Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Folloløpet med Trimtex cup nr. 9

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Folloløpet med Trimtex cup nr. 9
Arrangørorganisasjoner: Måren OK / Nordre Follo Orientering
Dato: lørdag 12 september 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 296 påmeldte deltakere.

N-åpen (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jakob Stokka BeekHeming Orientering
Amalie BirkelundAsker Skiklubb4120648
Jørgen BjervaÅs-NMBU Orientering
Liv Boldingh DebernardNydalens SK
Selja Marie Boldingh DebernardNydalens SK
Magnus Dalen EriksenAsker Skiklubb
Sigrid Fenne IngierdBækkelagets SK4106514
Ida Øvrebø MyrvoldHeming Orientering
Hermine OddenMåren OK3954336
Isolde OddenMåren OK3950821
Johanne Ragvin RystadNydalens SK4123667
Simon Ragvin RystadNydalens SK4128658
Filippa RøkkumMåren OK3955069
Fredrikke RøkkumMåren OK3950094
Aksel SennTyrving IL248140
Leon SennTyrving IL

N2-åpen 10-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK4104378
Alf Hattestad KristensenHeming Orientering4048021
Ildrid MestadRøyken OL
Amund SaugestadNydalens SK3818473

N2-åpen 17- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stian LillegårdLillomarka OL4115499

C-åpen 10-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silas Mestad HansenLillomarka OL4115325
Helene HarstadNordre Follo Orientering
Eirill MestadRøyken OL

C-åpen 17- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Reidun Lilleholt KraugerudKlubbløs

B-åpen 10-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid Aaby MøretrøNordre Follo Orientering
Johan Stokka BeekHeming Orientering233653
Marthe Graff-WiikSturla, IF3706843
Håvard Rekve LianIL Koll4123527
Askil MestadRøyken OL

B-åpen 17- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss
Randi BudahlFet OL
Audun HvenekildeOppsal Orientering4042834
John Harald JohansenOppsal Orientering4040432
Arne KongsnesOppsal Orientering4055117
Olav Fjeld KraugerudÅs-NMBU Orientering
Gunnhild LuråsOppsal Orientering3869690
Matthew NgNydalens SK
Gjermund WeiszNydalens SK4066544
Per Anders YtterbøAsker Skiklubb3782364

AK-åpen (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Raymond BerntzenFet OL3945011
Nina BirkelundAsker Skiklubb4118485
Steinar HansenLillomarka OL4110623
Erling HobølOppsal Orientering3869534
Hans Olav HygenØstmarka OK4119780
Adine Blakkestad IngesenFredrikstad SK3979390
Katrine Finstad LandTyrving IL4118386
Aase MestadLillomarka OL3885928
Ivar MestadRøyken OL
Pål MyklebustIL Koll4040861
Mone NastadNotodden OL4110896
Jan-Henrik NilsenOppsal Orientering4035127
Ola NilsenOppsal Orientering3979960
Arild NyhaugAsker Skiklubb4125894

D 11-12 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kinga BanfiÅs-NMBU Orientering3619590
Astrid Stokka BeekHeming Orientering248001
Helle S. Boldingh DebernardNydalens SK4126595
Ingrid Merete JebsenHeming Orientering4022554
Tyra Lilleholt KraugerudÅs-NMBU Orientering
Henni Hattestad KristensenHeming Orientering3935376
Helene ScheeleNydalens SK3884830
Silje Andresen SkotteFossum IF3883345
Ane Risstad SundnesOppsal Orientering4057006
Silje TaraldlienFet OL4137220

D 13-14 (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inka M. Boldingh DebernardNydalens SK4126066
Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK4122776
Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering3984978
Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering217664
Sigrid Schmitt GranHalden SK
Martine Arntzen HaugØstmarka OK4125670
Hanne Wærp HaugeNydalens SK3777687
Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL
Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering3938701
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK4132536
Iselin HøivoldKongsberg OL231509
Iben Johansen-BarliOppsal Orientering3943552
Mari KallesonOppsal Orientering3981305
Åse LuråsOppsal Orientering3864113
Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering4040010
Una NastadAsker Skiklubb
Pernille Nor-WollØstmarka OK3805942
Oline Soma SlåstadRaumar Orientering4116711
Synne Syversen GihleOppsal Orientering3914173
Clara WeiszNydalens SK4067930
Eira Skaarer WiklundNydalens SK3825239
Astrid YtterbøAsker Skiklubb3781853
Sofia ØhlckersTyrving IL4062832

D 15-16 (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari AarsethNydalens SK3979366
Mille Baastad BergTyrving IL4021911
Eileen BjanesTyrving IL4078150
Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb4022885
Kathinka Zahl HagenFossum IF3980927
Vida Helland-HansenTyrving IL3933389
Maja Mo HjelsethNydalens SK4090429
Linnea HolstTyrving IL4021150
Ane HustvedtOppsal Orientering4105458
Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering3916574
Karoline JebsenHeming Orientering4126132
Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering4106480
Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb4111555
Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering3972817
Pauline MyklebustIL Koll4118196
Marie SaugestadNydalens SK3852852
Marie ScheeleNydalens SK4090817
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF3655024
Gunde TumelionisFossum IF4051967
Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering3982345
Inga Skaarer WiklundNydalens SK3863115

D 17- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AustadRaumar Orientering216818
Julie BerntzenFet OL3886488
Malin EijsinkNydalens SK3780772
Iris HolstTyrving IL4041406
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK4042115

D 40- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vigdis HobølOppsal Orientering3982071
Randi HøilundFet OL4118832
Elin KallesonOppsal Orientering3981172
Bodil NordenströmFossum IF3871589
Silje SyversenOppsal Orientering4124053
Anne Stine TaraldlienFet OL4136990
Audrun UtskarpenIL GeoForm4041794
Milda ØhlckersTyrving IL4061453
Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering3809316

D 50- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne-Grete AustadRaumar Orientering3620911
May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering4040093
Else GrandalTyrving IL3389435
Toril HallanLillomarka OL3786498
Tone Karina IngesenSarpsborg OL
Marianne OmdalKongsberg OL503977
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL4047791
Nora SkauenTyrving IL4129201
Hege SolerødGjø-Vard OL4091831
Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering3965209
Hilda ØfsthusAsker Skiklubb3816758
Pamela ÅstenNydalens SK208001

D 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK3102498
Else StordalOL Tønsberg og omegn4127924
Anne SørumIndre Østfold OK4116109

D 70- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Marit FærdenNordre Follo Orientering4114823
Ingrid Lome-HagmanNordre Follo Orientering3866134
Sissel OlaisenNordre Follo Orientering3943099
Marit VågsnesNordre Follo Orientering4123717
Hjørdis ØvreåsBotne SK4122222

D 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unni DrageHaugerud IF502419

H 11-12 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eskil HobølOppsal Orientering4055117
Theo HodneHeming Orientering
Jørgen Holm JøsangMåren OK509028
Ole Jacob MyklebustIL Koll3946589
Sigurd Øvrebø MyrvoldHeming Orientering4042263
Sigurd Skjønsberg NorheimÅs IL
Sigurd OlaisenNordre Follo Orientering3979465
Eskil OlaussenOppsal Orientering3992880
Alfred Holtan SanderudLillomarka OL4104345
Boye WangensteenLillomarka OL3864774
Simen ÅnensenOppsal Orientering4035127

H 13-14 (31)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lukas Jones ArnesenHeming Orientering3885936
Aksel Nikolai AubertOppsal Orientering4040838
Nov Bar-NathanLillomarka OL233961
Mathias BirkelundAsker Skiklubb3949591
Gunnar BjervaÅs-NMBU Orientering4118121
Benjamin BuhlerMåren OK
Felix Fabricius ByeNydalens SK3822145
Sivert Høilund DragsethFet OL4120580
Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb4042784
Henrik HarstadNordre Follo Orientering3984739
August Hellerud SireKonnerud IL4023701
Markus HirschBækkelagets SK3809324
Sigurd HobølOppsal Orientering3983731
Max Skjerpen HusebyNydalens SK4125803
Emil Husebye AamodtFredrikstad SK3982188
Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK4105540
Jacob Finstad LandTyrving IL4091633
Mathias LinløkkenØstmarka OK3653003
Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK3781283
Sondre OlaussenOppsal Orientering3822236
Mikkel RastadAsker Skiklubb3803384
Otto Schjølberg-HenriksenNydalens SK4125241
Gaute SkjønhaugFet OL3984309
Erlend SommerheinFossum IF3977451
Per Noah SommerheinNydalens SK4006086
Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK3816667
Ask Felland SætnanFossum IF3946688
Mons Sætre-LorentzenFet OL4029070
Peter Telle-HansenTyrving IL
Sigmund ØlstadFet OL3933702
Christoffer ÅnensenOppsal Orientering4126603

H 15-16 (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK4106423
Marius E. AamodtOppsal Orientering510756
Mikael BirkelundAsker Skiklubb4090734
Alfred BjørnerødOK Moss3917630
Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss4048351
Christian Fredrik BorgIL Koll4082012
Martin Christoffer BorgIL Koll4117420
Eskil BrændenLillomarka OL4070462
Håvard EikRaumar Orientering4091252
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb4091997
Jakob A. GjedeboOppsal Orientering3724671
Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL
Simen Rønning JohansenMåren OK
Tobias Tronbøl LiumIL Koll4041463
Nils Anders NiklassonNydalens SK4041711
Vilmer NybergAsker Skiklubb3651569
Mathias NyhaugAsker Skiklubb3950433
Ask OlaussenOppsal Orientering231284
Kevin RommetvedtRaumar Orientering4052296
Philip Lehmann RomørenFossum IF4042602
Sigurd RødnesOppsal Orientering4106696
Johannes Salvesen-LundeIL Koll4003455
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL3817962
Eirik Vie StrislandFossum IF4106191
Sindre Vie StrislandFossum IF4105904
Martin Størmer-AntonsenNydalens SK4020095

H 17- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eirik AsdølTyrving IL3857190
Halvor SteinsholtÅs-NMBU Orientering3868312

H 40- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Even Angell-PetersenNydalens SK
Robert BanfiÅs-NMBU Orientering3619913
Henning Bratland CarlsenOK Moss
Morten FismenFossum IF3885522
Kyrre GranFet OL4137527
Bjørn HaugeNydalens SK3831286
Torstein HoleNydalens SK197809
Jøran KristensenHeming Orientering3981933
Asgeir LiumFet OL4041026
Øystein RastadAsker Skiklubb3808797
Rune RystadNydalens SK4126736
Roger Telle-HansenTyrving IL
Sigve VågsnesOppsal Orientering4041265

H 50- (30)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AndersenOppsal Orientering3636784
Arild AndresenFossum IF3565124
Pål AngvollFredrikstad SK
Kimme ArnesenHeming Orientering4037966
Anders AsdølTyrving IL3400389
Per Henning BjervaÅs-NMBU Orientering4125126
Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering3511102
Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering4024873
Guttorm EggeIL GeoForm4041869
Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering4114716
Jan Richard EriksenAsker Skiklubb4042412
Vidar GjelstadOppsal Orientering3981958
Bjørn Axel GranHalden SK
Bjørn Henning GrandalTyrving IL3497906
Gjermund GravirAsker Skiklubb3385135
Christian GrotnesTyrving IL3911542
Tor Eigil HodneHeming Orientering
Jens Christian HolstTyrving IL
Erik HøivoldKongsberg OL217636
Ole IngesenSarpsborg OL
Johan JebsenHeming Orientering
Odd Arne LianIL Koll4124459
Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb3986635
Trond MøretrøNordre Follo Orientering
Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering
Arne OlaussenOppsal Orientering
Per SlungaardTyrving IL502443
Vidar StrandLierbygda OL3255163
Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering4124772
Roger WiikSturla, IF4124533

H 60- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut BjørkeloNordre Follo Orientering4131199
Are EriksenOslostudentenes IK4046884
Roy GjerdingOK Moss3971561
Martin GranlyLillomarka OL3941929
Petter GullikstadRøros IL4056594
Tore KjølsethNydalens SK4125480
Jens Olav KløvrudLillomarka OL4020160
Bengt NiklassonNydalens SK3981990
Sture OttesenIndre Østfold OK4113874
Jan SveenRaumar Orientering3623444
Magne VollenOslostudentenes IK
Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL3984358
Per Jacob ØlstadFet OL4038741

H 70- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald AasheimOppsal Orientering211645
Hans Roar BakkenEiker OL4056404
Hasse BergstrømTyrving IL505395
Vidar BerteigIL GeoForm4055877
Eldar BørsumBækkelagets SK4116687
Jon FærdenNordre Follo Orientering3887296
Willy GrønstadGimle IF4058103
Kjell StenstadvoldTyrving IL4125225
Hans StordalOL Tønsberg og omegn4129284
Geir TrøanNordre Follo Orientering4041927
Per ØhlckersTyrving IL3981321
Magnar ØvreåsBotne SK4124921

H 80- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor DrageHaugerud IF502814
Svein Frimann KvalheimÅrstad IL
Harald LundhaugOK Moss4123311

Skyggeløpere (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bent Olav AamodtFredrikstad SK3102498
Ingunn BergetÅs-NMBU Orientering
Anders BrynildsenFredrikstad SK
Anne-Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK
Jens Boldingh DebernardNydalens SK
Torleif GaltelandAsker Skiklubb3383429
Pål Christian IngierdBækkelagets SK
Øystein MyrvoldHeming Orientering
Nicole RagvinNydalens SK3602489
Nils Ragvin RystadNydalens SK
Fredrik SaugestadNydalens SK3906864
Daniel SennTyrving IL

Annonser

IOF Eventor