrangørorganisasjon: Asker Skiklubb
Dato: mandag 19 oktober 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 59 påmeldte deltakere.

D/H 11-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik Fet AndersenKonnerud IL228505
August Hellerud SireKonnerud IL234818
Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL507392
Mats JohnsenSturla, IF212035
Mikkel RastadAsker Skiklubb502885
Jens WoldSturla, IF211942

D 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari AarsethNydalens SK502770
Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb500272
Mina Akiko Horni JohnsenSturla, IF212043

H 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb502890
Vilmer NybergAsker Skiklubb225016
Mathias NyhaugAsker Skiklubb505200

D 17- Kort (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit DanielsenTyrving IL220726
Tove HeimdalKonnerud IL181855
Anita HillerenEiker OL250365
Birgit Økern JensenKonnerud IL510520
Kjersti Fuglseth OlsenAsker Skiklubb246439
Anne Marthe PeveriEiker OL211458
Jorun RuudAsker Skiklubb508100
Veslemøy SolbergKonnerud IL510324

H 17- Kort (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas AarsethNydalens SK228404
Lars BaklidKonnerud IL220872
Bjørn BendiktsenModum OL241797
Hasse BergstrømTyrving IL505395
Peter CarlsenSturla, IF207695
Per Magnus DahlElverum OK505578
Egil EideTyrving IL216963
Per Kristian EkebergTyrving IL211555
Arne FossheimAsker Skiklubb504115
Jon Arvid FossumAsker Skiklubb500269
Kjell Jarle GausemelRøyken OL506757
Gjermund GravirAsker Skiklubb207595
Christian GrotnesTyrving IL221251
Øyvind Roger HansenRøyken OL500590
Eivind Bøhn HeiebråtenRøyken OL212882
Jan Tore HenriksenNorges Bank BIL206304
Eivind HoffTyrving IL221325
Geir Holm GundersenKonnerud IL512780
Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb504450
Bjørn W. LudvigsenSturla, IF500674
Terje Wiig MathisenNydalens SK511001
Arild NyhaugAsker Skiklubb204534
Sven OhrvikKonnerud IL215453
Torgeir StrandhagenRøyken OL507613
Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL507044

H 17- Lang (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars-Ivar AarsethNydalens SK204849
Stian BergersenTyrving IL234974
Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI194879
Are FlåganAsker Skiklubb505666
Tommy JauhojärviAsker Skiklubb509222
Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK250993
Eirik W. MoeAsker Skiklubb195536
Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL221348
Henrik Drange RuudRøyken OL502540
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb502143
Torkil Eide SolstadTyrving IL502445
Erling SommerfeldtAsker Skiklubb504114
Jostein F. TellnesAsker Skiklubb189066

C-åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon WoldSturla, IF189075

Annonser

IOF Eventor