Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Norsk O-Festival lang (med Elite)

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Norsk O-Festival lang (med Elite)
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: søndag 27 juni 2021

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 949 påmeldte deltakere.

N-åpen (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haakon Fugleneb AAmandIdrettslaget Dyre Vaa223501
Maren AanonsenØyestad IF allianse235228
Vilde AanonsenØyestad IF allianse251374
Ludvig Indseth AasKongsberg OL
Anna BjørkeFossum IF234466
Liv Boldingh DebernardNydalens SK252622
Klara Zahl ErikssonKongsberg OL247699
Vilma Holte FjeldstadPorsgrunn OL213262
Kris Cotanas HageliaVegårshei IL199441
Astrid HellerudIL Koll247696
Mikkel Mohn HerstadKongsberg OL252377
Vilje HillerenEiker OL213682
Otto Rygh HoltenNydalens SK221437
Sigrid Fenne IngierdBækkelagets SK224997
Ella Aune Rytter JakobsenOK Moss513388
Ivar Øen LandstadIL Koll224902
Sverre Øen LandstadNydalens SK224882
Mira Fosser LundsrudOK Moss507950
Elise Nauf BorgersenHedrum OL221398
Fredrik Nauf BorgersenHedrum OL221385
Sigrid Hausken NordbergNydalens SK181230
Sivert NyhusKlubbløs222645
Trym Fuglseth OlsenAsker Skiklubb223791
Marie Gjære SmestadKongsberg OL247689
Athene Victoria StoksethHalden SK247002
Troy Victor StoksethHalden SK247500
Edel Vollen SataøenRond OL247865
Anton WindvikSandefjord OK253518
Julie Hellerud ØpstadAsker Skiklubb242338

N2-åpen 10-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silje EgebergTyrving IL
Magnus Dalen EriksenAsker Skiklubb209846
Wilma StoparTyrving IL
Nora Vollen SataøenRond OL246947

C-åpen 10-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Leah BergsveenLarvik OK215471
Ingrid BrattbakkFana IL233601
Fredrik BueOL Tønsberg og omegn226031
Vilma DanevadFredrikstad SK211491
Gina HageliaVegårshei IL248755
Signe HageliaVegårshei IL248756
Tiril Hausberg KåstadFana IL247399
Veronica Holtedahl SimonsenSandefjord OK233645

C-åpen 17- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin BordøyHedrum OL187285
Knut GjoneSandefjord OK
Sigrun GjoneSandefjord OK
Hilde Solli KvikstadOL Toten-Troll
Ole Christian Solli KvikstadOL Toten-Troll
Stian LillegårdLillomarka OL514998
Vilja Solberg OhrvikKonnerud IL510324
Anne Elizabeth SimonsenSandefjord OK233654
Elin Cecile Kryvi StrandenesFana IL213792
Jørn TorgersenTIF Viking511871

B-åpen 10-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane Kristine EidKongsberg OL212523
Herman Finstad LandTyrving IL213288
Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb507222

B-åpen 17- (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi BudahlFet OL147490
Dag BøeVaregg Fleridrett197743
Simon Lund EikremFreidig253131
Torleif GaltelandAsker Skiklubb212659
Åsne Gjelstad RebårdSandefjord OK191349
Oddvar GjelstadSandefjord OK242473
Hilde HetlandEgersund OK224784
Anita E. HoleFørde IL
Ellen Akiko Horni-JohnsenSturla, IF195790
Bente HortenVingelen IL203370
Elisabeth Aune JakobsenOK Moss513391
Anders JohnsenSturla, IF206565
Leif JordetVingelen IL203271
Marie Lindvik JørstadNydalens SK
Bjørg KocbachBergens TF180128
Tore LindaasElverum OK220882
Hildegunn LindstadOL Toten-Troll215171
Katrine van RaaijHedrum OL187290
Ingerid ReinertsenFreidig192662
Gunn Elin RudiHadeland OL502131
Kari Schjølberg-HenriksenNydalens SK195816
Jon SimonsenSandefjord OK223906
Ingvil SnøfuglFreidig
Gjermund WeiszNydalens SK4066544
Anne WestergårdVaregg Fleridrett181849
Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK

AK-åpen (98)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Svein AckenhausenKonnerud IL222213
Arild AndersenOppsal Orientering229706
Mari Angell-PetersenFreidig214970
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Sunniva Nergaard BergStokke IL178225
Katharina Mo BergeFreidig181516
Nina BirkelundAsker Skiklubb207566
Helge BjaalandHeming Orientering217272
Jack BjørnsenKristiansand OK197830
Atle BorgersenHedrum OL203672
Hans-Richard BrattbakkFana IL244786
Morten BreimoOK Moss
Margareta BrynhildsenStokke IL211574
Anne-Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK513383
Arnhild U. BråtenVegårshei IL507023
Geir BråtenVegårshei IL245669
Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering216858
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)507646
Arnstein DaleOL Vallset/Stange511683
Berit DanielsenTyrving IL220726
Trine Disch KihleNydalens SK78987
Marianne DæhliNydalens SK221273
Even ErlienGjø-Vard OL480253
Trond FeiringHamar OK511556
Hege FjellbirkelandIL Gular211280
Åshild FlatebakkenTyrving IL511443
Ann Elin FlågenHeming Orientering187127
Arne FossheimAsker Skiklubb504115
Kristin Solberg FredheimSandefjord OK
Martin FrischknechtAlta OL514894
Siren GreveBergens TF211515
Ole Grini JohansenTyrving IL500533
Idunn HaavengenNTNUI206386
Bjørn HallanFossum IF501512
Thea Feiring HaltiaTyrving IL186180
Helga HaverstadLierbygda OL500499
Berit HegdalBergens TF245670
Tove HeimdalKonnerud IL181855
Geir Holm GundersenKonnerud IL512780
Tonje HolmOK Moss513974
Mona HoltePorsgrunn OL229515
Wenche HultgreenTyrving IL186240
Jan Anders IstadAsker Skiklubb487950
Håkon JendalFossum IF214746
Eli Fjellbirkeland JohannesenNTNUI207662
Lars Rønning JohansenMåren OK209001
Espen JohnsenHedrum OL510744
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Pål KittilsenFreidig511839
Runar KittilsenStokke IL509136
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering222531
Jøran KristensenHeming Orientering233943
Jon Erik KvarmeSturla, IF505431
Randi LillealternFreidig247191
Bente Fosser LundsrudOK Moss510666
Kirsti LysakerFana IL191280
Olle MalmringFreidig
Roar MathisenOL Tønsberg og omegn192566
Elle M. MelbyeHeming Orientering216699
Stein MellaOppsal Orientering204225
Sigurd MelsomNTNUI202990
Lene Moe BlomNydalens SK103746
Pernille Nauf BorgersenHedrum OL203284
Martin NaufHedrum OL182122
Ole Johannes NedrebøOK Moss513973
Stein Arne NegårdVang OL507609
Inger NergaardStokke IL198006
Torkjel NesheimTyrving IL511479
Are NjåsteinTyrving IL206550
Marianne NjåsteinTyrving IL507825
Thor NorderudTyrving IL213556
Arild NyhaugAsker Skiklubb204534
Pål Kogstad NæssRaumar Orientering211190
Sven OhrvikKonnerud IL514444
Kjersti Fuglseth OlsenAsker Skiklubb246439
Thomas OlsenAsker Skiklubb246347
Øistein PaulsenBergens TF226059
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL506935
Tiri RebårdSandefjord OK199599
Anne Berit RørlienFossum IF206508
Tom RådahlTyrving IL501131
Kristin SandvenNotodden OL505752
Ingjerd SognnæsBergens TF512797
Veslemøy SolbergKonnerud IL514445
Hege SolerødGjø-Vard OL508258
Nina SoligardBergens TF255563
Kristine Sparre KnudsenStokke IL245658
Per Einar StrømHedrum OL221210
Oddvar TaksdalGanddal IL501146
Ole Kristian TaksdalGanddal IL508137
Arne TiltnesTyrving IL217373
Inger TiltnesTyrving IL234973
Anna-Thekla TonjerElverum OK253953
Karoline TorøKongsberg OL183883
Snorre VegganOppsal Orientering89471
Owen Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett181850
Eli Marie WiigPorsgrunn OL241874
Hilda ØfsthusAsker Skiklubb500272

AL-åpen (35)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)503032
Per Ole DahlsrudNydalens SK506792
Jon DuncanSandnes IL (Rogaland)512816
Audun FingarsenElverum OK216838
Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll168839
Thomas FrostAlta OL514693
Sturle FurlandSandefjord OK510317
Trond GjelstadSandefjord OK512591
Christian GrotnesTyrving IL221251
Stein H. HagenFossum IF504815
Øyvind HelgerudHalden SK207805
Jon HolstadFreidig511974
Hans JevanordFossum IF206276
Christian JomaasFossum IF
Øystein KildahlØstmarka OK184248
Are KristiansenTyrving IL502380
Anthony LeroyerFreidig251566
Thomas LieFredrikstad SK510440
Trond LundTyrving IL501010
Steinar LågAsker Skiklubb505099
Thor MellaOppsal Orientering187259
Thomas Berge MjølhusOL Trollelg
Trond MyhreFossum IF191338
Rune NygaardIL Gular514592
Vegard PeikliTyrving IL507650
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)
Karl Even RyghHeming Orientering502378
Pål SkogedalAsker Skiklubb207606
Anders SollienOL Toten-Troll92154
Heidi StoksethHalden SK
Øyvind StoksethHalden SK
Leif StørmerFossum IF203638
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL241823
Siv WiersdalenPorsgrunn OL199541
Roger ØstvoldHeming Orientering195762

AM-åpen (70)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa203010
Lars-Ivar AarsethNydalens SK204849
Tone AlmåsIL Leik506670
Even Angell-PetersenNydalens SK195689
Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL500222
Mariann ArvesenSandefjord OK211880
Hasse BergstrømTyrving IL505395
Anders BrynildsenFredrikstad SK513382
Henning Bratland CarlsenOK Moss512686
Espen DanevadFredrikstad SK79095
Gro Sandstad EidsmoFreidig
Per Kristian EkebergTyrving IL211555
Are EriksenOslostudentenes IK512818
Jan Richard EriksenAsker Skiklubb511200
Hege FeiringTyrving IL186189
Truls FjeldstadPorsgrunn OL200431
Trond FlaskerudOL Toten-Troll168972
Anders FlågenHeming Orientering510410
Egil FuruaBerger og Svelvik OL188994
Anja Berge GjellestadNydalens SK4032173
Gjermund GravirAsker Skiklubb512615
Per Olav GulbrandsenLarvik OK509442
Jakob HageliaVegårshei IL234337
John HansenKristiansand OK208727
Frode HaugskottOL Trollelg216715
Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL511476
Geir HeksemFana IL504454
Bodil HelgerudHalden SK505183
Aasne Fenne HoksrudBækkelagets SK224997
Torstein HoleNydalens SK197809
Marie Rygh HoltenNydalens SK221115
Erik Rytter JakobsenOK Moss513966
Arne JohannesenIL Gular502587
Ellen Strøm JuliussenSandefjord OK238018
Erik JuliussenSandefjord OK506703
Eirik JørgensenTyrving IL211243
Elin KallesonOppsal Orientering206250
Vemund KongsnesØstmarka OK249986
Torbjørn KravdalGjø-Vard OL193098
Johannes LangaasNidarøst OK213810
Eli Ringstad LienGjø-Vard OL179441
Øyvind LienGjø-Vard OL508151
Egon LundsrudOK Moss508248
Helen MartinsenIL Gular209975
Sara MathisenPorsgrunn OL229522
Daniel Moe BlomNydalens SK39583
Ola NilsenOppsal Orientering219489
Anne Kristine NorderudTyrving IL220780
Arne OlaussenOppsal Orientering501517
Sveinung RekaaNotodden OL505373
Tor RingstadHedrum OL506789
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL246565
Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF190619
Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL207642
Don SkantzeTyrving IL245626
Kjersti SkantzeTyrving IL245627
Torgeir SkjønhaugFet OL201986
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL502929
Vidar SolbergFredrikstad SK
Pål SommerheinFossum IF401132
Sturla StokkelandÅlgård Orientering507658
Knut Jostein SætnanFossum IF
Bjørn Idar SætranIF Trauma216677
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL514695
Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK229470
Per Ola UlsethNydalens SK248765
Tina Strømdal WikFreidig
Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL507044
Per Jacob ØlstadFet OL207008
Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering197748

D 9-10 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amalie BirkelundAsker Skiklubb212070
Selma BjørkeFossum IF213097
Selja Marie Boldingh DebernardNydalens SK248171
Alva Zahl ErikssonKongsberg OL247985
Ida Berge GjellestadNydalens SK231519
Elise Holm NedrebøOK Moss513395
Christine HoltKongsberg OL221109
Ingrid Strøm JuliussenSandefjord OK242476
Clara LeroyerFreidig233998
Thea Sofie MoenKongsberg OL
Ida Øvrebø MyrvoldHeming Orientering248136
Klara Soma SlåstadRaumar Orientering225032

D 11-12 (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa224110
Helle S. Boldingh DebernardNydalens SK225086
Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK513380
Kaja Holte FjeldstadPorsgrunn OL213456
Nila HillerenEiker OL213809
Vilde HøyerFossum IF213686
Anna Strøm JuliussenSandefjord OK511336
Ingrid KjerkreitHeming Orientering233886
Eline KravdalGjø-Vard OL224356
Tuva Fosser LundsrudOK Moss507871
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK217673
Tiril Markussen PrydzNeverfjord IL229582
Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal Orientering224826
Julie Rogstad SætherRingerike OL212636
Martine RøkebergEiker OL244009
Henriette Holtedahl SimonsenSandefjord OK233853
Jenny Soma SlåstadRaumar Orientering225192
Irene Storler SnøfuglFreidig225001
Marit Storler SnøfuglFreidig228509
Lea StokkelandÅlgård Orientering225533
Mari Børke SætabergetVang OL247258
Martina VågsnesOppsal Orientering212695
Sine WallbergHeming Orientering0
Line Zürcher-GretteEiker OL244010
Helene Hellerud ØpstadAsker Skiklubb228551

D 13 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa223794
Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)510533
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270
Sofie Holm NedrebøOK Moss513396
Alma Rygh HoltenNydalens SK509043
Juliette Holtskog-FeremansSkien OK212977
Frida HopeModum OL99113
Malin Husebye AamodtFredrikstad SK511408
Ingrid Merete JebsenHeming Orientering204667
Henni Hattestad KristensenHeming Orientering233834
Helene ScheeleNydalens SK211807
Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL234142

D 14 (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb203792
Inka M. Boldingh DebernardNydalens SK224854
Hannah Rasmussen BraadlieHeming Orientering212040
Thelma BrathagenLarvik OK224339
Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn201592
Jenny DanevadFredrikstad SK513599
Marte EgerKongsberg OL514704
Annika Lund EikremFreidig253057
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn502811
Synne Syversen GihleOppsal Orientering224978
Daniella GjoneSandefjord OK511849
Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø511577
Emma Aune JakobsenOK Moss513400
Iben Johansen-BarliOppsal Orientering224311
Elise RenardKongsberg OL238174
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)501267
Oline Soma SlåstadRaumar Orientering223850
Cathrine SognNotodden OL234252
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL247695
Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL225506
Ada C StokkelandÅlgård Orientering507659
Ida Øverli StøenLillehammer OK217869
Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL213243
Clara WeiszNydalens SK224309
Selma WhiteSøgne og Songdalen OK511393
Minna Sofie WingstedtHalden SK200200

D 15 (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK513381
Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering223941
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)195899
Maren Sofie FremstadLarvik OK212562
Sigrid Schmitt GranHalden SK213211
Hanne Wærp HaugeNydalens SK213631
Mina HobbelstadEiker OL211989
Emilie Holtskog-FeremansSkien OK211854
Iselin HøivoldKongsberg OL513473
Mari KallesonOppsal Orientering223923
Åse Valero KjerkreitHalden SK224951
Ingrid LestebergKongsberg OL247684
Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL224287
Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering213647
Juni Hagelid NorheimFreidig225085
Annika van RaaijHedrum OL187291
Tonje RykkjeVaregg Fleridrett213813
Johanne StorhaugKonnerud IL212446
Karoline StrandenesFana IL213524
Ine Bohnhorst TegdanFreidig225393
Eira Skaarer WiklundNydalens SK203119
Astrid YtterbøAsker Skiklubb507040

D 16 (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari AarsethNydalens SK502770
Agathe BrathagenLarvik OK224439
Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)223561
Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb500272
Sigrid HaugskottOL Trollelg512805
Maja Mo HjelsethNydalens SK224289
Signe HoloFossum IF193896
Tuva HøyerFossum IF225161
Karoline JebsenHeming Orientering204665
Tora KittilsenFreidig511855
Una KittilsenFreidig511858
Marie KravdalGjø-Vard OL511663
Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering212069
Solveig Louise NissenFreidig511332
Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL224300
Mari Ovidia RanestadHamar OK219500
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL204756
Synne SandvenNotodden OL513607
Marie ScheeleNydalens SK213757
Guro SchjølbergTynset IF166982
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb207603
Lina Storler SnøfuglFreidig511438
Anna TaksdalGanddal IL508199
Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)212133
Gunde TumelionisFossum IF228473
Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering209720
Maria Strømdal WikFreidig508554
Anne ØstvoldFossum IF197921

D 17- kort (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ella BerstadHeming Orientering237773
Ragnhild F. NæssRaumar Orientering213407
Marie Roll-TørnqvistFana IL192919

H 9-10 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik BerganKongsberg OL234037
Mikkel BjerkKonnerud IL224034
Finlay DuncanSandnes IL (Rogaland)223529
Balder Solberg FredheimSandefjord OK223937
Magnus LestebergKongsberg OL242271
Sindre Elias Lysheden-VogtKonnerud IL224707
Linus Fossum MalmringFreidig238054
Nils NikolaisenOppsal Orientering186830
Filip Leonard NolteFreidig224714
Tarjei Hausken NordbergNydalens SK181232
Ulrik Juveli PedersenOppsal Orientering503928
Valdemar Hellerud SireKonnerud IL504528
Aksel SolbergFredrikstad SK247862

H 11-12 (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Iver AarsethIL Koll213437
Olai BisethKongsberg OL236317
Aron BjørkeFossum IF234541
Trym BreimoOK Moss217677
Oliver DuncanSandnes IL (Rogaland)224888
Sivert DåsnesVang OL188886
Jakob Bredland EidKongsberg OL214300
Mathias Bredland EidKongsberg OL215111
Anders Rostveit ElmiOK Moss512789
Sigve Nygård FagervoldAsker Skiklubb225349
Aksel Tonjer FingarsenElverum OK227532
Christian Berge GjellestadNydalens SK231394
Erlend GrønliFreidig225465
Evert HedegartKongsberg OL252479
Emil HeksemFana IL223569
Jone Rygh HoltenNydalens SK220904
Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK224909
Kristian KaiserSturla, IF229743
Alf Hattestad KristensenHeming Orientering234274
Pål Solli KvikstadOL Toten-Troll223671
Eirik LestebergKongsberg OL242272
Gaute Fuglseth OlsenAsker Skiklubb223539
Mathis RenardKongsberg OL209723
Isak SolbergFredrikstad SK213164
Magnus Syversen GihleOppsal Orientering500568
Ville Emil WingstedtHalden SK181249
Simen ÅnensenOppsal Orientering225108

H 13 (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)224935
Nils Zahl ErikssonKongsberg OL247685
Lars FlaskerudOL Toten-Troll198024
Theo Solberg FredheimSandefjord OK224135
Sindre FurlandSandefjord OK510316
Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)224844
Magnus Rørlien JevanordFossum IF206509
Mathias LeroyerFreidig502096
Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL225046
Selmer LøkenOK Moss511805
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn199656
Trygve Skumlien MyrlandSandnes IL (Rogaland)512618
Sigurd Øvrebø MyrvoldHeming Orientering234332
Alfred NikolaisenOppsal Orientering179985
Eskil OlaussenOppsal Orientering231520
Ola Gjermstad PettersenKonnerud IL224741
Alfred Holtan SanderudLillomarka OL233962
Jon StrandKongsberg OL239184
Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering224090
Nikolai TesloHadeland OL204702
Eivind VågsnesOppsal Orientering193868
Frode WallbergHeming Orientering0
Boye WangensteenLillomarka OL212131
Sebastian WettergreenFossum IF225329
Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubb225241

H 14 (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne BisethKongsberg OL234144
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange511679
Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb239477
Emil Tonjer FingarsenElverum OK227509
Jarand GustafssonKongsberg OL211944
Oskar HageliaVegårshei IL234104
Kristoffer Heldal HersvikFana IL223560
Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)204554
Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll223805
Jacob Finstad LandTyrving IL203319
Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK217672
Anders Berge MjølhusOL Trollelg191259
Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb212550
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL192421
Otto Schjølberg-HenriksenNydalens SK213655
Magnus SigurdssonStokke IL509124
Gaute SkjønhaugFet OL213595
Erlend SommerheinFossum IF204608
Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL206027
Peter SæbbøSandnes IL (Rogaland)227048
Ask Felland SætnanFossum IF247871
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett223879
Marcus WindvikSandefjord OK223958
Sigmund ØlstadFet OL201813
Håkon ØverbyKongsberg OL217391

H 15 (37)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik Fet AndersenKonnerud IL228505
Lukas Jones ArnesenHeming Orientering512074
Erlend BakkeFossum IF211772
Mathias BirkelundAsker Skiklubb512150
Martin BryggenHalden SK242412
Ola DåsnesVang OL188854
Aksel EideBækkelagets SK204533
Amund FlaskerudOL Toten-Troll506982
Niclas GunnerødStokke IL509334
Oskar HeksemFana IL247454
August Hellerud SireKonnerud IL234818
Hallvard HellevikFreidig247720
Markus HirschBækkelagets SK212251
Oskar HopeModum OL213031
Max Skjerpen HusebyNydalens SK213708
Emil Husebye AamodtFredrikstad SK511409
Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK508129
Mats JohnsenSturla, IF212035
Henrik KaiserSturla, IF203306
Even LienGjø-Vard OL217882
Mathias LinløkkenØstmarka OK203470
Alf Petter LynumFreidig186849
Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505817
Audun NordbyFredrikstad SK507056
Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK181932
Gaute NysæterSkien OK253950
Sondre OlaussenOppsal Orientering225060
Sebastian RøkebergEiker OL213583
Sverre SandvikHalden SK213208
Ludvik Storler SnøfuglFreidig511372
Per Noah SommerheinNydalens SK203005
Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK191587
Mons Sætre-LorentzenFet OL225577
Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)225065
Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)212148
Jens WoldSturla, IF211942
Christoffer ÅnensenOppsal Orientering246440

H 16 (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rasmus BerglundRingerike OL513821
Håkon BogasonLillomarka OL201440
Martin Christoffer BorgIL Koll212637
Eskil BrændenLillomarka OL180940
Rasmus D. EastwoodLillomarka OL186273
Jakob A. GjedeboOppsal Orientering217720
Gabriel GjoneSandefjord OK508253
Tobias Tronbøl LiumIL Koll511807
Torbjørn LundebyLillomarka OL233680
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn239020
Nils Anders NiklassonNydalens SK509466
Bjørnar PeikliTyrving IL507648
Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF212045
Kevin RommetvedtRaumar Orientering212663
Borgar SkjelbredKongsberg OL511365
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL217134
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering507660
Kristoffer Strømdal WikFreidig509435
Kristoffer Børke SætabergetVang OL257171
Jonathan WoodhouseLillomarka OL186263

H 17-Akort (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb502890
Mathias NyhaugAsker Skiklubb505200

D 17-18 E (53)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)4122651, 502999
Eileen BjanesTyrving IL508807, 4078150
Emma DåsnesVang OL213609, 4080685
Mari EidsmoFreidig3939592, 505186
Ingeborg Rygg EikelandBergens TF4194551, 206432
Ida Marie FlågenHeming Orientering196903, 4003638
Anne FrøislandVang OL213777, 213777
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK512592, 4041281
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn501325, 4032330
Klara GraversenIL BUL-Tromsø503512, 4137592
Maria GrovanOL Tønsberg og omegn508981, 4050258
Ingvild GustafssonKongsberg OL501608, 3937950
Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø509544, 4107470
Kathinka Zahl HagenFossum IF504706, 3980927
Elise Wærp HaugeNydalens SK194109, 3950532
Vida Helland-HansenTyrving IL511344, 3933389
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL201888, 4003869
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688, 4052890
Selma HoivoldKongsberg OL513471, 513471
Anja HoleFørde IL512537, 4042164
Une HoltermannPorsgrunn OL213375, 4202008
Helene Bjørkvold JendalFossum IF507832, 3886306
Mina Akiko JohnsenSturla, IF212043, 4025045
Eline Horten JordetVingelen IL203270, 4033551
Hedda KjeldsenSturla, IF500401, 4200366
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL510696, 2044
Ane Malene KolstadFreidig511591, 4064721
Marie KvarmeSturla, IF4094264, 507448
Kajsa Meyer LarssonTyrving IL211364, 4042917
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK217670, 3639010
Kristin Melby JacobsenLardal OL512798, 4004172
Ingrid MobråthenSandefjord OK217780, 3907326
Konstanse MoholthKongsberg OL184520, 3934957
Tuva Krafft MyhrenHisøy OK245768, 4057782
Alva Marika NiklassonNydalens SK509575, 4193660
Kaja PeikliTyrving IL507649, 4125720
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF503394, 3655024
Martine SkjelsvikLillehammer OK506818, 3982030
Live Raknes SogstadGjø-Vard OL178074, 4091492
Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering235930, 3224796
Hedda SpangbergKonnerud IL506837, 4016044
Mathea Spets StorhovFreidig511410, 4044210
Vilde Margrethe SæbbøSandnes IL (Rogaland)249009, 3986742
Janna Sofie TellesbøØstmarka OK187192, 3883733
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb207648, 4039046
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL212335, 4090577
Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering203807, 3982345
Pia Young VikNydalens SK502698, 3993128
Kristine Bog VikaneFana IL510525, 4055406
Emma Visted-HansenGjø-Vard OL4120804, 225106
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK510279, 3833167
Inga Skaarer WiklundNydalens SK511747, 4171138
Mari ØverbyKongsberg OL217555, 3987138

D 19-20 E (35)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amélie AamodtOppsal Orientering510753, 4151528
Janne Tjørhom AasheimNydalens SK187124, 4044541
Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering216924, 4083432
Maya Jones ArnesenHeming Orientering501521
Stine AuneNidarøst OK213563, 3942067
Jenny BaklidNTNUI508250, 3984242
Karoline BjørnerødOK Moss504584, 4124269
Christiane Ruud BøckmanNTNUI3940707, 504438
Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL210112, 4049821
Åsne HaavengenKongsberg OL510900, 4167300
Ida Sofie HjortlandLarvik OK4004107, 209884
Stella HolmboeTyrving IL191265, 3873106
Iris HolstTyrving IL4041406, 512073
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK501167
Ine InstanesSturla, IF199367, 4055687
Malene InstanesSturla, IF199366, 4055257
Oda Isnes TyseEiker OL192560, 3973492
Malene Teresia JebsenHeming Orientering506802, 4124061
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular192334, 4137030
Karen Hoel JomaasFossum IF501015, 4090684
Mina JørgensenTyrving IL200361
Tina KallesonOppsal Orientering206498, 3876877
Kristine KravdalGjø-Vard OL502699
Ane Sofie KroghNTNUI504480, 3916764
Ingrid LamarkGanddal IL509447
Ingvild LangeggenKongsberg OL192879
Alexandra LinløkkenØstmarka OK208390
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Andrea RanvikNTNUI504336
Anniken RanvikNTNUI504337
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK224270
Oda ScheeleNydalens SK501067
Idunn StrandIL BUL-Tromsø506815, 3692209
Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL193062
Live ØstvoldHeming Orientering181518

D 21-E (33)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marion AebiTyrving IL506920, 4033213
Emma ArnesenNTNUI4035879, 512817
Karoline AuneNTNUI507042, 4136404
Hedda Raadal BjørloNTNUI506934, 4187704
Lone BrochmannNydalens SK208706, 4187985
Synnøve BråtenVegårshei IL511107, 4093134
Ane DyrkornNTNUI510740, 4123865
Ingeborg EideByåsen IL509375, 3801479
Ragnhild EideByåsen IL199600, 3996592
Anne EikenNTNUI209814, 4015418
Tilla Farnes HennumNTNUI500002, 4091369
Aurora FossøyBø OL510702, 3445681
Ingrid GulbrandsenNTNUI255261, 3785045
Arntraut GötschIL BUL-Tromsø192304
Marlin HaavengenNTNUI510560, 3922747
Ragnhild HjermstadFossum IF502915, 3946902
Tora IndregardNTNUI502125, 3741261
Tilda JohanssonBækkelagets SK
Anine LomeBækkelagets SK509355, 4041919
Tone Bergerud LyeNydalens SK250378, 4051140
Ingjerd MyhreTyrving IL200004, 3864535
Anne M Hausken NordbergNydalens SK509255, 4133138
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK196849, 3598398
Kamilla SteiwerFredrikstad SK509399, 4039566
Åsne Skram TrømborgBækkelagets SK254475, 3709573
Anna UlvensøenNydalens SK507856, 4091138
Mariann UlvestadNydalens SK238119, 3982105
Siri UlvestadNydalens SK504622, 4138079
Hanne VassendNTNUI512625, 3863792
Emilie WestinNydalens SK203458, 3879020
Kjersti Adéla WestinNydalens SK230092, 3987047
Ragne WiklundNydalens SK501588, 3869583
Margrethe WisløffNTNUI500313, 3885043

H 17-18E (71)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OK223935
Axel AaldeNydalens SK210600, 4134573
Marius E. AamodtOppsal Orientering510756, 4150520
Jonas AarsethNydalens SK228404, 4042156
Herman Lien BackstrømHalden SK506223, 4122818
Sondre BataldenFana IL246969, 3490588
Rolf Andreas BergNydalens SK511173, 4013744
Arne BerganKongsberg OL502336, 4105953
Mikkel BerglundRingerike OL4047882, 513817
Mikael BirkelundAsker Skiklubb507449, 4090734
Alfred BjørnerødOK Moss504585, 3917630
Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss511856, 4048351
Christian Fredrik BorgIL Koll4082012, 208999
Andreas DaleBergens TF201918
Johan EgerKongsberg OL3707791, 512505
Vetle Grønvik EkraFreidig510760, 4049920
Sander Tonjer FingarsenElverum OK500284, 4085486
Eirik FrostAlta OL506761, 3979275
Benjamin GjoneSandefjord OK512812, 4127650
Emil GrønliFreidig510704, 3905791
Peder HaugaardHalden SK203671
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)507762, 4123782
Sverre HellevikFreidig224471, 151
Simen Rønning JohansenMåren OK208158, 4129623
Carl Gustav JongenburgerSandnes IL (Rogaland)511368, 4124046
Martin KaiserSturla, IF222549, 3658820
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig504483, 4045530
Sondre LadimOK Moss503554, 3980679
Øyvind LamarkGanddal IL509449, 3978814
Anders Håvard LarsenNydalens SK186126, 4104469
Emil Reinertsen LeroyerFreidig233777, 3824679
Lars LienGjø-Vard OL508130, 4090981
Gaute LindaasElverum OK500901, 3998283
Mats LindaasElverum OK209963, 4150868
Henrik Kaupang LyeLarvik OK212147, 4012597
Brage Bell LysakerFana IL211903, 3490075
Halvor LøkenKongsberg OL206488, 3816154
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK217671, 3638301
Tobias MathisenPorsgrunn OL203281, 3980380
Martin Nøkleby MellingRingerike OL508142, 3691789
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505816, 4122883
Børge Nilsen BergFossum IF511796, 4042396
Trygve Børte NomelandKristiansand OK512445, 4048716
Vilmer NybergAsker Skiklubb225016, 4122560
Daniel Azagra NæssNydalens SK4194429, 501771
Ask OlaussenOppsal Orientering231284, 3995065
Oliver Plassen BrandvolLillehammer OK514228, 4120598
Sivert PoppeHalden SK3983137, 507757
Vegard RanestadHamar OK507971, 4188835
Anselm ReichenbachOppsal Orientering509011, 3884863
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)511101, 4125761
Philip Lehmann RomørenFossum IF211812, 4042602
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL241416, 4064416
Sigurd RødnesOppsal Orientering506918, 4106696
Sigurd Saxe SandvikHalden SK213361
Martin Vehus SkjerveVerdal OK500634
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb502143, 3925302
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL225454, 4120978
Henning StrandIL BUL-Tromsø506834, 3709789
Eirik Vie StrislandFossum IF510429, 4106191
Sindre Vie StrislandFossum IF510322, 4105904
Martin Størmer-AntonsenNydalens SK204746, 4020095
Elias Vågsnes SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering225130
Birk Felland SætnanFossum IF225464, 3947603
Brage TakleKristiansand OK510998, 4049250
Iver Dalsaune ThunFreidig247417, 4044731
Henrik Andreas TømtIL Imås207732
Kasper Bakken UlsethNydalens SK507063, 3985231
Hans UrsetIL BUL-Tromsø501098, 3980372
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL234871
Atle Nikolai WølloKongsberg OL502815, 4062766

H 19-20E (42)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias AlstadFrol IL511436, 4055182
Marius BakkeFossum IF186911, 4041471
Cornelius BjørkBækkelagets SK507608
Eirik BlågestadNTNUI215056, 3980471
Markus Andreas BreivoldGanddal IL510663
Vetle DrageKongsberg OL502338, 3938602
Bendik EliassenHalden SK500903, 3794260
Petter Liabakk EriksenByåsen IL506972
Gaute FosstveitRaumar Orientering180136, 3875630
Eskil FrischknechtAlta OL506806, 4190815
Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø3951076, 501418
Jonas GrønliFreidig510690, 3904703
Sondre Zahl HagenFossum IF509131, 3886918
Jakob HjelsethNTNUI199628, 3965977
Håkon HolstadFreidig4055224, 512072
Mikkel HoltFreidig511593
Christopher G HøeRaumar Orientering224969
Isak JonssonNydalens SK502695, 4024378
Vegard KittilsenFreidig504704
Halvard KornmoPorsgrunn OL184355, 4155214
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK501270, 4192464
Birk Bell LysakerFana IL211313, 3489101
Eivind Berner MyhreFossum IF187105, 40404150
Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering211519, 3938933
Viljan van RaaijHedrum OL187320
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF211840, 3832847
David RundeKristiansand OK3940681, 510984
Tobias RøddeGanddal IL511366, 4041315
Lars SandstadFreidig504578, 3802295
Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK187014
Christoffer SlettenRaumar Orientering195864
Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL178352, 4091591
Simen Spets StorhovFreidig511412, 4041687
Jakob TorgersenHalden SK3666609, 204761
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering221212, 3981974
Anders VestølNTNUI509130, 3910221
Sigurd Paulsen VieNTNUI3830213, 506778
Lars Young VikNydalens SK511111, 3993433
Mathias Pedersen VoldLillomarka OL185832, 3886017
Sondre YtterbøAsker Skiklubb508099, 3978855
Kristian ØstermannHeming Orientering511822, 4003646
Clemens Sundby ØxnevadNTNUI511578, 4050373

H 21-E (64)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasNTNUI508500, 4075099
Emil AhlbäckFossum IF3884384, 500294
Ulrik Astrup ArnesenNTNUI226304, 3884848
Sander ArntzenNTNUI3978780, 508000
Jon Aukrust OsmoenNydalens SK500301, 4190070
Jørgen BaklidNTNUI511307, 3982477
Simen BallangrudBækkelagets SK511576, 4136552
Mathias BjuganNTNUI505430, 4057360
Håkon Raadal BjørloNTNUI511343, 4189205
Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orientering509905, 3964889
Vegard DanielsenKristiansand OK509049, 3621273
Mathias DrageKongsberg OL500240, 3084340
Magne DæhliHalden SK509444, 4040366
Mats EidsmoFreidig508238, 4055703
Karl FremstadTyrving IL211281, 4141453
Eskil FrøislandNTNUI4004586, 508144
Olav Milian Schmitt GranNTNUI220800, 4024816
Vegard GulbrandsenNTNUI500003, 4122255
Sondre Sande GullordBækkelagets SK175122, 3731288
Anders HagaNydalens SK195480, 3808920
Anders HaugskottOL Trollelg4191961, 512804
Aslak HeimdalNTNUI4009106, 511374
Audun HeimdalNTNUI509244, 4156824
Niels Christian HellerudHalden SK206905
Erling HjermstadNTNUI510775, 4117024
Sindre R HoltHedrum OL221389, 3867850
Eirik Kamstrup HovindNydalens SK200010, 3776093
Haakon IngvaldsenNittedal OL502094, 4136222
Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK250993, 3701604
Elias JonssonNTNUI509299, 3917549
Styrk Hundseid KamsvågNTNUI508333, 3947553
Ola KeiseråsIL Leik506688, 3705290
Lukas LilandNydalens SK507605, 4045928
Olai Stensland LillevoldNTNUI196772, 4191318
Even LindaasNTNUI511648, 4072138
Per Harald Löfgren JohansenBergens TF181016
Andreas Svingheim MagerøyLillehammer OK211401, 3689411
Herman Ryen MartinsenNTNUI3693843, 501366
Hans Petter MathisenNTNUI507039, 4047338
Einar MelsomHelsingin Suunistajat507072, 3980489
Elias Thorsdal MølnvikNTNUI211647, 3870714
Torgeir NørbechTyrving IL505298, 3982253
Anders Felde OlaussenNTNUI3599248, 182081
Andreas G. PoldenNydalens SK204632, 4034740
Marius PyttenNTNUI197877, 3624624
Olav Andreas RemmenOL Trollelg236985, 4025557
KyongSa RiIL BUL-Tromsø
Sander H. RogndokkenNTNUI4193777, 247913
Oskar RøenVaregg Fleridrett511342, 4153706
Torkil Eide SolstadNydalens SK502445, 3595295
Erling SommerfeldtAsker Skiklubb504114, 3732500
Marius StaffNTNUI507076, 4062428
Gaute SteiwerFredrikstad SK4045290, 509350
Oskar Spets StorhovFreidig511303, 3983350
Oskar StørmerNTNUI209002, 4190575
Andreas SølbergIL Leik506777, 3641958
Rasmus Rørholt TheisenNTNUI508666, 4004222
Lavran ThorstensenNTNUI512490, 4137451
Anders VisterNydalens SK209926, 4055869
Håvard WedegeKristiansand OK507607, 4006789
Håkon Jarvis WestergårdTyrving IL502887, 3980869
Morten Jarvis WestergårdTyrving IL204669, 3588761
Vegard Jarvis WestergårdNTNUI222552, 3949302
Johan Christie ØrkeNTNUI3986379, 211766

Ledsager (91)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bent Olav AamodtFredrikstad SK
Eilert AamodtOppsal Orientering
Marita AanonsenØyestad IF allianse
Tina AasKongsberg OL
Helen AdamsonSandnes IL (Rogaland)
Kimme ArnesenHeming Orientering
Harald BakkeFossum IF
Lars BerglundRingerike OL
Monica BerglundRingerike OL
Øystein BjørkeFossum IF
Erik BorgIL Koll
Linda BrathagenLarvik OK
Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegn
Karin Skedsmo DanevadFredrikstad SK
Jens Boldingh DebernardNydalens SK
Fredrik DelåsHalden SK
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett
Håkon DåsnesVang OL
Pål Martin EidKongsberg OL
Shire ElmiOK Moss
Tore Voss FagervoldBærums Skiklub
Bernt GjellestadNydalens SK
Anne Gyri GløersenOL Tønsberg og omegn
Bjørn HaugeNydalens SK
Aaste Julie HellerudKlubbløs
Bernt HellerudKonnerud IL
Helge Thomas HellerudKlubbløs
Ailin HemLarvik OK
Anita HillerenEiker OL
Glenn Ekholdt HillerenEiker OL
Mona Steffensen HjelsethOL Tønsberg og omegn
Aleksander Rygh HoltenNydalens SK
Sigurd HoltskogSkien OK
Birgitte HusebyeFredrikstad SK
Fredrik HøyerFossum IF
Pål Christian IngierdBækkelagets SK508133
Ida Marie IversenKongsberg OL
Thomas KaiserSturla, IF
Ingvild KjesbuStjørdals-Blink Orientering
Tormod KleppaLillehammer OK
Hanne-Kristin Bjerknes KvarmeSturla, IF
Katrine Finstad LandTyrving IL
Terje LinløkkenØstmarka OK
Ivar LundanesTyrving IL
Bjørnar LynumFreidig185929
Nina LøweOL Tønsberg og omegn
Stig MellingRingerike OL
Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)
Øystein MyrvoldHeming Orientering
Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering
Anders NordbergNydalens SK507401
Ida NordbyFredrikstad SK
Dagfinn NyhusKlubbløs
Gisle NysæterSkien OK
Ola Marius PedersenOppsal Orientering
Hilde PoppeFredrikstad SK
Thomas PoppeFredrikstad SK
Peter PrydzNeverfjord IL
Eelco van RaaijHedrum OL
Dagrun Brox RayamajhiOppsal Orientering
Nan Kristin RogstadRingerike OL
Stian RøkebergEiker OL
Tore SandvikHalden SK
Kristin Vollen SataøenRond OL
Ivar SlåstadRaumar Orientering
Kristian Gjære SmestadKongsberg OL
Marit SmørgravEiker OL
Halvor SognNotodden OL
Linda SolbergFredrikstad SK
Klas StorlerFreidig
Inger SvalandOL Vallset/Stange
Silje SyversenOppsal Orientering
Jan Åsmund SætabergetVang OL
Geir TorgersenHalden SK
Ole TørnqvistFana IL
Anja VistnesSandnes IL (Rogaland)
Morten Herman VogtKonnerud IL
Sigve VågsnesOppsal Orientering
Jan Vidar WernersenØyestad IF allianse
Rikke WernersenØyestad IF allianse
Kjell WestinPorsgrunn OL
Christina WhiteSøgne og Songdalen OK
Elisabeth WindvikSandefjord OK
Anja WingstedtHalden SK
Emil WingstedtHalden SK
Håkon WoldSturla, IF
Mila ZaharinovaOppsal Orientering
Philippe ZürcherEiker OL
Anders ØpstadAsker Skiklubb
Hans Wang ØverliKlubbløs
Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering207718

Annonser

IOF Eventor