Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Pre-o karusell konkurranse 2 (inkludert klubbmesterskap)

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Pre-o karusell konkurranse 2 (inkludert klubbmesterskap)
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: mandag 21 september 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 72 påmeldte deltakere.

A-løype (69)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK
Eli AspelundNydalens SK
Helena AxelssonNydalens SK
Jon Iver BakkenNydalens SK
Marte Madslien BakkenNydalens SK
Svein BakkenNydalens SK
Atanaska BedelevaNydalens SK
Rolf Andreas BergNydalens SK
Gaute BerganNydalens SK
Anne Marit BjergaardNydalens SK
Bojan BlumensteinNydalens SK
Yngvild Langedal BreivikNydalens SK
Sondre Ruud BråtenNydalens SK
Thomas BøhnNydalens SK
Alan CherryNydalens SK
Per Ole DahlsrudNydalens SK
Sigurd DæhliLøten o-lag
Henrik EijsinkNydalens SK
Leif ErikssonModum OL
Kjetil EspedalNydalens SK
Berit FlageNedre Romerike Handicapidrettslag
Marita Lilja GrønhovdModum OL
Gro Kristin HaugØstmarka OK
Jan Erik HaugØstmarka OK
Bjørn HaugeNydalens SK
Cecilie Wærp HaugeNydalens SK
Elise Wærp HaugeNydalens SK
Hanne Wærp HaugeNydalens SK
Jappe HjelsethNydalens SK
Teodor Mo HjelsethNydalens SK
Eirik Kamstrup HovindNydalens SK
Svein JakobsenFredrikstad SK
Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK
Maria JonssonNydalens SK
Sören JonssonNydalens SK
Sondre KongsgårdNydalens SK
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK
Sindre LangaasNydalens SK
Arno Lilja GrønhovdModum OL
Kaspar LiljaModum OL
Roisin LongNydalens SK
Kari MadslienNydalens SK
Maiken Skirstad MoNydalens SK
Kristoffer NeslandTyrving IL
Anders NordbergNydalens SK
Sverre Turter SandvoldNydalens SK
Fredrik SaugestadNydalens SK
Marie ScheeleNydalens SK
Inge Sandstad SkrondalFet OL
Martin Størmer-AntonsenNydalens SK
Margareta StålnackeÅs IL
Per StålnackeÅs IL
John Kasper SvergjaNydalens SK
Egil SønsterudbråtenLillomarka OL
Ståle SønsterudbråtenLillomarka OL
Ellen Marie TurterNydalens SK
Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK
Kasper Bakken UlsethNydalens SK
Anna UlvensøenNydalens SK
Siri UlvestadNydalens SK
Alix Young VikNydalens SK
Lars Young VikNydalens SK
Pia Young VikNydalens SK
Berit WiikNedre Romerike Handicapidrettslag
Odd Bjørn WiikNedre Romerike Handicapidrettslag
Berit Sofie WiklundNydalens SK
Eira Skaarer WiklundNydalens SK
Inga Skaarer WiklundNydalens SK
Jo WiklundNydalens SK

B-løype (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas N AspelundNydalens SK
Tarjei Hausken NordbergNydalens SK
Ingrid SkaarerNydalens SK

Annonser

IOF Eventor