Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til VestMjøsa-cup 7

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: VestMjøsa-cup 7
Arrangørorganisasjon: OL Toten-Troll
Dato: onsdag 16 september 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 58 påmeldte deltakere.

A (33)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Paul Martin BergRudsbygd IL
Jan-Erik BodaySnertingdal IF Orientering243743
Even ErlienGjø-Vard OL480253, 3890837
Amund FlaskerudOL Toten-Troll506982, 4119863
Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll4120192, 168839
Trond FlaskerudOL Toten-Troll4121141, 168972
Sjur GjestvangOL Toten-Troll215335, 4121299
Erik GrøndalenHamar OK502997, 4137949
Sigmund HansenGjø-Vard OL231080, 4119582
John HofossHadeland OL503035
Kjetil HolmenSnertingdal IF Orientering209636
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering222531, 4058202
May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL224964
Sigurd KvammeOL Toten-Troll170846, 3985835
Eli Ringstad LienGjø-Vard OL3809290, 179441
Even LienGjø-Vard OL217882, 4120887
Øyvind LienGjø-Vard OL508151, 4120002
Hildegunn LindstadOL Toten-Troll215171, 4117305
Eldbjørg NarumOL Vallset/Stange241754
Kjersti NarumOL Vallset/Stange500405
Stein Arne NegårdVang OL507609, 3818796
Arnfinn PedersenGjø-Vard OL504448, 4119723
Erik SlettumGjø-Vard OL506783
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL225454, 3817962
Hege SolerødGjø-Vard OL4091831, 508258
Anders SollienOL Toten-Troll92154, 4121414
Gro SolnørdalRudsbygd IL
Nils Harald StaffOL Toten-Troll223660, 3970423
Vanja StaffOL Toten-Troll207721, 3981255
Are StrandlieGjø-Vard OL500062, 4121059
Emma Visted-HansenGjø-Vard OL225106, 4120804
Erik WallinSnertingdal IF Orientering211713, 4120127
Tor WallinSnertingdal IF Orientering506805, 4118576

B (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut Orvall EvensenGjø-Vard OL502952
Trond FeiringHamar OK3981164, 511556
Lars FlaskerudOL Toten-Troll198024, 4120952
Erik HaugenRingsaker OK92338, 4091567
Hanne HolmenSnertingdal IF Orientering510712
Øystein HolmenSnertingdal IF Orientering510713
Andreas KvammeOL Toten-Troll
Mats LigaardenGjø-Vard OL217870, 4119749
Jon Vegard LundeLillehammer OK192660
Terje MalmHamar OK500407, 4041745
Kristian NarumOL Vallset/Stange226953
Wigard NilsenHaugesund IL Orientering96590
Lill Ramberg SkappelLillehammer OK224483, 4115622
Øystein SkappelLillehammer OK217864, 4115531
Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL225506
Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering505638, 4113197

C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øyvind Villa JohansenGjø-Vard OL247693
Elisa Kaderkova MæhlumGjø-Vard OL242321
Syver NarumOL Toten-Troll248253, 3817632
Ole-Roald RimeGjø-Vard OL247342, 4120895

N (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon Villa KristiansenGjø-Vard OL242505
Kristine Villa KristiansenGjø-Vard OL224771
Elias Kaderka MæhlumGjø-Vard OL203612
Oliver Kaderka MæhlumGjø-Vard OL242420
Isak RimeGjø-Vard OL242422, 4120721

Annonser

IOF Eventor