Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Modumløpet - Mellomdistanse med PWT-cup

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Modumløpet - Mellomdistanse med PWT-cup
Arrangørorganisasjon: Modum OL
Dato: søndag 13 september 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 150 påmeldte deltakere.

N-åpen (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin Thorrud BrunesModum OL77372
Siri Thorrud BrunesModum OL205693
Andreas DanielsenKongsberg OL247688
Tobias DanielsenKongsberg OL242268
Simen Økern HågårdKonnerud IL203656
Marina SandvoldEiker OL244001
Sofie Storhaug MolenaarModum OL
Eira Zürcher-GretteEiker OL243933

N2-åpen 10-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eivind BredholtKongsberg OL233898

C-åpen 10-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingar Aarvik-HansenSturla, IF233937
Oskar KnutheimSturla, IF213284
Sivert KnutheimSturla, IF212857
Martine RøkebergEiker OL244009
Line Zürcher-GretteEiker OL244010

B-åpen 17- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vidar BredholtKongsberg OL234119
Inger-Helene CarlsenSturla, IF192127
Ellen Akiko Horni-JohnsenSturla, IF195790
Anders JohnsenSturla, IF206565

D 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kamille DanielsenKongsberg OL242360
Frida HopeModum OL99113
Julie Økern HågårdKonnerud IL226183
Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL234142

D 13-14 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva BredholtKongsberg OL225051
Linnea DanielsenKongsberg OL242330
Marte EgerKongsberg OL511441
Mina HobbelstadEiker OL211989
Iselin HøivoldKongsberg OL231509
Ingrid LestebergKongsberg OL247684
Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL224287
Elise RenardKongsberg OL238174
Johanne StorhaugKonnerud IL212446

D 15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane Kristine EidKongsberg OL212523
Ingvild GustafssonKongsberg OL501608
Mina Akiko JohnsenSturla, IF212043
Hedda Kind KjellevoldModum OL223849
Annabell Aunmo KjellevoldModum OL216940
Ylva KlausenSturla, IF212981
Marie KvarmeSturla, IF507448
Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL224300

D 17- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silje CarlsenSturla, IF212906
Anita HillerenEiker OL250365
Hedda KjeldsenSturla, IF500401
Linnea OlofssonKongsberg OL506938
Solveig SletnerRøyken OL509437

D 40- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Lundin BerganKongsberg OL205547
Karoline BredlandKongsberg OL228554
Kristin EgerKongsberg OL196870
Hege GunnerødIL GeoForm504675
Birgit Økern JensenKonnerud IL510520
Ann-Karin LestebergKongsberg OL211454
Hilde Storhaug MolenaarModum OL203467

A-åpen (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald BerganKongsberg OL502337
Ida BredholtKongsberg OL224782
Kenneth SandvoldEiker OL401430
Linda VerdeSturla, IF209838

D 50- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne ArnesenAsker Skiklubb220077
Heidi MyklemyrEiker OL
Anne Guro NøklebyRingerike OL87530
Marianne OmdalKongsberg OL503977
Maria PerssonAsker Skiklubb505100
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL506935
Veslemøy SolbergKonnerud IL510324
Merete UndelandSturla, IF507843

D 60- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elsie BrenneVarteig OL222551
Eli Tufte HanssenEiker OL208633
Grete Synnøve B HoviSkien OK502919
Kari LyngbakkenKonnerud IL231530
Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb190665
Unni RyeAsker Skiklubb509470
Marianne SpanliLierbygda OL508903

D 65- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aud KjemperudEiker OL508150
Ingrid StrandeSkien OK195812

D 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingunn FjørtoftBø OL245640
Berit GrosvoldEiker OL511469
Gry Bruland VråleSturla, IF504475

D 75- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanne BræckKongsberg OL98986

H 9-10 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik BerganKongsberg OL234037
Mikkel BjerkKonnerud IL224034
Magnus LestebergKongsberg OL242271
Sindre Elias Lysheden-VogtKonnerud IL224707
Mathis RenardKongsberg OL209723
Valdemar Hellerud SireKonnerud IL504528

H 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aksel KlausenSturla, IF233605
Eirik LestebergKongsberg OL242272
Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL225046
Filip MolenaarModum OL203466

H 13-14 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik Fet AndersenKonnerud IL228468
Jan Olav BerganKongsberg OL205394
August Hellerud SireKonnerud IL234818
Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL507392
Mats JohnsenSturla, IF212035
Henrik KaiserSturla, IF203306
Emil S MolenaarModum OL10179
Sebastian RøkebergEiker OL213583
Jens WoldSturla, IF211942
Håkon ØverbyKongsberg OL217391

H 15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne BerganKongsberg OL502336
Rasmus BerglundRingerike OL201737
Martin KaiserSturla, IF222549
Halvor LøkenKongsberg OL206488
Martin Nøkleby MellingRingerike OL508142
Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF212045
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL217134

H 17- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mikkel BerglundRingerike OL201736
Olav HøgsetFossekallen IL508799
Håvard HågårdKonnerud IL187048
Lukas KlausenSturla, IF512209
Ola LestebergKongsberg OL211224
Damien RenardKongsberg OL201971
Samuel SchiessRingerike OL224839
Erik Storhaug MolenaarModum OL203518

H 40- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars BerglundRingerike OL504705
Eirik BrynildsenEiker OL500591
Geir Thomas KnutheimSturla, IF89747
Morten Herman VogtKonnerud IL505847

H 50- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torgeir BrandalKongsberg OL192953
Peter CarlsenSturla, IF207695
Per Øivind EgerKongsberg OL196869
Anders GustafssonSturla, IF213015
Erik HøivoldKongsberg OL217636
Petter LøeNotodden OL214544
Sven OhrvikKonnerud IL215453
Karl Anton UndelandSturla, IF244780
Hans Otto ØverbyKongsberg OL217554

H 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjell Einar AndersenVarteig OL234870
Øyvind SørlieHadeland OL215505
Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL507044

H 65- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hugo A. ChristensenNotodden OL402848
Reidar FossumAsker Skiklubb60917
Geir Holm GundersenSturla, IF221187
Harald HoviSkien OK239501
Sveinung RekaaNotodden OL505373

H 70- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hasse BergstrømTyrving IL505395
Kurt GrønliFørde IL508237
Brede Høibak GundersenRingerike OL236504
Øyvind HoveidAsker Skiklubb207564
Helge RevhaugRingerike OL510674
Paul SkjakerHadeland OL236303
Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering505638

H 75- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnar HillestadLardal OL502481
Ingar HåkonsenKongsberg OL208631
Knut KjemhusKongsberg OL501833
Bjørn W. LudvigsenSturla, IF500674
Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL193014
Lasse VråleSturla, IF507070

H 80- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Asbjørn BræckKongsberg OL181805
Elling FrøvollSturla, IF195892
Bjørn GunnerødAsker Skiklubb501122
Steinar RuudKonnerud IL511475

H 85- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Finn Åge ØsternKongsberg OL86980

Annonser

IOF Eventor