Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Etterløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Etterløpet
Arrangørorganisasjon: Nordre Follo Orientering
Dato: søndag 13 september 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 116 påmeldte deltakere.

N-åpen (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanna Våland AlmåsOppsal Orientering225030
Aisha Rostveit ElmiOK Moss
Aron Rostveit ElmiOK Moss
Magnus Dalen EriksenAsker Skiklubb
Eivind KjernsmoAsker Skiklubb
Marius KjernsmoAsker Skiklubb
Synne KjernsmoAsker Skiklubb
Mira Fosser LundsrudOK Moss
Hermine OddenMåren OK3950821
Isolde OddenMåren OK3954336
Filippa RøkkumMåren OK
Fredrikke RøkkumMåren OK

N2-åpen 17- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stian LillegårdLillomarka OL4115499

D 9-10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Våland AlmåsOppsal Orientering244747
Helene HarstadNordre Follo Orientering
Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal Orientering4124137

H 9-10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ulrik Juveli PedersenOppsal Orientering

D 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid KjerkreitHeming Orientering4135299
Tuva Fosser LundsrudOK Moss
Astrid ReuschHeming Orientering3946050
Silje TaraldlienFet OL4137220

H 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders Rostveit ElmiOK Moss
Håkon Juell LarsenTyrving IL4103099
Sigurd OlaisenNordre Follo Orientering3979465
Otto Figenschou PiraHeming Orientering3931565

C-åpen 17- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rannei KaasaSweco BIL

B-åpen 10-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Casper Eckmann AronsenNittedal OL4056024
Emma Aune JakobsenOK Moss

B-åpen 17- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christine HandstangerNordre Follo Orientering
Elisabeth Aune JakobsenOK Moss
Arild NyhaugAsker Skiklubb4125894
Martin OlaisenNordre Follo Orientering3942836
Jartrud SteinsliØstmarka OK3780319
Nina WoldeneFossum IF3947991

AK-åpen (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering4114716
Hans Olav HygenØstmarka OK4119780
Kjetil KjernsmoAsker Skiklubb
Bente Fosser LundsrudOK Moss
Trond MøretrøNordre Follo Orientering
Sigbjørn OddenMåren OK3955069
Ola Marius PedersenOppsal Orientering
Dag StrislandNordre Follo Orientering
Anne Stine TaraldlienFet OL4136990
Henrik WoldeneFossum IF4032686
Jan Øyvind WoldeneFossum IF3616406

AL-åpen (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL4016796
Alfred Eckmann AronsenNittedal OL4057055
Per Ole DahlsrudNydalens SK4120317
Kine DirroMåren OK3950094

D 17- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linda GammelsæterNordre Follo Orientering4114690
Isabel HandstangerNordre Follo Orientering4122636
Rannveig Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering3611837
Hanna RehnNordre Follo Orientering3947199
Audhild Bakken RognstadEmblem IL4090916
Linn Mei WaalerÅs-NMBU Orientering4128534

H 17- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brynjar Larssen BakkenNydalens SK
Audun BjerknesMåren OK3846482
Georg A. BuggeKlubbløs
Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering3780806
Kristian Juell LarsenTyrving IL3659166

D 40- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingunn BergetÅs-NMBU Orientering4125126
Audrun UtskarpenIL GeoForm4041794

H 40- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henning Bratland CarlsenOK Moss
Erik Rytter JakobsenOK Moss
Michael Eckmann JensenNittedal OL4054946
Egon LundsrudOK Moss
Frode VigemyrNordre Follo Orientering221151

D 50- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering4040093
Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering
Trine OldernesLillomarka OL3568987
Jorun RuudAsker Skiklubb3807872
Nora SkauenTyrving IL4129201
Hege SolerødGjø-Vard OL4091831
Anna Lina ToverudNordre Follo Orientering4114765
Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering3965209

H 50- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut BjørgaasAsker Skiklubb250713
Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering3511102
Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering4024873
Guttorm EggeIL GeoForm4041869
Jan Richard EriksenAsker Skiklubb4042412
Ståle HeitmannFossum IF4110029
Jan Tore HenriksenNydalens SK3959723
Trond HolterMåren OK
Bjørn MartiniAsker Skiklubb3604139
Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering
Christian ReuschHeming Orientering3779683
Per StedjeØstmarka OK3780418
Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering4124772
Espen WigaardOppsal Orientering

D 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unni RyeAsker Skiklubb3385036

H 60- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nils BøhnNordre Follo Orientering
Morten DueMåren OK3950920
Are EriksenOslostudentenes IK4046884
Jon Arvid FossumAsker Skiklubb4008769
Martin GranlyLillomarka OL3941929
Petter GullikstadRøros IL4056594
Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering
Bård NatvigNittedal OL4121547
Sture OttesenIndre Østfold OK4113874

D 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Lome-HagmanNordre Follo Orientering3866134
Sissel OlaisenNordre Follo Orientering3943099
Marit VågsnesNordre Follo Orientering4123717

H 70- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald AasheimOppsal Orientering3620705
Vidar BerteigIL GeoForm4055877
Roar BjordalOppsal Orientering4029849
Peter KlavenessMåren OK3979770
Kolbjørn MegardNordre Follo Orientering4114344
Per ØhlckersTyrving IL3981321

D 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unni Dirro BøhlerengenMåren OK4041570

H 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne Chr. ScheieØstmarka OK4128963

Ledsagere (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Steinar AlsosOppsal Orientering
Shire ElmiOK Moss
Hege PrestrudAsker Skiklubb
Dagrun Brox RayamajhiOppsal Orientering
Anita RostveitOK Moss
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL

Annonser

IOF Eventor