Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Grenlandskarusellen 14

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Grenlandskarusellen 14
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: torsdag 17 september 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 65 påmeldte deltakere.

N2-åpen 10-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thea Martine KristoffersenPorsgrunn OL247084
Randi MøllerPorsgrunn OL248162

N2-åpen 17- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nina AakreSkien OK212805
Marie KristensenPorsgrunn OL511965
Johanne MøllerPorsgrunn OL252050

C-åpen 17- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gun Inger JørgensenPorsgrunn OL501321
Jorunn Brun SagaSkien OK207864

B-åpen 17- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brede Ekeberg FliidSkien OK211768
Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi502234
Rita RaastadSkien OK502126

D 13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vilde Aakre LeistadSkien OK248134
Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL213243

D 40- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gry AakreSkien OK212833
Sara MathisenPorsgrunn OL229522

D 50- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne LarsenPorsgrunn OL223765
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL246565
Hilde VassendPorsgrunn OL203385

D 60- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kerstin Elisabeth AasPorsgrunn OL222212
Hanne HerumOK Skeidi510526
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL504687
Kristil KristensenOK Skeidi241929
Tonny LindquistOK Skeidi504612
Gro PedersenOK Skeidi504630
Eli Marie WiigPorsgrunn OL241874

H 13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thomas MyhreSkien OK234052
Birk Bjaadal WinbergOK Skeidi206186

H 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus BrodinPorsgrunn OL213209
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL234871

H 17- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erling GrammeltvedtOK Skeidi502091
Åsmund HasaasOK Skeidi191166
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL510696
Tobias MathisenPorsgrunn OL203281
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL241416

H 40- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thomas BrodinPorsgrunn OL213149
Jesper FlogstadIL Hauken511299
Steinar LandeBø OL227677
Lars Rune LieOK Skeidi206364
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL480109
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL241823
Pål WinbergOK Skeidi216881

H 50- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AndresenOK Skeidi500673
Dag AusenPorsgrunn OL213725
Øyvind FlaattenOK Skeidi91505
Helge GisholtOK Skeidi238122
Arve GlittumOK Skeidi509551
Morten HamreIL Hauken510409
Bjørn Richard KirsteSkien OK197296
Tom KristensenLarvik OK507715
Jørn LangerudPorsgrunn OL213214
Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL222625
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL502929

H 60- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inge GlittumOK Skeidi510625
Ole JohanssonPorsgrunn OL504613
Kay JørgensenPorsgrunn OL501320
Dag KristensenOK Skeidi206256
Espen RaastadSkien OK211809
Arild RørholtOK Skeidi62460
Tom SagaSkien OK207744
Dagfinn TorpePorsgrunn OL222595
Jiri UrvalekPorsgrunn OL184537

H 70- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Carl Ove BergOK Skeidi217123
Ragnar HillestadLardal OL502481
Jakob KløverødPorsgrunn OL507822
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532

Fri løype (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Turid VongravenSkien OK505487

Annonser

IOF Eventor