Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til VM-Mimreløp

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: VM-Mimreløp
Arrangørorganisasjon: Indre Østfold OK
Dato: fredag 14 august 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 56 påmeldte deltakere.

B/C 2.4km (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva LundsrudOK Moss507871
Selmer LøkenOK Moss511805

A-Kort 2.4km (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss197030
Elsie BrenneVarteig OL222551
Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK229545
Unni Strand KarlsenFredrikstad SK200749
Bernt O. MyrvoldSarpsborg OL222157
Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL206027
Anette SvartedalTrøsken IL67463
Sindre ValsgårdIndre Østfold OK504391
Harald WibyeOK Moss205396

A-Mellom 4km (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjell Einar AndersenVarteig OL234870
Pål AngvollFredrikstad SK212300
Signe Astrup ArnesenHeming Orientering511820
Vegar ArnesenFredrikstad SK504607
Jan-Erik FredriksenIndre Østfold OK180323
Bent GalborgenIndre Østfold OK229757
Roy GjerdingOK Moss504397
Bjørn Ketil HansenVarteig OL191644
Sigrid HaugeSarpsborg OL228373
Anne Marie Solheim HaugerudIndre Østfold OK207641
Ole IngesenSarpsborg OL510995
Svein S JacobsenTyrving IL508818
Tormod JensenSarpsborg OL145053
Per KaarbyFossum IF233931
Tom A. KarlsenFredrikstad SK204100
Anders Johan KrosbyFredrikstad SK93984
Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL222168
Per Oskar LarsenIndre Østfold OK236431
Finn Henry LillestrandTrøsken IL91537
Bente LineIndre Østfold OK211170
Bente Fosser LundsrudOK Moss510666
Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL178485
Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL206028
Solveig SikkelandTyrving IL508546
Runa SkyttersæterHeming Orientering500599
Per StensethFredrikstad SK500395
Espen SvaeSarpsborg OL504395
Bjørn Idar SætranIF Trauma216677
Bjørn ÅstorpSarpsborg OL94056

A-Lang 6km (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL185942
Lasse ArnesenHeming Orientering196876
Rune BlågestadIndre Østfold OK187067
Dag BrenåsVarteig OL504028
Henning Bratland CarlsenOK Moss190570
Raúl FerraHalden SK500339
Bjørn Erik GlomsrudIndre Østfold OK80670
Asle GudimIndre Østfold OK507773
Bodil HelgerudHalden SK505183
Egil Wickstrand IversenHeming Orientering221312
Donatas KontautasOK Moss503666
Fredrik LarsenIndre Østfold OK207708
Anders LundeVarteig OL234506
Egon LundsrudOK Moss508248
Øyvind LøkenOK Moss511806
Erik ThorstensenHalden SK510725

Annonser

IOF Eventor