Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Østfoldsprinten 1 høst

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Østfoldsprinten 1 høst
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: onsdag 23 september 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 75 påmeldte deltakere.

N-åpen (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Celine Agnalt HeggenesTrøsken IL242405
Aisha Rostveit ElmiOK Moss228466
Ella Aune Rytter JakobsenOK Moss198016
Mira Fosser LundsrudOK Moss507950
Troy Victor StoksethHalden SK247500

D 9-10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johanne Klavestad AabyFredrikstad SK211417
Emma Enger-OlsenFredrikstad SK247911
Marie Agnalt HjelbakTrøsken IL507967
Ella Mathilde ThuveFredrikstad SK248028

D 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Betina ArnesenFredrikstad SK229692
Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK212303
Vilma DanevadFredrikstad SK211491
Sofie Holm NedrebøOK Moss202986
Malin Husebye AamodtFredrikstad SK511408
Tuva Fosser LundsrudOK Moss507871

D 13-14 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK202093
Jenny DanevadFredrikstad SK193091
Sigrid Schmitt GranHalden SK213211
Ingrid Agnalt HjelbakTrøsken IL507966
Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL507555
Emma Aune JakobsenOK Moss198018
Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL181682
Hedvig Scheele SøylandFredrikstad SK223703
Ingrid SteinslandFredrikstad SK212127

D 15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frida Hovgaard EisvangOK Moss197027
Elma Sagli GudimIndre Østfold OK187218
Sigrid HaugeSarpsborg OL228373
Amalie LøkkebergFredrikstad SK212091
Emma Helene OlsenHalden SK212387
Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK212552
Julie Sophie WoldOK Moss213225

D 17- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alexandra AngvollFredrikstad SK212317
Anne-Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK202089
Elida Sagli GudimIndre Østfold OK187069
Iliana IlievaHalden SK506699
Elisabeth Aune JakobsenOK Moss217857
Heidi StoksethHalden SK197722
Anja WingstedtHalden SK79290

D 50- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hege Marie AndresenIndre Østfold OK

H 9-10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonathan AndreassenTrøsken IL248178
Frei Ferdinand Hatle BrennaTrøsken IL248191
Håkon BryggenHalden SK242308

H 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders Rostveit ElmiOK Moss217748
Sander Agnalt HeggenesTrøsken IL202071
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL248181
Ville Emil WingstedtHalden SK181249

H 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin BryggenHalden SK242412
Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SK510529
Emil Husebye AamodtFredrikstad SK511409
Audun NordbyFredrikstad SK507056

H 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL185942
Peder BryggenHalden SK202091

H 17- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Herman Lien BackstrømHalden SK506223
Alfred BjørnerødOK Moss504585
Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss511856
Anders BrynildsenFredrikstad SK202087
Martin BrækkeHalden SK181957
Jonathan EylertsenHalden SK203416
Lacho IlievHalden SK500250
Erik Rytter JakobsenOK Moss208926
Øyvind StoksethHalden SK501487

H 50- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dag BrenåsVarteig OL504028
Asle GudimIndre Østfold OK507773
Bjørn ÅstorpSarpsborg OL94056

Ledsager/Sjåfør (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nanna AabyFredrikstad SK250047
Bent Olav AamodtFredrikstad SK239022
Gro Helen AgnaltTrøsken IL
Ingvar AndreassenTrøsken IL
Espen DanevadFredrikstad SK79095
Karin Skedsmo DanevadFredrikstad SK211201
Anne Mari Agnalt HjelbakTrøsken IL
Thomas HjelbakTrøsken IL
Marit Pedersen HolmskauTrøsken IL502940
Anita RostveitOK Moss184178
Silje Kristin ThuveFredrikstad SK

Annonser

IOF Eventor