Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Østfoldsprinten løp 2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Østfoldsprinten løp 2
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: søndag 18 oktober 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 122 påmeldte deltakere.

N-åpen (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Celine Agnalt HeggenesTrøsken IL242405
Maja Dyrlie AndersenVarteig OL234868
Mats Dyrlie AndersenVarteig OL234869
Aisha Rostveit ElmiOK Moss228466
Aron Rostveit ElmiOK Moss242393
Tobias HaldinHalden SK215121
Eldar HelgerudHalden SK89432
Ivar HelgerudHalden SK217655
Mira Fosser LundsrudOK Moss507950
Frøya Melhus LipovojSarpsborg OL
Sofie E. PaulsenSarpsborg OL
Ingrid Louise Pehrsen-LundeSarpsborg OL234506
Jan Arne SandvikRaumar Orientering213080
Oda SandvikRaumar Orientering225540
Troy Victor StoksethHalden SK247500

D 9-10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanna HaldinHalden SK511100
Marie Agnalt HjelbakTrøsken IL507967
Elise Holm NedrebøOK Moss212686

D 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pauline Gudim ValsgårdIndre Østfold OK507946
Malin Husebye AamodtFredrikstad SK511408
Tuva Fosser LundsrudOK Moss507871

D 13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid Schmitt GranHalden SK213211
Ingrid Agnalt HjelbakTrøsken IL507966
Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL507555
Emma Aune JakobsenOK Moss198018
Åse Valero KjerkreitHalden SK224951
Minna Sofie WingstedtHalden SK200200

D 15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid HaugeSarpsborg OL228373
Emma Helene OlsenHalden SK212387
Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL512058
Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK212552
Julie Sophie WoldOK Moss213225

D 17- (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Brenne AndersenVarteig OL242498
Ingvild Brenne AndersenVarteig OL234526
Stine AustadRaumar Orientering216818
Ida Marie Næss BjørgulHalden SK509300
Karoline BjørnerødOK Moss504584
Mari Anne DyrlieVarteig OL185975
Elida Sagli GudimIndre Østfold OK187069
Bodil HelgerudHalden SK505183
Tonje HolmOK Moss201518
Marit Pedersen HolmskauTrøsken IL502940
Elisabeth Aune JakobsenOK Moss217857
Selma KristiansenOK Moss502913
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK196849
Cathrine SandvikRaumar Orientering504709
Jo ShepherdHalden SK506930
Heidi StoksethHalden SK197722
Britt Stine StrandFredrikstad SK211886
Anette SvartedalTrøsken IL242296
Frida van MegenOppsal Orientering239183
Anna WikströmHalden SK199697
Anja WingstedtHalden SK79290
Hanne WoldOK Moss96146

D 50- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne-Grete AustadRaumar Orientering510710
Lis DæhliLøten o-lag181113
Anne Marie Solheim HaugerudIndre Østfold OK512696
Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK229545
Heidrun MattickGimle IF211624
Solveig SikkelandTyrving IL508546

H 9-10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon BryggenHalden SK242308

H 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trym BreimoOK Moss217677
Anders Rostveit ElmiOK Moss217748
Sander Agnalt HeggenesTrøsken IL202071
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL248181
Hans Elias MoenHalden SK208496
Ville Emil WingstedtHalden SK181249

H 13-14 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birk BreimoOK Moss212377
Martin BryggenHalden SK242412
Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SK510529
Emil Husebye AamodtFredrikstad SK511409
Eivind ImrikFredrikstad SK250708
Brage KristiansenOK Moss213752
Audun NordbyFredrikstad SK507056
Eskil Pehrsen-LundeSarpsborg OL234360
Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL144608

H 15-16 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL185942
Herman Lien BackstrømHalden SK506223
Peder BryggenHalden SK202091
Sebastian Bøhn-BryntesenHalden SK212202
Sivert FinstadFredrikstad SK223506
Christoffer GzylOK Moss217770
Balder Hasvik LarsenHalden SK245651
Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL506568
Elias MosebekkHalden SK224855

H 17- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bård AndersenVarteig OL234867
Alfred BjørnerødOK Moss504585
Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss511856
Morten BreimoOK Moss224630
Martin BrækkeHalden SK212135
Jonathan EylertsenHalden SK203416
Andreas ForsVarteig OL234501
Alf Kristian HelleHalden SK225071
Eirik ImrikFredrikstad SK507038
Erik Rytter JakobsenOK Moss208926
Ole Andreas JohansenVarteig OL219908
Adam KristiansenOK Moss502914
Vegar KristiansenOK Moss502912
Runar Saur ModahlFredrikstad SK250485
Øyvind StoksethHalden SK501487
Sveinung SyversenOppsal Orientering502233
Jakob TorgersenHalden SK204761

H 50- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pål AngvollFredrikstad SK212300
Per Arne ArnesenNordre Follo Orientering507093
Jonas BerglundHellas Orientering507610
Dag BrenåsVarteig OL504028
Sigurd DæhliLøten o-lag501376
Bent GalborgenIndre Østfold OK229757
Roy GjerdingOK Moss504397
Willy GrønstadGimle IF511354
Svein S JacobsenTyrving IL508818
Johnny KitterødGimle IF220982
Per Oskar LarsenIndre Østfold OK236431
Terje Wiig MathisenNydalens SK511001
Bernt O. MyrvoldSarpsborg OL222157
Morten PaulsenGimle IF506360
Espen SvaeSarpsborg OL504395

Sjåfør (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Berit GudimIndre Østfold OK
Frode HaugeSarpsborg OL
Øyvind HelgerudHalden SK207805
Anne Mari Agnalt HjelbakTrøsken IL
Thomas HjelbakTrøsken IL

Annonser

IOF Eventor