Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til STOK ungdomsløp 5

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: STOK ungdomsløp 5
Arrangørorganisasjon: OL Trollelg
Dato: torsdag 17 september 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 125 påmeldte deltakere.

N-åpen (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Even AsdølFreidig247722
Sverre BøhleFreidig253059
Ida Sofie Pedersen KarlsvikByåsen IL233856
Endre KroghFreidig508134
Anton NomelandByåsen IL225148
Ingrid Bergljot Raanes-FjelnsethFreidig247795
Vera SandquistOL Trollelg223824
Ivar SæheimOL Trollelg234434

D 11-12 (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eva AmundsenFreidig224365
Alice Skovholt BonnemaireFreidig224742
Sofie Denstad EilertsenWing OK248206
Eira Forsbak AsplemFreidig233799
Guro HaalandWing OK223822
Emma ImslandWing OK223827
Ida Grønvik KvalenFreidig248245
Vilde Nordgård LeirenByåsen IL212120
Saga Melbye-BergWing OK223676
Lily Alexandra MorganMalvik IL211683
Eirill Hagelid NorheimFreidig224967
Hanna Othea Raanes-FjelnsethFreidig506702
Tuva Holck SandbergWing OK223614
Lina SandquistOL Trollelg234481
Maja Sjøgren CarlsenFreidig228467
Hedda SæbøNidarøst OK224259
Mari UlebergWing OK247239
Agnes Wullum-VestadWing OK234525

D 13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Annika Lund EikremFreidig253057
Ingeborg KolstadWing OK508983
Juni Hagelid NorheimFreidig225085
Louise Hals StensrudOL Trollelg211706
Ine Bohnhorst TegdanFreidig225393
Ingrid Wollan BenumByåsen IL212159
Marie Wollan BenumByåsen IL212641

D 15-16 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åsa BullByåsen IL228488
Sigrid HaugskottOL Trollelg216833
Tora KittilsenFreidig511855
Una KittilsenFreidig511858
Malin Nordgård LeirenByåsen IL212099
Solveig Louise NissenFreidig511332
Anna Aurora NolteFreidig224051
Lina Storler SnøfuglFreidig511438
Vilde Talgø-KristiansenFreidig247341
Hannah TyvoldByåsen IL247407

D 17-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Omholt BerrefjordLardal OL227531
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK224270

H 11-12 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin Randli EldenFreidig247436
Paul KampferNidarøst OK253022
Eivind Søberg MjaalandNidarøst OK242508
Olav MoxnessByåsen IL247318
Fredrik Hals StensrudOL Trollelg209453
Dagfinn StenvikByåsen IL225310
Vegard SundalByåsen IL247309
Sigve Bohnhorst TegdanFreidig247333

H 13-14 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL225572
Loke Strøm HaugsnesWing OK234100
Hallvard HellevikFreidig180307
Alf Petter LynumFreidig186849
Anders Berge MjølhusOL Trollelg191259
Aslak MoxnessByåsen IL233818
Ludvik Storler SnøfuglFreidig511372
Johannes StordalByåsen IL225321
Sivert Sæther LevinFreidig224366
Jakob Jøsang WithWing OK223650

H 15-16 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen AuneByåsen IL229714
Magne GuttvikWing OK213289
Sander M JensenByåsen IL225280
Kristoffer LerliMelhus IL224281
Emil Reinertsen LeroyerFreidig233777
Ådne StordalByåsen IL225177
Herman Bruchmüller SundtByåsen IL228494
Iver Dalsaune ThunFreidig247417
Aksel VikenByåsen IL506765

N2-åpen 10-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte AsdølFreidig247716
Ella Horvik KvaaleFreidig248123
Jens Hallvar NordstrandFreidig160460
Samuel Knudsen OlavsbyeOL Trollelg234486

D 9-10 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åse Hoff BjørklundNidarøst OK233644
Vilde HaalandWing OK223659
Liv Ingrid Søberg MjaalandNidarøst OK207768
Sara Grande MoldenFreidig247305
Irene Storler SnøfuglFreidig225001
Marit Storler SnøfuglFreidig228509

H 9-10 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Even Hoff BjørklundNidarøst OK233619
Trygve BøhleFreidig233975
Valentin KampferNidarøst OK253205
Bjørn Isak Pedersen KarlsvikByåsen IL247425
Linus Fossum MalmringFreidig238054
Leo Benjamin MorganMalvik IL213061
Filip Leonard NolteFreidig206048

Cåpen 10-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sandra Skogstad DanielsenNidarøst OK213648
Maya El DeekNidarøst OK233706
Sindre SoltveitOL Trollelg234260
Andreas SundalByåsen IL253029

Båpen13-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna Heksem LeraandOL Trollelg223826

Skygge (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maja BergerByåsen IL504601
Truls BjørklundNidarøst OK228362
Øyvind DanielsenNidarøst OK213507
Anne Bergljot Gimmestad FjelnsethFreidig
Solveig HoffNidarøst OK
Günther KampferNidarøst OK
Kjetil KroghFreidig
Ingunn KvaaleFreidig
Tore KvalenFreidig253166
Stig MjaalandNidarøst OK
Vidar MoxnessByåsen IL
Andreas E. NordstrandFreidig
Jørn NorheimFreidig247332
Ole Martin PedersenByåsen IL
Bjørn-Arve RaanesFreidig
Fredrik SandquistOL Trollelg508254
Kristian StensrudOL Trollelg191254
Ole Ivar SæheimOL Trollelg89898

sjåfør (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas HaalandWing OK509092
Vegard HansenByåsen IL191299
Frode HaugskottOL Trollelg216715
Pål KittilsenFreidig511839
Arne Inge KolstadWing OK511813
Børge LeirenByåsen IL226224
Nina LevinFreidig
Olle MalmringFreidig511478
Thomas Berge MjølhusOL Trollelg191407
Nicholas MorganMalvik IL507960
Per Einar PedersliOL Trollelg241438
Guro SundalByåsen IL253028
Erik SæbøNidarøst OK160969

Annonser

IOF Eventor