Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Norsk O-Festival sprint

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Norsk O-Festival sprint
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: fredag 25 juni 2021

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 814 påmeldte deltakere.

N-åpen (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haakon Fugleneb AAmandIdrettslaget Dyre Vaa223501
Vilde AanonsenØyestad IF allianse251374
Ludvig Indseth AasKongsberg OL
Ingeborg Emilie BratlandSturla, IF224930
Mattis Gulliksen BrunbergSandefjord OK82248
Andreas DanielsenKongsberg OL247688
Klara Zahl ErikssonKongsberg OL247699
Vilma Holte FjeldstadPorsgrunn OL213262
Mikkel Mohn HerstadKongsberg OL252377
Vilje HillerenEiker OL213682
Simen Økern HågårdKonnerud IL187048
Ella Aune Rytter JakobsenOK Moss513388
Aleksander KjensethHeming Orientering241555
Ivar Øen LandstadIL Koll224902
Sverre Øen LandstadNydalens SK224882
Mira Fosser LundsrudOK Moss507950
Elise Nauf BorgersenHedrum OL221398
Fredrik Nauf BorgersenHedrum OL221385
Sigrid Hausken NordbergNydalens SK181230
Anton WindvikSandefjord OK253518
Julie Hellerud ØpstadAsker Skiklubb242338

N2-åpen 10-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren AanonsenØyestad IF allianse235228
Mikkel Gjestrud FrøkjærKongsberg OL253281
Signy HellerudIL Koll247803
Magnus Wilhelmsen NielsenFana IL248328

C-åpen 10-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vilma DanevadFredrikstad SK211491
Tiril Hausberg KåstadFana IL247399

C-åpen 17- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin BordøyHedrum OL187285
Hilde Solli KvikstadOL Toten-Troll
Vilja Solberg OhrvikKonnerud IL510324

B-åpen 10-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK505821

B-åpen 17- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simon Lund EikremFreidig253131
Knut GjoneSandefjord OK223921
Sigrun GjoneSandefjord OK
Øystein HalvorsenKristiansand OK180873
Hilde HetlandEgersund OK224784
Bente HortenVingelen IL203370
Leif JordetVingelen IL203271
Ragnhild F. NæssRaumar Orientering213407
Rita RaastadSkien OK502126
Ingerid ReinertsenFreidig192662
Kari Schjølberg-HenriksenNydalens SK195816
Ingvil SnøfuglFreidig
Kristin SølbergIL Leik506775

AK-åpen (60)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Even Angell-PetersenNydalens SK195689
Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL500222
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Sunniva Nergaard BergStokke IL178225
Jack BjørnsenKristiansand OK197830
Atle BorgersenHedrum OL203672
Margareta BrynhildsenStokke IL211574
Anne-Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK513383
Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering216858
Henning Bratland CarlsenOK Moss512686
Truls FjeldstadPorsgrunn OL200431
Hege FjellbirkelandIL Gular211280
Kristin Solberg FredheimSandefjord OK
Martin FrischknechtAlta OL514894
Siren GreveBergens TF211515
John HansenKristiansand OK208727
Jørn Eugen HaslestadRingsaker OK191251
Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK505875
Berit HegdalBergens TF245670
Anita E. HoleFørde IL
Tonje HolmOK Moss513974
Mona HoltePorsgrunn OL229515
Elisabeth Aune JakobsenOK Moss513391
Erik Rytter JakobsenOK Moss513966
Birgit Økern JensenKonnerud IL510520
Lars Rønning JohansenMåren OK209001
Espen JohnsenHedrum OL510744
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Runar KittilsenStokke IL509136
Bjørg KocbachBergens TF180128
Jon Erik KvarmeSturla, IF505431
Hildegunn LindstadOL Toten-Troll215171
Bente Fosser LundsrudOK Moss510666
Egon LundsrudOK Moss508248
Tone Sølie LysnesHedrum OL510751
Olle MalmringFreidig
Roar MathisenOL Tønsberg og omegn192566
Pernille Nauf BorgersenHedrum OL203284
Martin NaufHedrum OL182122
Ole Johannes NedrebøOK Moss513973
Inger NergaardStokke IL198006
Arild NyhaugAsker Skiklubb204534
Sven OhrvikKonnerud IL514444
Øistein PaulsenBergens TF226059
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL506935
Espen RaastadSkien OK211809
Sveinung RekaaNotodden OL505373
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL246565
Anne Berit RørlienFossum IF206508
Ingjerd SognnæsBergens TF512797
Veslemøy SolbergKonnerud IL514445
Nina SoligardBergens TF255563
Kristine Sparre KnudsenStokke IL245658
Per Einar StrømHedrum OL221210
Anna-Thekla TonjerElverum OK253953
Heidi TronbølFet OL177962
Snorre VegganOppsal Orientering89471
Tina Strømdal WikFreidig
Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL507044
Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering197748

AL-åpen (61)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa203010
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)503032
Tone AlmåsIL Leik157006
Per Olav AndersenVang OL190259
Mari Angell-PetersenFreidig214970
Mariann Øren ArvesenSandefjord OK211880
Harald BakkeFossum IF511852
Anders BrynildsenFredrikstad SK513382
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)507646
Gro Sandstad EidsmoFreidig
Are EriksenOslostudentenes IK512818
Even ErlienGjø-Vard OL480253
Audun FingarsenElverum OK216838
Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll168839
Trond FlaskerudOL Toten-Troll168972
Thomas FrostAlta OL514693
Sturle FurlandSandefjord OK510317
Trond GjelstadSandefjord OK512591
Stein H. HagenFossum IF504815
Petter HalvorsenNydalens SK
Frode HaugskottOL Trollelg216715
Geir HeksemFana IL504454
Vigdis HobølOppsal Orientering507713
Jon HolstadFreidig511974
Pål Christian IngierdBækkelagets SK508133
Håkon JendalFossum IF214746
Hans JevanordFossum IF206276
Arne JohannesenIL Gular502587
Christian JomaasFossum IF
Ellen Strøm JuliussenSandefjord OK238018
Elin KallesonOppsal Orientering206250
Torbjørn KravdalGjø-Vard OL193098
Jøran KristensenHeming Orientering233943
Anthony LeroyerFreidig251566
Eli Ringstad LienGjø-Vard OL179441
Randi LillealternFreidig247191
Petter LøeNotodden OL511451
Thomas Berge MjølhusOL Trollelg
Trond MyhreFossum IF191338
Ola NilsenOppsal Orientering219489
Bjørnar OlsrødStokke IL203614
Vegard PeikliTyrving IL507650
Øystein RastadAsker Skiklubb212379
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)
Kristin SandvenNotodden OL505752
Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF190619
Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL207642
Linda SolbergFredrikstad SK
Hege SolerødGjø-Vard OL508258
Pål SommerheinFossum IF401132
Sturla StokkelandÅlgård Orientering507658
Are StrandlieGjø-Vard OL500062
Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL500063
Leif StørmerFossum IF203638
Bjørn Idar SætranIF Trauma216677
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL514695
Oddvar TaksdalGanddal IL501146
Ole Kristian TaksdalGanddal IL508137
Ole TørnqvistFana IL192921
Milda ØhlckersTyrving IL211551
Roger ØstvoldHeming Orientering195762

D 9-10 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg Marie Bjørgum-ThorsbyEiker OL243932
Alva Zahl ErikssonKongsberg OL247985
Elise Holm NedrebøOK Moss513395
Christine HoltKongsberg OL221109
Ingrid Strøm JuliussenSandefjord OK242476
Clara LeroyerFreidig233998
Thea Sofie MoenKongsberg OL
Klara Soma SlåstadRaumar Orientering225032

D 11-12 (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa224110
Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK513380
Kamille DanielsenKongsberg OL242360
Kaja Holte FjeldstadPorsgrunn OL213456
Nila HillerenEiker OL213809
Julie Økern HågårdKonnerud IL226183
Anna Strøm JuliussenSandefjord OK511336
Celine KjensethHeming Orientering253615
Ingrid KjerkreitHeming Orientering233886
Eline KravdalGjø-Vard OL224356
Tuva Fosser LundsrudOK Moss507871
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK217673
Tiril Markussen PrydzNeverfjord IL229582
Tiril MyklatunTyrving IL158010
Martine RøkebergEiker OL244009
Jenny Soma SlåstadRaumar Orientering225192
Irene Storler SnøfuglFreidig225001
Marit Storler SnøfuglFreidig228509
Lea StokkelandÅlgård Orientering225533
Mari Børke SætabergetVang OL247258
Sine WallbergHeming Orientering0
Line Zürcher-GretteEiker OL244010
Helene Hellerud ØpstadAsker Skiklubb228551

D 13 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa223794
Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)510533
Ingrid BrattbakkFana IL233601
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270
Sofie Holm NedrebøOK Moss513396
Juliette Holtskog-FeremansSkien OK212977
Frida HopeModum OL99113
Malin Husebye AamodtFredrikstad SK511408
Ingrid Merete JebsenHeming Orientering204667
Henni Hattestad KristensenHeming Orientering233834
Helene ScheeleNydalens SK211807
Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL234142

D 14 (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb203792
Hannah Rasmussen BraadlieHeming Orientering212040
Thelma BrathagenLarvik OK224339
Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn201592
Jenny DanevadFredrikstad SK513599
Linnea DanielsenKongsberg OL242330
Marte EgerKongsberg OL514704
Annika Lund EikremFreidig253057
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn502811
Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering217664
Daniella GjoneSandefjord OK511849
Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø511577
Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering507087
Emma Aune JakobsenOK Moss513400
Iben Johansen-BarliOppsal Orientering224311
Elise RenardKongsberg OL238174
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)501267
Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb203792
Oline Soma SlåstadRaumar Orientering223850
Cathrine SognNotodden OL234252
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL247695
Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL225506
Ada C StokkelandÅlgård Orientering507659
Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL221401
Ida Øverli StøenLillehammer OK217869
Selma WhiteSøgne og Songdalen OK511393
Minna Sofie WingstedtHalden SK200200

D 15 (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK513381, 4122776
Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering223941, 3984978
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)195899, 4123097
Maren Sofie FremstadLarvik OK212562, 3822533
Sigrid Schmitt GranHalden SK213211, 4135794
Hanne Wærp HaugeNydalens SK3777687, 213631
Mina HobbelstadEiker OL211989, 3806627
Emilie Holtskog-FeremansSkien OK211854, 4130258
Iselin HøivoldKongsberg OL513473, 513473
Mari KallesonOppsal Orientering223923, 3981305
Åse Valero KjerkreitHalden SK224951
Ingrid LestebergKongsberg OL247684
Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL224287, 3833407
Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering213647, 4040010
Juni Hagelid NorheimFreidig225085, 3832482
Annika van RaaijHedrum OL187291, 4052015
Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb507222, 3809902
Tonje RykkjeVaregg Fleridrett213813, 3952173
Johanne StorhaugKonnerud IL212446, 4016861
Karoline StrandenesFana IL213524, 3915816
Selma Størmer-AntonsenNydalens SK213819, 3816808
Ine Bohnhorst TegdanFreidig225393, 4079901
Eira Skaarer WiklundNydalens SK203119, 4178018
Astrid YtterbøAsker Skiklubb507040, 3781853
Sofia ØhlckersTyrving IL245761, 4062832

D 16 (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari AarsethNydalens SK502770, 3979366
Agathe BrathagenLarvik OK224439, 4071940
Ane Kristine EidKongsberg OL212523, 3980307
Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)223561, 4123535
Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb500272, 4022885
Sigrid HaugskottOL Trollelg512805, 4192381
Maren HenriksenLillehammer OK511449, 4123154
Maja Mo HjelsethNydalens SK224289, 4090429
Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering506980, 3916574
Karoline JebsenHeming Orientering204665, 3727047
Tora KittilsenFreidig511855, 3729365
Una KittilsenFreidig511858, 3728110
Marie KravdalGjø-Vard OL511663, 4004230
Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering212069, 3972817
Solveig Louise NissenFreidig511332, 3736956
Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL224300, 3983491
Mari Ovidia RanestadHamar OK219500, 4188280
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL204756, 3868445
Synne SandvenNotodden OL3942455, 513607
Marie ScheeleNydalens SK213757, 4090817
Guro SchjølbergTynset IF166982, 3663713
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb207603, 3979325
Lina Storler SnøfuglFreidig511438, 3938743
Anna TaksdalGanddal IL508199, 4050324
Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)4125951, 212133
Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering209720, 4124749
Maria Strømdal WikFreidig508554, 3783719
Anne ØstvoldFossum IF197921, 3806056

H 9-10 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik BerganKongsberg OL234037
Mikkel BjerkKonnerud IL224034
Tobias DanielsenKongsberg OL242268
Finlay DuncanSandnes IL (Rogaland)223529
Balder Solberg FredheimSandefjord OK223937
Magnus LestebergKongsberg OL242271
Sindre Elias Lysheden-VogtKonnerud IL224707
Linus Fossum MalmringFreidig238054
Ola MyklatunTyrving IL213742
Nils NikolaisenOppsal Orientering186830
Filip Leonard NolteFreidig224714
Tarjei Hausken NordbergNydalens SK181232
Valdemar Hellerud SireKonnerud IL504528
Aksel SolbergFredrikstad SK247862

H 11-12 (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Iver AarsethIL Koll213437
Olai BisethKongsberg OL236317
Trym BreimoOK Moss217677
Fredrik BueOL Tønsberg og omegn226031
Oliver DuncanSandnes IL (Rogaland)224888
Sivert DåsnesVang OL188886
Jakob Bredland EidKongsberg OL214300
Mathias Bredland EidKongsberg OL215111
Anders Rostveit ElmiOK Moss512789
Sigve Nygård FagervoldAsker Skiklubb225349
Aksel Tonjer FingarsenElverum OK227532
Erlend GrønliFreidig225465
Evert HedegartKongsberg OL252479
Emil HeksemFana IL223569
Kristian KaiserSturla, IF229743
Alf Hattestad KristensenHeming Orientering234274
Pål Solli KvikstadOL Toten-Troll223671
Eirik LestebergKongsberg OL242272
Mathis RenardKongsberg OL209723
Isak SolbergFredrikstad SK213164
Alfred TeigNydalens SK512568
Ville Emil WingstedtHalden SK181249

H 13 (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)224935
Nils Zahl ErikssonKongsberg OL247685
Lars FlaskerudOL Toten-Troll198024
Theo Solberg FredheimSandefjord OK224135
Sindre FurlandSandefjord OK510316
Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK505822
Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)224844
Eskil HobølOppsal Orientering250265
Magnus Rørlien JevanordFossum IF206509
Mathias LeroyerFreidig502096
Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL225046
Selmer LøkenOK Moss511805
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn199656
Trygve Skumlien MyrlandSandnes IL (Rogaland)512618
Sigurd Øvrebø MyrvoldHeming Orientering234332
Alfred NikolaisenOppsal Orientering179985
Eskil OlaussenOppsal Orientering231520
Ola Gjermstad PettersenKonnerud IL224741
Jon StrandKongsberg OL239184
Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering224090
Eivind VågsnesOppsal Orientering193868
Frode WallbergHeming Orientering0
Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubb225241

H 14 (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne BisethKongsberg OL234144
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange511679
Rasmus EngehultNotodden OL212066
Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb239477
Emil Tonjer FingarsenElverum OK227509
Jarand GustafssonKongsberg OL211944
Kristoffer Heldal HersvikFana IL223560
Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL507392
Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)204554
Sondre KornmoPorsgrunn OL213405
Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll223805
Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK217672
Anders Berge MjølhusOL Trollelg191259
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL192421
Otto Schjølberg-HenriksenNydalens SK213655
Magnus SigurdssonStokke IL509124
Erlend SommerheinFossum IF204608
Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL206027
Peter SæbbøSandnes IL (Rogaland)227048
Ask Felland SætnanFossum IF247871
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett223879
Marcus WindvikSandefjord OK223958
Sigmund ØlstadFet OL201813
Håkon ØverbyKongsberg OL217391

H 15 (37)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik Fet AndersenKonnerud IL228505, 4117701
Lukas Jones ArnesenHeming Orientering3885936, 512074
Erlend BakkeFossum IF211772, 4042008
Ola DåsnesVang OL188854, 3802204
Aksel EideBækkelagets SK204533, 3886736
Amund FlaskerudOL Toten-Troll506982, 4119863
Niclas GunnerødStokke IL509334
Oskar HeksemFana IL247454
August Hellerud SireKonnerud IL234818, 4019741
Hallvard HellevikFreidig180307
Markus HirschBækkelagets SK212251, 3809324
Sigurd HobølOppsal Orientering511305, 3983731
Oskar HopeModum OL213031, 213031
Max Skjerpen HusebyNydalens SK213708, 4125803
Emil Husebye AamodtFredrikstad SK511409, 3982188
Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK508129, 4105540
Mats JohnsenSturla, IF212035, 212035
Henrik KaiserSturla, IF203306, 3822137
Even LienGjø-Vard OL217882, 4120887
Mathias LinløkkenØstmarka OK203470, 3653003
Alf Petter LynumFreidig186849, 4157830
Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505817, 4123410
Audun NordbyFredrikstad SK507056, 507056
Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK181932, 3781283
Gaute NysæterSkien OK253950, 4123519
Sondre OlaussenOppsal Orientering3822236, 225060
Mikkel RastadAsker Skiklubb502885, 4189700
Sebastian RøkebergEiker OL213583, 3833787
Sverre SandvikHalden SK213208
Ludvik Storler SnøfuglFreidig511372, 3938925
Per Noah SommerheinNydalens SK203005, 4006086
Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK3816667, 191587
Mons Sætre-LorentzenFet OL4029070, 225577
Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)225065, 4126165
Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)212148
Jens WoldSturla, IF211942, 4107447
Christoffer ÅnensenOppsal Orientering246440, 4126603

H 16 (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rasmus BerglundRingerike OL513821, 4047916
Håkon BogasonLillomarka OL201440, 3894102
Martin Christoffer BorgIL Koll4117420, 212637
Eskil BrændenLillomarka OL180940, 4070462
Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn191260, 4128708
Rasmus D. EastwoodLillomarka OL186273, 4153904
Gabriel GjoneSandefjord OK508253, 4127544
Tobias Tronbøl LiumIL Koll511807, 4041463
Torbjørn LundebyLillomarka OL233680, 3881117
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn4130027, 239020
Nils Anders NiklassonNydalens SK509466, 4193652
Bjørnar PeikliTyrving IL507648, 4125258
Henning ReichenbachOppsal Orientering4048096, 504810
Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF212045, 3830825
Kevin RommetvedtRaumar Orientering212663, 4052296
Borgar SkjelbredKongsberg OL511365, 511365
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL217134, 4190922
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering507660
Kristoffer Strømdal WikFreidig509435, 3784378
Kristoffer Børke SætabergetVang OL257171, 4058590
Jonathan WoodhouseLillomarka OL186263, 3978459

D 17-18 E (57)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)4122651, 502999
Ella BerstadHeming Orientering237773
Eileen BjanesTyrving IL508807, 4078150
Emma DåsnesVang OL213609, 4080685
Mari EidsmoFreidig505186, 3939592
Ingeborg Rygg EikelandBergens TF206432, 4194551
Ida Marie FlågenHeming Orientering196903, 4003638
Anne FrøislandVang OL213777, 213777
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK512592, 4041281
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn501325, 4032330
Klara GraversenIL BUL-Tromsø503512, 4137592
Maria GrovanOL Tønsberg og omegn4050258, 508981
Ingvild GustafssonKongsberg OL3937950, 501608
Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø509544, 4107470
Kathinka Zahl HagenFossum IF504706, 3980927
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK4091294, 505820
Elise Wærp HaugeNydalens SK194109, 3950532
Vida Helland-HansenTyrving IL511344, 3933389
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL201888, 4003869
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688, 4052890
Selma HoivoldKongsberg OL513471, 513471
Anja HoleFørde IL512537, 4042164
Une HoltermannPorsgrunn OL213375, 4202008
Helene Bjørkvold JendalFossum IF507832, 3886306
Mina Akiko JohnsenSturla, IF212043, 4025045
Eline Horten JordetVingelen IL203270, 4033551
Hedda KjeldsenSturla, IF500401, 4200366
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL510696, 2044
Ane Malene KolstadFreidig511591, 4064721
Marie KvarmeSturla, IF507448, 4094264
Kajsa Meyer LarssonTyrving IL211364, 4042917
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK217670, 3639010
Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb4111555, 513444
Kristin Melby JacobsenLardal OL512798, 4004172
Ingrid MobråthenSandefjord OK217780, 3907326
Konstanse MoholthKongsberg OL184520, 3934957
Tuva Krafft MyhrenHisøy OK245768, 4057782
Alva Marika NiklassonNydalens SK509575, 4193660
Kaja PeikliTyrving IL507649, 4125720
Marie Roll-TørnqvistFana IL192919
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF3655024, 503394
Martine SkjelsvikLillehammer OK506818, 3982030
Live Raknes SogstadGjø-Vard OL178074, 4091492
Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering235930, 3224796
Hedda SpangbergKonnerud IL506837, 4016044
Mathea Spets StorhovFreidig511410, 4044210
Vilde Margrethe SæbbøSandnes IL (Rogaland)249009, 3986742
Janna Sofie TellesbøØstmarka OK187192, 3883733
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb4039046, 207648
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL212335, 4090577
Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering203807, 3982345
Pia Young VikNydalens SK502698, 3993128
Emma Visted-HansenGjø-Vard OL225106, 4120804
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK510279, 3833167
Inga Skaarer WiklundNydalens SK511747, 4171138
Julie Sophie WoldOK Moss513960, 4048104
Mari ØverbyKongsberg OL217555, 3987138

D 19-20 E (37)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amélie AamodtOppsal Orientering4151528, 510753
Janne Tjørhom AasheimNydalens SK4044541, 187124
Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering216924, 4083432
Maya Jones ArnesenHeming Orientering501521, 4038378
Stine AuneNidarøst OK213563, 3942067
Jenny BaklidNTNUI3984242, 508250
Karoline BjørnerødOK Moss4124269, 504584
Christiane Ruud BøckmanNTNUI504438, 3940707
Julie EikelandPorsgrunn OL506936, 4132114
Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL210112, 4049821
Åsne HaavengenKongsberg OL510900, 4167300
Ida Sofie HjortlandLarvik OK209884, 4004107
Stella HolmboeTyrving IL191265, 3873106
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK4123907, 501167
Ine InstanesSturla, IF199367, 4055687
Malene InstanesSturla, IF199366, 4055257
Oda Isnes TyseEiker OL192560, 3973492
Malene Teresia JebsenHeming Orientering506802, 4124061
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular192334, 4137030
Karen Hoel JomaasFossum IF501015, 4090684
Mina JørgensenTyrving IL200361, 4058368
Tina KallesonOppsal Orientering206498, 3876877
Kristine KravdalGjø-Vard OL502699, 4005344
Ane Sofie KroghNTNUI504480, 3916764
Ingrid LamarkGanddal IL509447, 3983715
Ingvild LangeggenKongsberg OL192879, 3691557
Alexandra LinløkkenØstmarka OK208390, 3828514
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735, 3996709
Andrea RanvikNTNUI504336, 4025235
Anniken RanvikNTNUI504337, 4026316
Kristine Eide RappRaumar Orientering187233, 4066890
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK224270, 224270
Oda ScheeleNydalens SK501067, 4015764
Idunn StrandIL BUL-Tromsø506815, 3692209
Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL193062
Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK
Live ØstvoldHeming Orientering181518, 3942596

D 21-E (36)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marion AebiTyrving IL506920, 4033213
Emma ArnesenNTNUI512817, 4035879
Karoline AuneNTNUI507042, 4136404
Hedda Raadal BjørloNTNUI506934, 4187704
Lone BrochmannNydalens SK208706, 4187985
Ane DyrkornNTNUI510740, 4123865
Marianne DæhliNydalens SK221273, 4020558
Ingeborg EideByåsen IL509375, 3801479
Ragnhild EideByåsen IL3996592, 199600
Anne EikenNTNUI209814, 4015418
Tilla Farnes HennumNTNUI500002, 4091369
Aurora FossøyBø OL510702, 3445681
Aurora GjølsjøNTNUI505166, 3876273
Ingrid GulbrandsenNTNUI255261, 3785045
Kine GulliksenSandefjord OK506937, 3623980
Arntraut GötschIL BUL-Tromsø192304
Idunn HaavengenNTNUI206386, 3607629
Marlin HaavengenNTNUI510560, 3922747
Ragnhild HjermstadFossum IF502915, 3946902
Tora IndregardNTNUI3741261, 502125
Sofie Skyttersæter IversenNTNUI506826, 3885118
Eli Fjellbirkeland JohannesenNTNUI207662
Tilda JohanssonBækkelagets SK
Ingrid LundanesNTNUI4194403, 509366
Ingjerd MyhreTyrving IL200004, 3864535
Anne M Hausken NordbergNydalens SK509255, 4133138
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK196849, 3598398
Anna UlvensøenNydalens SK507856, 4091138
Mariann UlvestadNydalens SK238119, 3982105
Siri UlvestadNydalens SK504622, 4138079
Hanne VassendNTNUI512625, 3863792
Johanne Viken FlatenEiker OL
Emilie WestinNydalens SK203458, 3879020
Kjersti Adéla WestinNydalens SK230092, 3987047
Emilie Westli AndersenLøten o-lag236005, 4155289
Margrethe WisløffNTNUI500313, 3885043

H 17-18E (70)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OK223935
Axel AaldeNydalens SK210600, 4134573
Marius E. AamodtOppsal Orientering510756, 4150520
Jonas AarsethNydalens SK228404, 4042156
Herman Lien BackstrømHalden SK506223, 4122818
Sondre BataldenFana IL246969, 3490588
Rolf Andreas BergNydalens SK511173, 4013744
Arne BerganKongsberg OL502336, 4105953
Mikkel BerglundRingerike OL513817, 4047882
Alfred BjørnerødOK Moss504585, 3917630
Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss4048351, 511856
Christian Fredrik BorgIL Koll208999, 4082012
Andreas DaleBergens TF201918
Johan EgerKongsberg OL512505, 3707791
Vetle Grønvik EkraFreidig510760, 4049920
Sander Tonjer FingarsenElverum OK500284, 4085486
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb502890, 4130696
Eirik FrostAlta OL506761, 3979275
Benjamin GjoneSandefjord OK512812, 4127650
Emil GrønliFreidig510704, 3905791
Peder HaugaardHalden SK203671
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)507762, 4123782
Sverre HellevikFreidig224471, 151
Simen Rønning JohansenMåren OK208158, 4129623
Carl Gustav JongenburgerSandnes IL (Rogaland)511368, 4124046
Martin KaiserSturla, IF222549, 3658820
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig504483, 4045530
Øyvind LamarkGanddal IL509449, 3978814
Anders Håvard LarsenNydalens SK4104469, 186126
Emil Reinertsen LeroyerFreidig233777, 3824679
Lars LienGjø-Vard OL508130, 4090981
Gaute LindaasElverum OK500901, 3998283
Mats LindaasElverum OK209963, 4150868
Henrik Kaupang LyeLarvik OK212147, 4012597
Brage Bell LysakerFana IL211903, 3490075
Halvor LøkenKongsberg OL206488, 3816154
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK217671, 3638301
Tobias MathisenPorsgrunn OL3980380, 203281
Martin Nøkleby MellingRingerike OL508142, 3691789
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505816, 4122883
Børge Nilsen BergFossum IF511796, 4042396
Trygve Børte NomelandKristiansand OK4048716, 512445
Vilmer NybergAsker Skiklubb225016, 4122560
Mathias NyhaugAsker Skiklubb3950433, 505200
Daniel Azagra NæssNydalens SK501771, 4194429
Ask OlaussenOppsal Orientering231284, 3995065
Oliver Plassen BrandvolLillehammer OK514228, 4120598
Sivert PoppeHalden SK507757, 3983137
Vegard RanestadHamar OK507971, 4188835
Anselm ReichenbachOppsal Orientering509011, 3884863
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)511101, 4125761
Philip Lehmann RomørenFossum IF211812, 4042602
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL241416, 4064416
Sigurd RødnesOppsal Orientering506918, 4106696
Sigurd Saxe SandvikHalden SK213361
Martin Vehus SkjerveVerdal OK500634
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb3925302, 502143
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL225454, 4120978
Henning StrandIL BUL-Tromsø506834, 3709789
Eirik Vie StrislandFossum IF510429, 4106191
Sindre Vie StrislandFossum IF510322, 4105904
Martin Størmer-AntonsenNydalens SK204746, 4020095
Elias Vågsnes SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering225130
Birk Felland SætnanFossum IF225464, 3947603
Brage TakleKristiansand OK4049250, 510998
Iver Dalsaune ThunFreidig247417, 4044731
Henrik Andreas TømtIL Imås207732
Kasper Bakken UlsethNydalens SK507063, 3985231
Hans UrsetIL BUL-Tromsø501098, 3980372
Atle Nikolai WølloKongsberg OL502815, 4062766

H 19-20E (42)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias AlstadFrol IL511436, 4055182
Marius BakkeFossum IF4041471, 186911
Cornelius BjørkBækkelagets SK507608, 4191078
Eirik BlågestadNTNUI215056, 3980471
Markus Andreas BreivoldGanddal IL510663, 4051280
Vetle DrageKongsberg OL502338, 3938602
Bendik EliassenHalden SK500903, 3794260
Petter Liabakk EriksenByåsen IL506972, 3985710
Eskil FrischknechtAlta OL506806, 4190815
Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø501418, 3951076
Jonas GrønliFreidig510690, 3904703
Sondre Zahl HagenFossum IF3886918, 509131
Jakob HjelsethNTNUI199628, 3965977
Håkon HolstadFreidig512072, 4055224
Mikkel HoltFreidig511593, 4125555
Christopher G HøeRaumar Orientering224969
Isak JonssonNydalens SK502695, 4024378
Vegard KittilsenFreidig511437, 3652674
Halvard KornmoPorsgrunn OL184355, 4155214
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK501270, 4192464
Johannes LangaasNidarøst OK213810, 3942224
Birk Bell LysakerFana IL3489101, 211313
Eivind Berner MyhreFossum IF187105, 4040150
Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering3938933, 211519
Viljan van RaaijHedrum OL187320, 4144390
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF211840, 3832847
David RundeKristiansand OK510984, 3940681
Tobias RøddeGanddal IL4041315, 511366
Lars SandstadFreidig504578, 3802295
Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK187014
Ådne SkjærsteinTyrving IL511555, 4004479
Christoffer SlettenRaumar Orientering195864
Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL4091591, 178352
Simen Spets StorhovFreidig4041687, 511412
Jakob TorgersenHalden SK204761, 3666609
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering221212, 3981974
Anders VestølNTNUI509130, 3910221
Sigurd Paulsen VieNTNUI506778, 3830213
Lars Young VikNydalens SK511111, 3993433
Sondre YtterbøAsker Skiklubb3978855, 508099
Kristian ØstermannHeming Orientering511822, 4003646
Clemens Sundby ØxnevadNTNUI511578, 4050373

H 21-E (58)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasNTNUI508500, 4075099
Emil AhlbäckFossum IF500294, 3884384
Ulrik Astrup ArnesenNTNUI226304, 3884848
Sander ArntzenNTNUI508000, 3978780
Jon Aukrust OsmoenNydalens SK4190070, 500301
Jørgen BaklidNTNUI511307, 3982477
Mathias BjuganNTNUI505430, 4057360
Håkon Raadal BjørloNTNUI511343, 4189205
Dag BøeVaregg Fleridrett197743
Sebastian DalandKristiansand OK224268, 4040630
Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orientering509905, 3964889
Vegard DanielsenKristiansand OK3621273, 509049
Mathias DrageKongsberg OL500240, 3084340
Mats EidsmoFreidig508238, 4055703
Karl FremstadTyrving IL211281, 4141453
Eskil FrøislandNTNUI508144, 4004586
Olav Milian Schmitt GranNTNUI220800, 4024816
Lasse GrønHalden SK
Vegard GulbrandsenNTNUI500003, 4122255
Anders HaugskottOL Trollelg512804, 4191961
Aslak HeimdalNTNUI511374, 4009106
Martin Borge HeirNTNUI3973724, 506695
Niels Christian HellerudHalden SK206905
Erling HjermstadNTNUI510775, 4117024
Kristoffer JacobsenTyrving IL502358, 4122206
Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK3701604, 250993
Styrk Hundseid KamsvågNTNUI508333, 3947553
Ola KeiseråsIL Leik506688, 3705290
Lukas LilandNydalens SK507605, 4045928
Olai Stensland LillevoldNTNUI196772, 4191318
Even LindaasNTNUI511648, 4072138
Ivar LundanesTyrving IL200904, 4030805
Per Harald Löfgren JohansenBergens TF181016
Andreas Svingheim MagerøyLillehammer OK211401, 3689411
Hans Petter MathisenNTNUI507039, 4047338
Einar MelsomHelsingin Suunistajat507072, 3980489
Håvard MyhreBækkelagets SK198915
Elias Thorsdal MølnvikNTNUI211647, 3870714
Torgeir NørbechTyrving IL505298, 3982253
Anders Felde OlaussenNTNUI182081, 3599248
Marius PyttenNTNUI197877, 3624624
Olav Andreas RemmenOL Trollelg236985, 4025557
KyongSa RiIL BUL-Tromsø
Sander H. RogndokkenNTNUI247913, 4193777
Ludvig RødnesOppsal Orientering507034, 4108130
Oskar RøenVaregg Fleridrett511342, 4153706
Erling SommerfeldtAsker Skiklubb504114, 3732500
Marius StaffNTNUI507076, 4062428
Oskar Spets StorhovFreidig511303, 3983350
Oskar StørmerNTNUI209002, 4190575
Andreas SølbergIL Leik506777, 3641958
Rasmus Rørholt TheisenNTNUI508666, 4004222
Lavran ThorstensenNTNUI512490, 4137451
Håvard WedegeKristiansand OK507607, 4006789
Morten Jarvis WestergårdTyrving IL3588761, 204669
Vegard Jarvis WestergårdNTNUI222552, 3949302
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb500300, 3933017
Johan Christie ØrkeNTNUI211766, 3986379

Ledsager (85)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nils Albert AamandIdrettslaget Dyre Vaa
Bent Olav AamodtFredrikstad SK
Marita AanonsenØyestad IF allianse
Lars-Ivar AarsethNydalens SK
Tina AasKongsberg OL
Helen AdamsonSandnes IL (Rogaland)
Kimme ArnesenHeming Orientering
Lars BerglundRingerike OL
Monica BerglundRingerike OL
Erik BorgIL Koll
Linda BrathagenLarvik OK
Hans-Richard BrattbakkFana IL
Morten BreimoOK Moss
Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegn
Arnstein DaleOL Vallset/Stange
Espen DanevadFredrikstad SK
Karin Skedsmo DanevadFredrikstad SK
Rune DanielsenKongsberg OL
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett
Jon DuncanSandnes IL (Rogaland)
Håkon DåsnesVang OL
Pål Martin EidKongsberg OL
Shire ElmiOK Moss
Rune EngehultNotodden OL
Tore Voss FagervoldBærums Skiklub
Bjørn HaugeNydalens SK
Aaste Julie HellerudKlubbløs
Bernt HellerudKonnerud IL
Helge Thomas HellerudKlubbløs
Anita HillerenEiker OL
Glenn Ekholdt HillerenEiker OL
Mona Steffensen HjelsethOL Tønsberg og omegn
Sigurd HoltskogSkien OK
Birgitte HusebyeFredrikstad SK
Håvard HågårdKonnerud IL
Ida Marie IversenKongsberg OL
Stine KaiserSturla, IF
Pål KittilsenFreidig
Jon KjensethHeming Orientering
Ingvild KjesbuStjørdals-Blink Orientering
Tormod KleppaLillehammer OK
Hanne-Kristin Bjerknes KvarmeSturla, IF
Ole Christian Solli KvikstadOL Toten-Troll
Øyvind LienGjø-Vard OL
Terje LinløkkenØstmarka OK
Bjørnar LynumFreidig185929
Nina LøweOL Tønsberg og omegn
Sara MathisenPorsgrunn OL229522
Stig MellingRingerike OL
Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)
Linda NielsenFana IL
Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering
Anders NordbergNydalens SK507401
Ida NordbyFredrikstad SK
Gisle NysæterSkien OK
Pål Kogstad NæssRaumar Orientering
Hilde PoppeFredrikstad SK
Thomas PoppeFredrikstad SK
Peter PrydzNeverfjord IL
Eelco van RaaijHedrum OL
Stian RøkebergEiker OL
Tore SandvikHalden SK
Ivar SlåstadRaumar Orientering
Marit SmørgravEiker OL
Halvor SognNotodden OL
Vidar SolbergFredrikstad SK
Klas StorlerFreidig
Elin Cecile Kryvi StrandenesFana IL
Inger SvalandOL Vallset/Stange
Jan Åsmund SætabergetVang OL
Knut Jostein SætnanFossum IF
Christine TeigNydalens SK
Grete ThorsbyKlubbløs
Geir TorgersenHalden SK
Anja VistnesSandnes IL (Rogaland)
Morten Herman VogtKonnerud IL
Jan Vidar WernersenØyestad IF allianse
Rikke WernersenØyestad IF allianse
Christina WhiteSøgne og Songdalen OK
Elisabeth WindvikSandefjord OK
Anja WingstedtHalden SK
Emil WingstedtHalden SK
Philippe ZürcherEiker OL
Anders ØpstadAsker Skiklubb
Hans Wang ØverliKlubbløs

Annonser

IOF Eventor