Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Tour Of Lillomarka høst 2020 - Løp 4

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Tour Of Lillomarka høst 2020 - Løp 4
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: mandag 14 september 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 94 påmeldte deltakere.

Herrer A-løype (42)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oskar AaldeKlubbløs
Truls AngellLillomarka OL4125050
Alfred Eckmann AronsenLillomarka OL4057055
Hallvard BergTyrving IL3780442
Leif BillingsøEidskog OL4124426
Terje BlindheimLillomarka OL3885803
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL3884806
Håkon BogasonLillomarka OL3894102
Didrik BredesenLillomarka OL3979341
Magne BrændenLillomarka OL3883576
Rasmus D. EastwoodLillomarka OL3827037
Steinar EastwoodLillomarka OL4122313
Are EriksenOslostudentenes IK4046884
Øystein FlemmingÅrvoll IL4123287
Knut FossgardLillomarka OL3881398
Sindre FriestadKlubbløs
Martin GranlyLillomarka OL3941929
Bjørn GrindeIL GeoForm3780350
Steinar HansenLillomarka OL4110623
Michael Eckmann JensenLillomarka OL4054946
Frank Åge KippernesFFI BIL4116349
Steinar KollerudLillomarka OL
Morten KongsbergTyrving IL4114377
Gard LindsethNydalens SK3986098
Inge LindsethNydalens SK3984366
Torbjørn LundebyLillomarka OL3881117
Johan MattssonLillomarka OL4136578
Johan MyglandIL GeoForm4116430
Trond MøretrøNordre Follo Orientering
Per Kristian OtterslandNydalens SK4115465
Espen Beer PrydzHeming Orientering4062410
Per Christian StenshorneNydalens SK4129425
Sjur SæterenLillomarka OL
Ståle SønsterudbråtenLillomarka OL3778610
Erik ThorstensenIL GeoForm4113569
Lars Audun VoldLillomarka OL3886546
Mathias Pedersen VoldLillomarka OL3886017
Dag WangLillomarka OL3945292
Bjørn WangensteenLillomarka OL3886124
Edward WoodhouseLillomarka OL3986494
Jonathan WoodhouseLillomarka OL3978459
Morten ØdegaardLillomarka OL4124731

Damer A-løype (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nikoline AsdølTyrving IL
Line Bar-NathanLillomarka OL4133278
Ingrid BlindheimLillomarka OL3877859
Nina Elise JørgensenNittedal OL4015855
Trine OldernesLillomarka OL3669389
Line RudenLillomarka OL4033056
Tone Aamli SundtjønnLillomarka OL3980703
Monica WigemyrOddersjaa SSK

Herrer B-løype (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kai Halvorsen AarekolSiemens189000, 189000
Øystein AasRingnes BIL
Casper Eckmann AronsenLillomarka OL4056024
Håkon BergKlubbløs
Mats Olav BergLillomarka OL3985546
Vidar BerteigIL GeoForm4055877
Brage Wergeland BiemLillomarka OL4070595
Kåre DanielsenOddersjaa SSK508821
Claus FritznerNittedal OL
Bjørn Sverre GulheimLillomarka OL3883105
Uno HanslienKlubbløs221317
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm3942430
Arne KongsnesOppsal Orientering4055117
Eirik NæssÅrvoll IL
Knut M. OlsenLillomarka OL3979077
John Thomas PetersenLillomarka OL3778685
Alfred Holtan SanderudLillomarka OL4104345
Audun SanderudLillomarka OL4094363
Roar SigurdsenRingnes BIL4030359
Einar SkåreNittedal OL203797
Boye WangensteenLillomarka OL3864774
Knut Hallgeir WikKlubbløs4126363

Damer B-løype (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid Aaby MøretrøNordre Follo Orientering
Sara Angell BakkeLillomarka OL
Solveig Eline BergTyrving IL3698198
Lene Katrine BjerkeKlubbløs
Elin BrekkeLillomarka OL3881638
Gro EllegaardVang OL4038253
Lene FinkenhavnLillomarka OL3877917
Aina GrymyrHaugerud IF4115788
Vibeke HøstLillomarka OL3880739
Siri LarønningenLillomarka OL
Sissel Pedersen LundebyLillomarka OL
Aase MestadLillomarka OL3885928
Merete RørvikLillomarka OL3980521
Annike SelmerLillomarka OL4024808
Gunn StabbetorpKlubbløs
Elisabeth StrandbergLillomarka OL3981354
Teresia WangensteenLillomarka OL3979598
Nina WoldeneFossum IF4032686
Tone ØdegaardKlubbløs

Herrer C/N-løype (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stian LillegårdLillomarka OL4115499

Damer C/N-løype (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eldbjørg Markhus BrekkeLillomarka OL
Sara NæssÅrvoll IL4122792

Annonser

IOF Eventor