Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Klubbranking 4 Vannbassengene

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Klubbranking 4 Vannbassengene
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: mandag 21 september 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 42 påmeldte deltakere.

D 10- C-løype (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lea StokkelandEgersund OK225533

D 13-14 Mellom (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie Mydland HellandEgersund OK510987
Ada C StokkelandEgersund OK507659

H 11-12 Kort (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Markus Mydland HellandEgersund OK224828

H 13-14 Mellom (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Odin HorpestadEgersund OK224887

Damer - mellomlang løype (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi L.H. BirkelandEgersund OK224927
Anita Glenne KallhovdEgersund OK509149
Hilde HetlandEgersund OK224784
Monica HorpestadEgersund OK224977
Olaug F MydlandEgersund OK511878
Inger Tone NygårdEgersund OK245577

Damer - lang løype (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jane Mydland HellandEgersund OK209949

Herrer - mellomlang løype (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn Tore AaseEgersund OK191293
Jarl Gaute AaseEgersund OK238116
Kjell Sigve GrønningKlubbløs
Per Ingar HadlandGanddal IL510424
Olav HellandEgersund OK207822
Are HerstadEgersund OK245578
Jan HetlandEgersund OK208645
Steinar HorpestadEgersund OK224896
Arvid MydlandEgersund OK238112

Herrer - lang løype (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OK223935
Trond Sigurd FotlandEgersund OK225018
Geir FrøytlogEgersund OK507663
Harald KlippenbergEgersund OK238113
Kenneth MydlandEgersund OK510436
Nils Tore PuntervoldEgersund OK204741
Sturla StokkelandEgersund OK507658
Kjetil TorgersenEgersund OK224213

Nybegynnerløype (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sebastian GrønningKlubbløs
Ruben Mydland HellandEgersund OK247996
Arild OpstadEgersund OK80751
Tea StokkelandEgersund OK225358

Herrer kort (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tormod AaslidEgersund OK204742
Arne BrandsbergEgersund OK204773

Damer kort (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helga AaslidEgersund OK217121
Berit BrandsbergEgersund OK225189
Inger Skretting OpstadEgersund OK217118

H 15-16 Mellom (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Andre BrandsbergEgersund OK224732
Samuel A StokkelandEgersund OK507660

D 11-12 kort (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vilde PuntervoldEgersund OK224911

H 10 C-løype (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil Fotland KolstøEgersund OK224945

Annonser

IOF Eventor