Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Norsk O-Festival mellom (med Elite)

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Norsk O-Festival mellom (med Elite)
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: lørdag 26 juni 2021

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 1000 påmeldte deltakere.

N-åpen (35)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haakon Fugleneb AAmandIdrettslaget Dyre Vaa223501
Maren AanonsenØyestad IF allianse235228
Vilde AanonsenØyestad IF allianse251374
Ludvig Indseth AasKongsberg OL
Liv Boldingh DebernardNydalens SK252622
Andreas DanielsenKongsberg OL247688
Klara Zahl ErikssonKongsberg OL247699
Vilma Holte FjeldstadPorsgrunn OL213262
Eldar HelgerudHalden SK89432
Ivar HelgerudHalden SK217655
Kristian Mohn HerstadKongsberg OL252476
Mikkel Mohn HerstadKongsberg OL252377
Vilje HillerenEiker OL213682
Helge Garte HøibergKongsberg OL
Simen Økern HågårdKonnerud IL187048
Ella Aune Rytter JakobsenOK Moss513388
Aleksander KjensethHeming Orientering
Eivind KjernsmoAsker Skiklubb225381
Marius KjernsmoAsker Skiklubb253573
Ivar Øen LandstadIL Koll224902
Sverre Øen LandstadNydalens SK224882
Mira Fosser LundsrudOK Moss507950
Elise Nauf BorgersenHedrum OL221398
Fredrik Nauf BorgersenHedrum OL221385
Sigrid Hausken NordbergNydalens SK181230
Sivert NyhusKlubbløs222645
Trym Fuglseth OlsenAsker Skiklubb223791
Tiril Holth RekaaRøyken OL225395
Marie Gjære SmestadKongsberg OL247689
Johan Sommerstad-EidAndebu IL236003
Athene Victoria StoksethHalden SK247002
Troy Victor StoksethHalden SK247500
Edel Vollen SataøenRond OL247865
Anton WindvikSandefjord OK253518
Julie Hellerud ØpstadAsker Skiklubb242338

N2-åpen 10-16 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tore Berger GjelstadOppsal Orientering233717
Trym Berger GjelstadOppsal Orientering233597
Silje EgebergTyrving IL
Magnus Dalen EriksenAsker Skiklubb209846
Synne KjernsmoAsker Skiklubb211729
Magnus Wilhelmsen NielsenFana IL248328
Halvard Sommerstad-EidAndebu IL221268
Wilma StoparTyrving IL
Nora Vollen SataøenRond OL246947

C-åpen 10-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid BrattbakkFana IL233601
Fredrik BueOL Tønsberg og omegn226031
Vilma DanevadFredrikstad SK211491
Ane Kristine EidKongsberg OL212523
Tiril Hausberg KåstadFana IL247399
Signy HellerudIL Koll247803

C-åpen 17- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin BordøyHedrum OL187285
Knut GjoneSandefjord OK
Sigrun GjoneSandefjord OK
Marie Lindvik JørstadNydalens SK
Stian LillegårdLillomarka OL514998
Vilja Solberg OhrvikKonnerud IL510324
Marianne Solberg StrandseterRøyken OL509438
Jørn TorgersenTIF Viking511871

B-åpen 10-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK505821

B-åpen 17- (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi BudahlFet OL147490
Julie EikelandPorsgrunn OL506936
Simon Lund EikremFreidig253131
Åsne Gjelstad RebårdSandefjord OK191349
Øystein HalvorsenKristiansand OK180873
Hilde HetlandEgersund OK224784
Ellen Akiko Horni-JohnsenSturla, IF195790
Bente HortenVingelen IL203370
Elisabeth Aune JakobsenOK Moss513391
Anders JohnsenSturla, IF206565
Leif JordetVingelen IL203271
Bjørg KocbachBergens TF180128
Rita RaastadSkien OK502126
Ingerid ReinertsenFreidig192662
Ingvil SnøfuglFreidig
Elin Cecile Kryvi StrandenesFana IL213792
Marius StrandseterRøyken OL509440
Kristin SølbergIL Leik506775
Gjermund WeiszNydalens SK4066544
Anne WestergårdVaregg Fleridrett181849
Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK
Live ØstvoldHeming Orientering181518

AK-åpen (68)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Sunniva Nergaard BergStokke IL178225
Katharina Mo BergeFreidig181516
Helge BjaalandHeming Orientering217272
Jack BjørnsenKristiansand OK197830
Atle BorgersenHedrum OL203672
Hans-Richard BrattbakkFana IL244786
Anne-Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK513383
Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering216858
Arnstein DaleOL Vallset/Stange511683
Trond FeiringHamar OK511556
Hege FjellbirkelandIL Gular211280
Kristin Solberg FredheimSandefjord OK
Martin FrischknechtAlta OL514894
Torleif GaltelandAsker Skiklubb212659
Siren GreveBergens TF211515
Ole Grini JohansenTyrving IL500533
Thea Feiring HaltiaTyrving IL186180
Jørn Eugen HaslestadRingsaker OK191251
Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK505875
Helga HaverstadLierbygda OL500499
Berit HegdalBergens TF245670
Tove HeimdalKonnerud IL181855
Lars HjermstadFossum IF219123
Geir Holm GundersenKonnerud IL512780
Tonje HolmOK Moss513974
Mona HoltePorsgrunn OL229515
Torunn Økern JensenTyrving IL216396
Lars Rønning JohansenMåren OK209001
Espen JohnsenHedrum OL510744
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Jon Erik KvarmeSturla, IF
Julie Finsrud LandeEidskog OL80355
Tore LindaasElverum OK220882
Hildegunn LindstadOL Toten-Troll215171
Bente Fosser LundsrudOK Moss510666
Olle MalmringFreidig
Roar MathisenOL Tønsberg og omegn192566
Elle M. MelbyeHeming Orientering216699
Lene Moe BlomNydalens SK103746
Pernille Nauf BorgersenHedrum OL203284
Martin NaufHedrum OL182122
Ole Johannes NedrebøOK Moss513973
Inger NergaardStokke IL198006
Are NjåsteinTyrving IL206550
Thor NorderudTyrving IL241735
Arild NyhaugAsker Skiklubb204534
Pål Kogstad NæssRaumar Orientering211190
Sven OhrvikKonnerud IL514444
Kjersti Fuglseth OlsenAsker Skiklubb246439
Thomas OlsenAsker Skiklubb246347
Øistein PaulsenBergens TF226059
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL506935
Katrine van RaaijHedrum OL
Espen RaastadSkien OK211809
Kristin SletnerIL GeoForm67395
Solveig SletnerRøyken OL509437
Ingjerd SognnæsBergens TF512797
Veslemøy SolbergKonnerud IL514445
Nina SoligardBergens TF255563
Kristine Sparre KnudsenStokke IL245658
Per Einar StrømHedrum OL221210
Inger TiltnesTyrving IL234973
Anna-Thekla TonjerElverum OK253953
Maria TorgersenBækkelagets SK505863
Karoline TorøKongsberg OL183883
Owen Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett181850
Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering197748

AL-åpen (57)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nils Albert AamandIdrettslaget Dyre Vaa86070
Lars-Ivar AarsethNydalens SK204849
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)503032
Per Olav AndersenVang OL190259
Nina BirkelundAsker Skiklubb207566
Anders BrynildsenFredrikstad SK513382
Per Ole DahlsrudNydalens SK506792
Jon DuncanSandnes IL (Rogaland)512816
Harald Eide-FredriksenHeming Orientering507671
Jan Richard EriksenAsker Skiklubb511200
Even ErlienGjø-Vard OL480253
Audun FingarsenElverum OK216838
Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll168839
Trond FlaskerudOL Toten-Troll168972
Thomas FrostAlta OL514693
Sturle FurlandSandefjord OK510317
Egil FuruaBerger og Svelvik OL188994
Trond GjelstadSandefjord OK512591
Bjørn Henning GrandalTyrving IL511454
Gjermund GravirAsker Skiklubb512615
Christian GrotnesTyrving IL221251
Stein H. HagenFossum IF504815
Petter HalvorsenNydalens SK
Frode HaugskottOL Trollelg216715
Bodil HelgerudHalden SK505183
Øyvind HelgerudHalden SK207805
Torstein HoleNydalens SK197809
Jon HolstadFreidig511974
Birgitte HusebyeFredrikstad SK212588
Pål Christian IngierdBækkelagets SK508133
Marit IsachsenAsker Skiklubb181811
Kristoffer JacobsenTyrving IL502358
Hans JevanordFossum IF206276
Christian JomaasFossum IF
Eirik JørgensenTyrving IL211243
Jøran KristensenHeming Orientering233943
Eivind LandeEidskog OL500534
Anthony LeroyerFreidig251566
Gard LindsethNydalens SK511006
Helen MartinsenIL Gular209975
Thomas Berge MjølhusOL Trollelg
Trond MyhreFossum IF191338
Rune NygaardIL Gular514592
Bjørnar OlsrødStokke IL203614
Vegard PeikliTyrving IL507650
Øystein RastadAsker Skiklubb212379
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)
Torgeir SkjønhaugFet OL201986
Hege SolerødGjø-Vard OL508258
Anders SollienOL Toten-Troll92154
Sturla StokkelandÅlgård Orientering507658
Leif StørmerFossum IF203638
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL514695
Oddvar TaksdalGanddal IL501146
Ole Kristian TaksdalGanddal IL508137
Ole TørnqvistFana IL192921
Per Jacob ØlstadFet OL207008

AM-åpen (81)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tone AlmåsIL Leik157006
Mari Angell-PetersenFreidig214970
Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL500222
Mariann Øren ArvesenSandefjord OK211880
Harald BakkeFossum IF511852
Håkon Nergaard BergStokke IL203615
Hasse BergstrømTyrving IL505395
Morten BreimoOK Moss
Henning Bratland CarlsenOK Moss512686
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)507646
Karin Skedsmo DanevadFredrikstad SK211201
Berit DanielsenTyrving IL220726
Gro Sandstad EidsmoFreidig505184
Per Kristian EkebergTyrving IL211555
Hege FeiringTyrving IL186189
Truls FjeldstadPorsgrunn OL200431
Åshild FlatebakkenTyrving IL511443
Anders FlågenHeming Orientering510410
Anja Berge GjellestadNydalens SK4032173
Bernt GjellestadNydalens SK4032611
Else GrandalTyrving IL507597
Siri GrandalTyrving IL190328
Bjørn HallanFossum IF501512
John HansenKristiansand OK208727
Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL511476
Vigdis HobølOppsal Orientering507713
Kjersti HovFossum IF506132
Håvard HågårdKonnerud IL86372
Erik Rytter JakobsenOK Moss513966
Håkon JendalFossum IF214746
Birgit Økern JensenKonnerud IL510520
Arne JohannesenIL Gular502587
Ellen Strøm JuliussenSandefjord OK238018
Erik JuliussenSandefjord OK506703
Elin KallesonOppsal Orientering206250
Pål KittilsenFreidig511839
Kjetil KjernsmoAsker Skiklubb501672
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering222531
Morten KongsbergTyrving IL502359
Torbjørn KravdalGjø-Vard OL193098
Eli Ringstad LienGjø-Vard OL179441
Øyvind LienGjø-Vard OL508151
Randi LillealternFreidig247191
Egon LundsrudOK Moss508248
Petter LøeNotodden OL511451
Sara MathisenPorsgrunn OL229522
Daniel Moe BlomNydalens SK39583
Stein Arne NegårdVang OL507609
Torkjel NesheimTyrving IL511479
Ola NilsenOppsal Orientering219489
Marianne NjåsteinTyrving IL507825
Anne Kristine NorderudTyrving IL220780
Arne OlaussenOppsal Orientering501517
Tiri RebårdSandefjord OK199599
Sveinung RekaaNotodden OL505373
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL246565
Anne Berit RørlienFossum IF206508
Tom RådahlTyrving IL501131
Kristin SandvenNotodden OL505752
Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF190619
Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL207642
Don SkantzeTyrving IL245626
Kjersti SkantzeTyrving IL245627
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL502929
Torgeir SnilsbergOK Moss505269
Linda SolbergFredrikstad SK
Pål SommerheinFossum IF401132
Are StrandlieGjø-Vard OL500062
Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL500063
Lucie StørmerFossum IF511842
Knut Jostein SætnanFossum IF
Bjørn Idar SætranIF Trauma216677
Arne TorgersenBækkelagets SK505864
Jiri UrvalekPorsgrunn OL184537
Eli Marie WiigPorsgrunn OL241874
Roger WiikSturla, IF205502
Tina Strømdal WikFreidig
Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL507044
Hilda ØfsthusAsker Skiklubb500272
Milda ØhlckersTyrving IL211551
Roger ØstvoldHeming Orientering195762

D 9-10 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amalie BirkelundAsker Skiklubb212070
Ingeborg Marie Bjørgum-ThorsbyEiker OL243932
Selja Marie Boldingh DebernardNydalens SK248171
Alva Zahl ErikssonKongsberg OL247985
Ida Berge GjellestadNydalens SK231519
Elise Holm NedrebøOK Moss513395
Christine HoltKongsberg OL221109
Ingrid Strøm JuliussenSandefjord OK242476
Clara LeroyerFreidig233998
Thea Sofie MoenKongsberg OL
Eira MorkNotodden OL228513
Ida Øvrebø MyrvoldHeming Orientering248136
Henny Holtan SanderudLillomarka OL233962
Klara Soma SlåstadRaumar Orientering225032

D 11-12 (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa224110
Helle S. Boldingh DebernardNydalens SK225086
Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK513380
Kamille DanielsenKongsberg OL242360
Kaja Holte FjeldstadPorsgrunn OL213456
Nila HillerenEiker OL213809
Maja Othelie HuvaNotodden OL228465
Vilde HøyerFossum IF213686
Julie Økern HågårdKonnerud IL226183
Anna Strøm JuliussenSandefjord OK511336
Celine KjensethHeming Orientering241555
Ingrid KjerkreitHeming Orientering233886
Eline KravdalGjø-Vard OL224356
Tuva Fosser LundsrudOK Moss507871
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK217673
Tiril Markussen PrydzNeverfjord IL229582
Tiril MyklatunTyrving IL248137
Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal Orientering224826
Martine RøkebergEiker OL244009
Jenny Soma SlåstadRaumar Orientering225192
Irene Storler SnøfuglFreidig225001
Marit Storler SnøfuglFreidig228509
Lea StokkelandÅlgård Orientering225533
Mari Børke SætabergetVang OL247258
Sine WallbergHeming Orientering0
Line Zürcher-GretteEiker OL244010
Helene Hellerud ØpstadAsker Skiklubb228551

D 13 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa223794
Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)510533
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270
Sofie Holm NedrebøOK Moss513396
Juliette Holtskog-FeremansSkien OK212977
Frida HopeModum OL99113
Malin Husebye AamodtFredrikstad SK511408
Ingrid Merete JebsenHeming Orientering204667
Henni Hattestad KristensenHeming Orientering233834
Helene ScheeleNydalens SK211807
Silje Andresen SkotteFossum IF225571
Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL234142

D 14 (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb203792
Inka M. Boldingh DebernardNydalens SK224854
Hannah Rasmussen BraadlieHeming Orientering212040
Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn201592
Jenny DanevadFredrikstad SK513599
Linnea DanielsenKongsberg OL242330
Marte EgerKongsberg OL511441
Annika Lund EikremFreidig253057
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn502811
Synne Syversen GihleOppsal Orientering224978
Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering217664
Daniella GjoneSandefjord OK511849
Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø511577
Emma Aune JakobsenOK Moss513400
Åse LuråsOppsal Orientering223907
Elise RenardKongsberg OL238174
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)501267
Oline Soma SlåstadRaumar Orientering223850
Cathrine SognNotodden OL234252
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL247695
Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL225506
Ada C StokkelandÅlgård Orientering507659
Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL221401
Ida Øverli StøenLillehammer OK217869
Clara WeiszNydalens SK224309
Selma WhiteSøgne og Songdalen OK511393
Minna Sofie WingstedtHalden SK200200

D 15 (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK513381
Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering223941
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)195899
Maren Sofie FremstadLarvik OK212562
Sigrid Schmitt GranHalden SK213211
Hanne Wærp HaugeNydalens SK213631
Mina HobbelstadEiker OL211989
Emilie Holtskog-FeremansSkien OK211854
Iselin HøivoldKongsberg OL513473
Mari KallesonOppsal Orientering223923
Åse Valero KjerkreitHalden SK224951
Ingrid LestebergKongsberg OL247684
Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL224287
Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering213647
Juni Hagelid NorheimFreidig225085
Annika van RaaijHedrum OL187291
Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb507222
Tonje RykkjeVaregg Fleridrett213813
Johanne StorhaugKonnerud IL212446
Karoline StrandenesFana IL213524
Ine Bohnhorst TegdanFreidig225393
Eira Skaarer WiklundNydalens SK203119
Astrid YtterbøAsker Skiklubb507040
Sofia ØhlckersTyrving IL245761

D 16 (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari AarsethNydalens SK502770
Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)223561
Marthe Graff-WiikSturla, IF211867
Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb500272
Sigrid HaugskottOL Trollelg512805
Maren HenriksenLillehammer OK511449
Maja Mo HjelsethNydalens SK224289
Signe HoloFossum IF193896
Tuva HøyerFossum IF225161
Karoline JebsenHeming Orientering204665
Tora KittilsenFreidig511855
Una KittilsenFreidig511858
Marie KravdalGjø-Vard OL511663
Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering212069
Solveig Louise NissenFreidig511332
Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL224300
Mari Ovidia RanestadHamar OK219500
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL204756
Synne SandvenNotodden OL513607
Marie ScheeleNydalens SK213757
Guro SchjølbergTynset IF166982
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb207603
Lina Storler SnøfuglFreidig511438
Anna TaksdalGanddal IL508199
Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)212133
Gunde TumelionisFossum IF228473
Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering209720
Maria Strømdal WikFreidig508554
Anne ØstvoldFossum IF197921

D 17- kort (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marie Roll-TørnqvistFana IL192919

H 9-10 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik BerganKongsberg OL234037
Mikkel BjerkKonnerud IL224034
Tobias DanielsenKongsberg OL242268
Finlay DuncanSandnes IL (Rogaland)223529
Balder Solberg FredheimSandefjord OK223937
Mika Johan KristensenNotodden OL234071
Magnus LestebergKongsberg OL242271
Sindre Elias Lysheden-VogtKonnerud IL224707
Linus Fossum MalmringFreidig238054
Ola MyklatunTyrving IL247125
Nils NikolaisenOppsal Orientering186830
Tarjei Hausken NordbergNydalens SK181232
Ulrik Juveli PedersenOppsal Orientering503928
Martin Sandli RånesKonnerud IL242314
Valdemar Hellerud SireKonnerud IL504528
Aksel SolbergFredrikstad SK247862

H 11-12 (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Iver AarsethIL Koll213437
Olai BisethKongsberg OL236317
Trym BreimoOK Moss217677
Oliver DuncanSandnes IL (Rogaland)224888
Sivert DåsnesVang OL188886
Jakob Bredland EidKongsberg OL214300
Mathias Bredland EidKongsberg OL215111
Anders Rostveit ElmiOK Moss512789
Sigve Nygård FagervoldAsker Skiklubb225349
Aksel Tonjer FingarsenElverum OK227532
Christian Berge GjellestadNydalens SK231394
Erlend GrønliFreidig225465
Evert HedegartKongsberg OL252479
Emil HeksemFana IL223569
Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK224909
Kristian KaiserSturla, IF229743
Alf Hattestad KristensenHeming Orientering234274
Pål Solli KvikstadOL Toten-Troll223671
Eirik LestebergKongsberg OL242272
Kristian MorkNotodden OL212631
Gaute Fuglseth OlsenAsker Skiklubb223539
Mathis RenardKongsberg OL209723
Isak SolbergFredrikstad SK213164
Magnus Syversen GihleOppsal Orientering500568
Alfred TeigNydalens SK512568
Ville Emil WingstedtHalden SK181249

H 13 (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)224935
Nils Zahl ErikssonKongsberg OL247685
Lars FlaskerudOL Toten-Troll198024
Theo Solberg FredheimSandefjord OK224135
Sindre FurlandSandefjord OK510316
Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK505822
Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)224844
Eskil HobølOppsal Orientering250265
Magnus Rørlien JevanordFossum IF206509
Mathias LeroyerFreidig502096
Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL225046
Selmer LøkenOK Moss511805
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn199656
Trygve Skumlien MyrlandSandnes IL (Rogaland)512618
Sigurd Øvrebø MyrvoldHeming Orientering234332
Alfred NikolaisenOppsal Orientering179985
Eskil OlaussenOppsal Orientering231520
Ola Gjermstad PettersenKonnerud IL224741
Alfred Holtan SanderudLillomarka OL233851
Jon StrandKongsberg OL239184
Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering224090
Frode WallbergHeming Orientering0
Boye WangensteenLillomarka OL212131
Sebastian WettergreenFossum IF225329
Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubb225241

H 14 (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne BisethKongsberg OL234144
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange511679
Rasmus EngehultNotodden OL212066
Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb239477
Emil Tonjer FingarsenElverum OK227509
Jarand GustafssonKongsberg OL211944
Kristoffer Heldal HersvikFana IL223560
Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL507392
Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)204554
Sondre KornmoPorsgrunn OL213405
Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll223805
Asbjørn LandeEidskog OL505632
Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK217672
Anders Berge MjølhusOL Trollelg191259
Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb212550
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL192421
Otto Schjølberg-HenriksenNydalens SK213655
Magnus SigurdssonStokke IL509124
Gaute SkjønhaugFet OL213595
Erlend SommerheinFossum IF204608
Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL206027
Peter SæbbøSandnes IL (Rogaland)227048
Ask Felland SætnanFossum IF247871
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett223879
Marcus WindvikSandefjord OK223958
Sigmund ØlstadFet OL201813
Håkon ØverbyKongsberg OL217391

H 15 (38)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik Fet AndersenKonnerud IL228505
Lukas Jones ArnesenHeming Orientering512074
Erlend BakkeFossum IF211772
Mathias BirkelundAsker Skiklubb512150
Martin BryggenHalden SK242412
Ola DåsnesVang OL188854
Aksel EideBækkelagets SK204533
Amund FlaskerudOL Toten-Troll506982
Oskar HeksemFana IL247454
August Hellerud SireKonnerud IL234818
Hallvard HellevikFreidig180307
Markus HirschBækkelagets SK212251
Sigurd HobølOppsal Orientering511305
Oskar HopeModum OL213031
Max Skjerpen HusebyNydalens SK213708
Emil Husebye AamodtFredrikstad SK511409
Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK508129
Mats JohnsenSturla, IF212035
Henrik KaiserSturla, IF203306
Even LienGjø-Vard OL217882
Mathias LinløkkenØstmarka OK203470
Alf Petter LynumFreidig186849
Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505817
Audun NordbyFredrikstad SK507056
Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK181932
Gaute NysæterSkien OK253950
Sondre OlaussenOppsal Orientering225060
Mikkel RastadAsker Skiklubb502885
Sebastian RøkebergEiker OL213583
Sverre SandvikHalden SK213208
Ludvik Storler SnøfuglFreidig511372
Per Noah SommerheinNydalens SK203005
Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK191587
Mons Sætre-LorentzenFet OL225577
Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)225065
Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)212148
Jens WoldSturla, IF211942
Christoffer ÅnensenOppsal Orientering246440

H 16 (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rasmus BerglundRingerike OL513821
Håkon BogasonLillomarka OL201440
Martin Christoffer BorgIL Koll212637
Eskil BrændenLillomarka OL180940
Rasmus D. EastwoodLillomarka OL186273
Gabriel GjoneSandefjord OK508253
Ragnar LandeEidskog OL505675
Tobias Tronbøl LiumIL Koll511807
Torbjørn LundebyLillomarka OL233680
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn239020
Nils Anders NiklassonNydalens SK509466
Bjørnar PeikliTyrving IL507648
Henning ReichenbachOppsal Orientering504810
Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF212045
Kevin RommetvedtRaumar Orientering212663
Borgar SkjelbredKongsberg OL511365
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL217134
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering507660
Kristoffer Strømdal WikFreidig509435
Kristoffer Børke SætabergetVang OL257171
Jonathan WoodhouseLillomarka OL186263

D 17-18 E (55)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)502999, 4122651
Eileen BjanesTyrving IL508807, 4078150
Emma DåsnesVang OL213609, 4080685
Mari EidsmoFreidig505186, 3939592
Ingeborg Rygg EikelandBergens TF206432, 4194551
Ida Marie FlågenHeming Orientering196903, 4003638
Anne FrøislandVang OL213777, 213777
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK512592, 4041281
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn501325, 4032330
Klara GraversenIL BUL-Tromsø503512, 4137592
Maria GrovanOL Tønsberg og omegn508981, 4050258
Ingvild GustafssonKongsberg OL501608, 3937950
Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø509544, 4107470
Kathinka Zahl HagenFossum IF504706, 3980927
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK505820, 4091294
Elise Wærp HaugeNydalens SK194109, 3950532
Vida Helland-HansenTyrving IL511344, 3933389
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL201888, 4003869
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688, 4052890
Selma HoivoldKongsberg OL513471, 513471
Anja HoleFørde IL4042164, 512537
Une HoltermannPorsgrunn OL213375, 4202008
Helene Bjørkvold JendalFossum IF507832, 3886306
Mina Akiko JohnsenSturla, IF212043
Eline Horten JordetVingelen IL203270, 4033551
Hedda KjeldsenSturla, IF500401, 4200366
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL510696, 2044
Ane Malene KolstadFreidig511591, 4064721
Marie KvarmeSturla, IF507448, 4094264
Kajsa Meyer LarssonTyrving IL211364, 4042917
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK217670, 3639010
Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb513444, 4111555
Kristin Melby JacobsenLardal OL512798, 4004172
Ingrid MobråthenSandefjord OK217780, 3907326
Konstanse MoholthKongsberg OL184520, 3934957
Tuva Krafft MyhrenHisøy OK245768, 4057782
Alva Marika NiklassonNydalens SK4193660, 509575
Kaja PeikliTyrving IL507649, 4125720
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF503394, 3655024
Martine SkjelsvikLillehammer OK506818, 3982030
Live Raknes SogstadGjø-Vard OL178074, 4091492
Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering235930, 3224796
Hedda SpangbergKonnerud IL506837, 4016044
Mathea Spets StorhovFreidig511410, 4044210
Vilde Margrethe SæbbøSandnes IL (Rogaland)3986742, 249009
Janna Sofie TellesbøØstmarka OK187192, 3883733
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb207648, 4039046
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL212335, 4090577
Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering203807, 3982345
Pia Young VikNydalens SK502698, 3993128
Kristine Bog VikaneFana IL510525, 4055406
Emma Visted-HansenGjø-Vard OL4120804, 225106
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK510279, 3833167
Inga Skaarer WiklundNydalens SK511747, 4171138
Mari ØverbyKongsberg OL3987138, 217555

D 19-20 E (36)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amélie AamodtOppsal Orientering510753, 4151528
Janne Tjørhom AasheimNydalens SK187124, 4044541
Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering216924, 4083432
Maya Jones ArnesenHeming Orientering501521
Stine AuneNidarøst OK3942067, 213563
Jenny BaklidNTNUI508250, 3984242
Karoline BjørnerødOK Moss504584, 4124269
Christiane Ruud BøckmanNTNUI504438, 3940707
Silje CarlsenSturla, IF212906
Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL210112, 4049821
Åsne HaavengenKongsberg OL510900, 4167300
Ida Sofie HjortlandLarvik OK209884, 4004107
Stella HolmboeTyrving IL191265, 3873106
Iris HolstTyrving IL512073, 4041406
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK501167
Ine InstanesSturla, IF199367, 4055687
Malene InstanesSturla, IF199366
Oda Isnes TyseEiker OL192560
Malene Teresia JebsenHeming Orientering506802, 4124061
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular4137030, 192334
Karen Hoel JomaasFossum IF4090684, 501015
Mina JørgensenTyrving IL200361
Tina KallesonOppsal Orientering206498, 3876877
Kristine KravdalGjø-Vard OL502699
Ane Sofie KroghNTNUI504480, 3916764
Ingrid LamarkGanddal IL509447
Ingvild LangeggenKongsberg OL192879
Alexandra LinløkkenØstmarka OK208390
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Andrea RanvikNTNUI504336
Anniken RanvikNTNUI504337
Kristine Eide RappRaumar Orientering187233, 4066890
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK224270
Oda ScheeleNydalens SK501067
Idunn StrandIL BUL-Tromsø506815, 3692209
Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL193062

D 21-E (43)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marion AebiTyrving IL506920, 4033213
Emma ArnesenNTNUI512817, 4035879
Karoline AuneNTNUI4136404, 507042
Hedda Raadal BjørloNTNUI506934, 4187704
Lone BrochmannNydalens SK208706, 4187985
Synnøve BråtenVegårshei IL511107, 4093134
Trine Disch KihleNydalens SK78987
Ane DyrkornNTNUI510740, 4123865
Thea DyrkornNTNUI511472, 4123766
Marianne DæhliNydalens SK221273, 4020558
Ingeborg EideByåsen IL509375, 3801479
Ragnhild EideByåsen IL199600, 3996592
Anne EikenNTNUI209814, 4015418
Tilla Farnes HennumNTNUI500002, 4091369
Aurora FossøyBø OL3445681, 510702
Aurora GjølsjøNTNUI505166, 3876273
Ingrid GulbrandsenNTNUI255261, 3785045
Arntraut GötschIL BUL-Tromsø192304
Idunn HaavengenNTNUI206386, 3607629
Marlin HaavengenNTNUI510560, 3922747
Gunhild Rogne HallandNydalens SK206010, 4122610
Ragnhild HjermstadFossum IF502915, 3946902
Gunvor Hov HøydalFossum IF201520, 3987005
Sofie Skyttersæter IversenNTNUI506826, 3885118
Eli Fjellbirkeland JohannesenNTNUI207662
Tilda JohanssonBækkelagets SK
Ingrid Gylterud KvålsgardNTNUI500630
Anine LomeBækkelagets SK509355, 4041919
Ingrid LundanesNTNUI509366, 4194403
Tone Bergerud LyeNydalens SK250378, 4051140
Ingjerd MyhreTyrving IL200004, 3864535
Stine NjåsteinTyrving IL500225, 4038303
Anne M Hausken NordbergNydalens SK509255, 4133138
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK196849, 3598398
Anna UlvensøenNydalens SK507856, 4091138
Mariann UlvestadNydalens SK238119, 3982105
Hanne VassendNTNUI3863792, 512625
Johanne Viken FlatenEiker OL
Emilie WestinNydalens SK203458, 3879020
Kjersti Adéla WestinNydalens SK230092, 3987047
Emilie Westli AndersenLøten o-lag236005, 4155289
Ragne WiklundNydalens SK501588, 3869583
Margrethe WisløffNTNUI500313, 3885043

H 17-18E (74)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OK223935
Axel AaldeNydalens SK210600, 4134573
Marius E. AamodtOppsal Orientering510756, 4150520
Jonas AarsethNydalens SK228404, 4042156
Herman Lien BackstrømHalden SK506223, 4122818
Sondre BataldenFana IL246969, 3490588
Rolf Andreas BergNydalens SK511173, 4013744
Arne BerganKongsberg OL502336, 4105953
Mikkel BerglundRingerike OL513817, 4047882
Mikael BirkelundAsker Skiklubb507449, 4090734
Alfred BjørnerødOK Moss504585, 3917630
Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss511856, 4048351
Christian Fredrik BorgIL Koll208999, 4082012
Andreas DaleBergens TF201918
Johan EgerKongsberg OL500586, 3707791
Vetle Grønvik EkraFreidig510760, 4049920
Sander Tonjer FingarsenElverum OK500284, 4085486
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb502890, 4130696
Eirik FrostAlta OL506761, 3979275
Benjamin GjoneSandefjord OK4127650, 512812
Emil GrønliFreidig510704, 3905791
Balder Hasvik LarsenHalden SK245651, 245651
Peder HaugaardHalden SK203671
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)507762, 4123782
Sverre HellevikFreidig151, 224471
Teodor Mo HjelsethNydalens SK4028940, 502697
Simen Rønning JohansenMåren OK208158, 4129623
Carl Gustav JongenburgerSandnes IL (Rogaland)511368, 4124046
Martin KaiserSturla, IF222549, 3658820
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig504483, 4045530
Sondre LadimOK Moss3980679, 503554
Øyvind LamarkGanddal IL3978814, 509449
Anders Håvard LarsenNydalens SK186126, 4104469
Emil Reinertsen LeroyerFreidig233777, 3824679
Lars LienGjø-Vard OL4090981, 508130
Gaute LindaasElverum OK500901, 3998283
Mats LindaasElverum OK4150868, 209963
Henrik Kaupang LyeLarvik OK212147, 4012597
Brage Bell LysakerFana IL3490075, 211903
Halvor LøkenKongsberg OL206488, 3816154
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK217671, 3638301
Tobias MathisenPorsgrunn OL203281, 3980380
Martin Nøkleby MellingRingerike OL508142, 3691789
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505816, 4122883
Børge Nilsen BergFossum IF4042396, 511796
Trygve Børte NomelandKristiansand OK512445, 4048716
Vilmer NybergAsker Skiklubb225016, 4122560
Mathias NyhaugAsker Skiklubb505200, 3950433
Daniel Azagra NæssNydalens SK501771, 4194429
Ask OlaussenOppsal Orientering231284, 3995065
Oliver Plassen BrandvolLillehammer OK514228, 4120598
Sivert PoppeHalden SK507757, 3983137
Vegard RanestadHamar OK507971, 4188835
Anselm ReichenbachOppsal Orientering509011, 3884863
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)511101, 4125761
Philip Lehmann RomørenFossum IF4042602, 211812
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL241416, 4064416
Sigurd RødnesOppsal Orientering506918, 4106696
Sigurd Saxe SandvikHalden SK213361
Martin Vehus SkjerveVerdal OK500634
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb502143, 3925302
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL225454, 4120978
Henning StrandIL BUL-Tromsø506834, 3709789
Eirik Vie StrislandFossum IF510429, 4106191
Sindre Vie StrislandFossum IF510322, 4105904
Martin Størmer-AntonsenNydalens SK204746, 4020095
Elias Vågsnes SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering225130
Birk Felland SætnanFossum IF225464, 3947603
Brage TakleKristiansand OK510998, 4049250
Iver Dalsaune ThunFreidig4044731, 247417
Henrik Andreas TømtIL Imås207732
Kasper Bakken UlsethNydalens SK507063, 3985231
Hans UrsetIL BUL-Tromsø501098, 3980372
Atle Nikolai WølloKongsberg OL502815, 4062766

H 19-20E (46)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias AlstadFrol IL511436, 4055182
Marius BakkeFossum IF4041471, 186911
Cornelius BjørkBækkelagets SK507608
Eirik BlågestadNTNUI215056
Markus Andreas BreivoldGanddal IL510663
Vetle DrageKongsberg OL502338, 3938602
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering509580, 2004545
Bendik EliassenHalden SK500903, 3794260
Petter Liabakk EriksenByåsen IL506972
Gaute FosstveitRaumar Orientering180136, 3875630
Eskil FrischknechtAlta OL506806, 4190815
Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø501418, 3951076
Jonas GrønliFreidig510690, 3904703
Sondre Zahl HagenFossum IF509131, 3886918
Jakob HjelsethNTNUI199628, 3965977
Håkon HolstadFreidig512072, 4055224
Henrik R HoltHedrum OL186936, 3905296
Mikkel HoltFreidig511593
Christopher G HøeRaumar Orientering224969
Isak JonssonNydalens SK502695, 4024378
Vegard KittilsenFreidig511437
Halvard KornmoPorsgrunn OL184355, 4155214
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK501270, 4192464
Johannes LangaasNidarøst OK213810, 3942224
Birk Bell LysakerFana IL211313, 3489101
Eivind Berner MyhreFossum IF187105, 40404150
Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering211519, 3938933
Viljan van RaaijHedrum OL187320
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF211840, 3832847
David RundeKristiansand OK510984, 3940681
Tobias RøddeGanddal IL511366, 4041315
Lars SandstadFreidig3802295, 504578
Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK187014
Ådne SkjærsteinTyrving IL511555, 4004479
Christoffer SlettenRaumar Orientering195864
Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL178352, 4091591
Simen Spets StorhovFreidig511412, 4041687
Jakob TorgersenHalden SK204761, 3666609
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering221212, 3981974
Anders VestølNTNUI509130
Sigurd Paulsen VieNTNUI3830213, 506778
Lars Young VikNydalens SK511111, 3993433
Mathias Pedersen VoldLillomarka OL185832, 3886017
Sondre YtterbøAsker Skiklubb508099, 3978855
Kristian ØstermannHeming Orientering511822, 4003646
Clemens Sundby ØxnevadNTNUI4050373, 511578

H 21-E (74)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasNTNUI508500, 4075099
Emil AhlbäckFossum IF500294, 3884384
Ulrik Astrup ArnesenNTNUI226304, 3884848
Sander ArntzenNTNUI508000, 3978780
August Asheim BirkelandNTNUI507601, 3574563
Jon Aukrust OsmoenNydalens SK500301, 4190070
Jørgen BaklidNTNUI511307, 3982477
Simen BallangrudBækkelagets SK511576, 4136552
Mathias BjuganNTNUI505430, 4057360
Håkon Raadal BjørloNTNUI511343, 4189205
Dag BøeVaregg Fleridrett197743
Vetle ChristiansenBækkelagets SK217084, 3980216
Sebastian DalandKristiansand OK224268, 4040630
Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orientering509905, 3964889
Vegard DanielsenKristiansand OK3621273, 509049
Mathias DrageKongsberg OL500240, 3084340
Magne DæhliHalden SK509444, 4040366
Mats EidsmoFreidig508238, 4055703
Hans-Petter EikedalenPorsgrunn OL203278
Bjørn EkebergTyrving IL4042651, 500261
Karl FremstadTyrving IL211281, 4141453
Eskil FrøislandNTNUI508144, 4004586
Olav Milian Schmitt GranNTNUI220800, 4024816
Lasse GrønHalden SK
Vegard GulbrandsenNTNUI500003, 4122255
Sondre Sande GullordBækkelagets SK175122, 3731288
Anders HagaNydalens SK195480, 3808920
Anders HaugskottOL Trollelg512804, 4191961
Aslak HeimdalNTNUI511374, 4009106
Audun HeimdalNTNUI509244, 4156824
Martin Borge HeirNTNUI506695, 3973724
Niels Christian HellerudHalden SK206905
Erling HjermstadNTNUI510775, 4117024
Sindre R HoltHedrum OL221389, 3867850
Eirik Kamstrup HovindNydalens SK200010, 3776093
Haakon IngvaldsenNittedal OL502094, 4136222
Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK250993, 3701604
Elias JonssonNTNUI3917549, 509299
Styrk Hundseid KamsvågNTNUI3947553, 508333
Ola KeiseråsIL Leik3705290, 506688
Lukas LilandNydalens SK4045928, 507605
Olai Stensland LillevoldNTNUI196772, 4191318
Even LindaasNTNUI511648, 4072138
Ivar LundanesTyrving IL200904, 4030805
Olav LundanesHalden SK513000, 4043444
Andreas Svingheim MagerøyLillehammer OK211401, 3689411
Herman Ryen MartinsenNTNUI501366, 3693843
Hans Petter MathisenNTNUI507039, 4047338
Håvard MyhreBækkelagets SK198915
Elias Thorsdal MølnvikNTNUI211647, 3870714
Torgeir NørbechTyrving IL505298, 3982253
Anders Felde OlaussenNTNUI182081, 3599248
Andreas G. PoldenNydalens SK204632, 4034740
Marius PyttenNTNUI197877, 3624624
Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL221348
Olav Andreas RemmenOL Trollelg4025557, 236985
KyongSa RiIL BUL-Tromsø
Sander H. RogndokkenNTNUI4193777, 247913
Ludvig RødnesOppsal Orientering507034, 4108130
Oskar RøenVaregg Fleridrett511342, 4153706
Torkil Eide SolstadNydalens SK502445, 3595295
Erling SommerfeldtAsker Skiklubb3732500, 504114
Marius StaffNTNUI507076, 4062428
Oskar Spets StorhovFreidig3983350, 511303
Oskar StørmerNTNUI209002, 4190575
Andreas SølbergIL Leik3641958, 506777
Rasmus Rørholt TheisenNTNUI508666, 4004222
Lavran ThorstensenNTNUI512490, 4137451
Anders VisterNydalens SK209926, 4055869
Håvard WedegeKristiansand OK507607, 4006789
Håkon Jarvis WestergårdTyrving IL502887, 3980869
Morten Jarvis WestergårdTyrving IL204669, 3588761
Vegard Jarvis WestergårdNTNUI3949302, 222552
Johan Christie ØrkeNTNUI211766, 3986379

Ledsager (98)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bent Olav AamodtFredrikstad SK
Marita AanonsenØyestad IF allianse
Tina AasKongsberg OL
Helen AdamsonSandnes IL (Rogaland)
Arild AndresenFossum IF
Lars BerglundRingerike OL
Monica BerglundRingerike OL
Erik BorgIL Koll
Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegn
Espen DanevadFredrikstad SK
Rune DanielsenKongsberg OL
Jens Boldingh DebernardNydalens SK
Fredrik DelåsHalden SK
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett
Håkon DåsnesVang OL
Sigurd Hem EidAndebu IL
Shire ElmiOK Moss
Rune EngehultNotodden OL
Tore Voss FagervoldBærums Skiklub
Vidar GjelstadOppsal Orientering
Anne Gyri GløersenOL Tønsberg og omegn
Bjørn HaugeNydalens SK
Geir HeksemFana IL
Aaste Julie HellerudKlubbløs
Bernt HellerudKonnerud IL
Helge Thomas HellerudKlubbløs
Anita HillerenEiker OL
Glenn Ekholdt HillerenEiker OL
Mona Steffensen HjelsethOL Tønsberg og omegn
Anita E. HoleFørde IL
Sigurd HoltskogSkien OK
Dan Kristensen HuvaNotodden OL
Magnhild Garte HøibergKongsberg OL
Fredrik HøyerFossum IF
Geir JacobsenLardal OL
Thomas KaiserSturla, IF
Jon KjensethHeming Orientering
Ingvild KjesbuStjørdals-Blink Orientering
Tormod KleppaLillehammer OK
Hanne-Kristin Bjerknes KvarmeSturla, IF
Hilde Solli KvikstadOL Toten-Troll
Ole Christian Solli KvikstadOL Toten-Troll
Knut LandstadNydalens SK
Terje LarsenHalden SK
Bjørnar LynumFreidig185929
Stig MellingRingerike OL215004
Randi MorkNotodden OL
Rune Kristian MorkNotodden OL
Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)
Øystein MyrvoldHeming Orientering
Linda NielsenFana IL
Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering
Anders NordbergNydalens SK507401
Ida NordbyFredrikstad SK
Dagfinn NyhusKlubbløs
Gisle NysæterSkien OK
Ola Marius PedersenOppsal Orientering
Hege PrestrudAsker Skiklubb178071
Peter PrydzNeverfjord IL
Eelco van RaaijHedrum OL
Dagrun Brox RayamajhiOppsal Orientering
Hege Holth RekaaRøyken OL
Sondre Holth RekaaRøyken OL
Stian RøkebergEiker OL
Audun SanderudLillomarka OL
Tore SandvikHalden SK
Kristin Vollen SataøenRond OL
Ivar SlåstadRaumar Orientering
Kristian Gjære SmestadKongsberg OL
Marit SmørgravEiker OL
Vidar SolbergFredrikstad SK
Bente SommerstadAndebu IL
Heidi StoksethHalden SK
Øyvind StoksethHalden SK
Klas StorlerFreidig
Hedvig StrandseterRøyken OL225679
Iver StrandseterRøyken OL216027
Inger SvalandOL Vallset/Stange
Silje SyversenOppsal Orientering
Jan Åsmund SætabergetVang OL
Christine TeigNydalens SK
Grete ThorsbyKlubbløs
Geir TorgersenHalden SK
Snorre VegganOppsal Orientering
Anja VistnesSandnes IL (Rogaland)
Morten Herman VogtKonnerud IL
Jan Vidar WernersenØyestad IF allianse
Rikke WernersenØyestad IF allianse
Kjell WestinPorsgrunn OL
Christina WhiteSøgne og Songdalen OK
Elisabeth WindvikSandefjord OK
Anja WingstedtHalden SK
Emil WingstedtHalden SK
Elias Isachsen WiréhnAsker Skiklubb507394
Per WiréhnAsker Skiklubb507394
Philippe ZürcherEiker OL
Anders ØpstadAsker Skiklubb
Hans Wang ØverliKlubbløs

Annonser

IOF Eventor