Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Trimtex-cup Finale

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Trimtex-cup Finale
Arrangørorganisasjon: Nordre Follo Orientering
Dato: søndag 13 september 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 172 påmeldte deltakere.

H15-16 (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK4106423
Marius E. AamodtOppsal Orientering3781200
Alfred Eckmann AronsenNittedal OL4057055
Mikael BirkelundAsker Skiklubb4090734
Alfred BjørnerødOK Moss3917630
Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss4048351
Håkon BogasonLillomarka OL3894102
Christian Fredrik BorgIL Koll4082012
Martin Christoffer BorgIL Koll4117420
Rasmus D. EastwoodLillomarka OL3827037
Håvard EikRaumar Orientering4091252
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb4091997
Jakob A. GjedeboOppsal Orientering4098265
Jonas HickenIL Koll4041828
Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL
Tobias Tronbøl LiumIL Koll4041463
Torbjørn LundebyLillomarka OL3881117
Nils Anders NiklassonNydalens SK4041711
Vilmer NybergAsker Skiklubb3651569
Mathias NyhaugAsker Skiklubb3950433
Ask OlaussenOppsal Orientering3995065
Kevin RommetvedtRaumar Orientering4052296
Philip Lehmann RomørenFossum IF4042602
Sigurd RødnesOppsal Orientering4106696
Johannes Salvesen-LundeIL Koll4003455
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL3817962
Eirik Vie StrislandFossum IF4106191
Sindre Vie StrislandFossum IF4105904
Martin Størmer-AntonsenNydalens SK4020095

D15-16 (30)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari AarsethNydalens SK3979366
Live ArntzenRaumar Orientering
Mille Baastad BergTyrving IL4021911
Eileen BjanesTyrving IL4078150
Gina BrevikØstmarka OK212046
Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb4022885
Kathinka Zahl HagenFossum IF3980927
Vida Helland-HansenTyrving IL3933389
Maja Mo HjelsethNydalens SK4090429
Signe HoloFossum IF3807005
Linnea HolstTyrving IL4021150
Ane HustvedtOppsal Orientering4105458
Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering3916574
Tuva HøyerFossum IF3934593
Karoline JebsenHeming Orientering4126132
Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering4106480
Kajsa Meyer LarssonTyrving IL4042917
Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb4111555
Sara MartiniAsker Skiklubb4091153
Pauline MyklebustIL Koll4118196
Sigrid NermoenØstmarka OK4040473
Emilie RehnNordre Follo Orientering4125092
Marie ScheeleNydalens SK4090817
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF3655024
Elise ThorsengFossum IF3823960
Gunde TumelionisFossum IF4051967
Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering3982345
Inga Skaarer WiklundNydalens SK3863115
Julie Sophie WoldOK Moss4048104
Anne ØstvoldHeming Orientering3806056

H13-14 (38)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aksel Nikolai AubertOppsal Orientering4040838
Nov Bar-NathanLillomarka OL4106365
Mathias BirkelundAsker Skiklubb3949591
Gunnar BjervaÅs-NMBU Orientering4118121
Birk Bosrup Kvalbein BlyverketNydalens SK224223
Felix Fabricius ByeNydalens SK3822145
Sivert Høilund DragsethFet OL4120580
Aksel EideBækkelagets SK3886736
Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb4042784
Henrik HarstadNordre Follo Orientering3984739
Markus HirschBækkelagets SK3809324
Sigurd HobølOppsal Orientering3961463
Max Skjerpen HusebyNydalens SK4125803
Emil Husebye AamodtFredrikstad SK3982188
Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK4105540
Magnus Flydal JenstadFossum IF4125506
Jacob Finstad LandTyrving IL4091633
Lavrans Larsen HirschTyrving IL4057725
Marius Juell LarsenTyrving IL3659919
Jørgen LerFet OL4015293
Mathias LinløkkenØstmarka OK3653003
Viktor Meland-TangenBækkelagets SK3954161
Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK3781283
Sondre OlaussenOppsal Orientering3822236
Erlend Luis OtterleiØstmarka OK4005567
Mikkel RastadAsker Skiklubb3803384
Otto Schjølberg-HenriksenNydalens SK4125241
Henrik Elias SebjørnsenFossum IF3871589
Gaute SkjønhaugFet OL3984309
Erlend SommerheinFossum IF3977451
Per Noah SommerheinNydalens SK4006086
Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK3816667
Ask Felland SætnanFossum IF3946688
Mons Sætre-LorentzenFet OL4029070
Peter Telle-HansenTyrving IL
Bernhard WaastadFossum IF228538
Sigmund ØlstadFet OL3933702
Christoffer ÅnensenOppsal Orientering4126603

D13-14 (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silja BerstadHeming Orientering3981180
Inka M. Boldingh DebernardNydalens SK4126066
Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK4122776
Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering3984978
Celia Sophia DaviesAsker Skiklubb
Erika A. GjedeboOppsal Orientering
Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering3981958
Martine Arntzen HaugØstmarka OK4125670
Hanne Wærp HaugeNydalens SK3777687
Kristin Haugen ØgaardRaumar Orientering4113932
Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL
Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering3938701
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK3776119
Iben Johansen-BarliOppsal Orientering3943552
Mari KallesonOppsal Orientering3981305
Ulla Lunøe AkselsenNydalens SK4133906
Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering4040010
Una NastadAsker Skiklubb4110896
Pernille Nor-WollØstmarka OK3805942
Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb3809902
Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb3926987
Oline Soma SlåstadRaumar Orientering4116711
Synne Syversen GihleOppsal Orientering3914173
Vilma ThomassenNydalens SK4135661
Clara WeiszNydalens SK4067930
Eira Skaarer WiklundNydalens SK3825239
Kristine WoldeneFossum IF3947991
Astrid YtterbøAsker Skiklubb3781853
Sofia ØhlckersTyrving IL4062832

Åpen-B 10-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid Aaby MøretrøNordre Follo Orientering
Casper Eckmann AronsenNittedal OL4056024
Ingrid Merete JebsenHeming Orientering4022554
Sigurd Øvrebø MyrvoldHeming Orientering4042263
Kristine SolbakkenTyrving IL4033536

Åpen-C 10-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Victoria BirkelandFossum IF4130910
Sondre Høilund DragsethFet OL4118832
Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK4104378
Ole Jacob MyklebustIL Koll3946589
Hedvig Nyberg-HansenFossum IF3982238
Jenny Soma SlåstadRaumar Orientering4116604
Magnus Syversen GihleOppsal Orientering4124053

Ledsagere (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bent Olav AamodtFredrikstad SK239022
Ingunn BergetÅs-NMBU Orientering
Audun BerstadHeming Orientering237773
Roger BirkelandFossum IF
Hans Olav HygenØstmarka OK
Randi HøilundFet OL213223
Pål Christian IngierdBækkelagets SK
Johan JebsenHeming Orientering506838
Katrine Finstad LandTyrving IL250326
Terje LinløkkenØstmarka OK210922
Pål MyklebustIL Koll224718
Nora SkauenTyrving IL192323
Ivar SlåstadRaumar Orientering
Hege SolerødGjø-Vard OL508258
Silje SyversenOppsal Orientering
Milda ØhlckersTyrving IL

Publikum (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AndersenOppsal Orientering
Steinar EastwoodLillomarka OL
Jan Richard EriksenAsker Skiklubb
Magnus Dalen EriksenAsker Skiklubb
Bjørn HaugeNydalens SK502450
Cecilie Wærp HaugeNydalens SK212866
Dag KolbergAkershus og Oslo
Ivar MaalenAkershus og Oslo89431
Bodil NordenströmFossum IF191346
Kristine RomørenFossum IF225232
Jorun RuudAsker Skiklubb508100
Ingrid SkaarerNydalens SK205516
Katrine SolbakkenTyrving IL217553
Ottar WiklundNydalens SK190668
Henrik WoldeneFossum IF
Jan Øyvind WoldeneFossum IF
Nina WoldeneFossum IF
Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering207718

Annonser

IOF Eventor