Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Morgenfrisk 2-dagers

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Morgenfrisk 2-dagers
Arrangørorganisasjoner: Måren OK / Nordre Follo Orientering
Dato: lørdag 1 august 2020 - søndag 2 august 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 112 påmeldte deltakere.

B-åpen (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rafaelle Abanto BuggeMåren OK3950821Dag 1
Vidar BerteigIL GeoForm4055877
Sharon BroadwellIL GeoForm3981636
Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb4042784Dag 1
Per FosserHeming Orientering4124541
Elise Holm NedrebøOK MossDag 1
Sofie Holm NedrebøOK MossDag 1
Jessica KathleMåren OK
Egon LundsrudOK Moss
Tuva LundsrudOK Moss
Malin MichelsenFossum IF4042099
Markus MollestadKristiansand OK212198Dag 1
Alfred NikolaisenOppsal Orientering4037933
Hermine OddenMåren OK3955069Dag 1
Isolde OddenMåren OK3954336Dag 1
Martin OlaisenNordre Follo Orientering3942836Dag 1
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL4047791
Erle Elise WoldOK MossDag 2

A-kort (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete BerntsenMåren OK3943503Dag 1
Unni Dirro BøhlerengenMåren OK4041570
Nils BøhnNordre Follo OrienteringDag 1
Tor DrageHaugerud IF502814Dag 1
Unni DrageHaugerud IF502419Dag 1
Bjørn EgnerHeming Orientering3887304
Jon C. FougnerHeming Orientering4118873Dag 1
Anne Marit FærdenNordre Follo Orientering3940657
Lars Martin GjeinStokke ILDag 1
Brede Høibak GundersenRingerike OL236504Dag 1
Tonje HolmOK MossDag 1
Elisabeth Aune JakobsenOK MossDag 1
Emma Aune JakobsenOK MossDag 1
Odd KletteliBækkelagets SK500050
Ingrid Lome-HagmanNordre Follo Orientering3866134
Harald LundhaugOK Moss4123311Dag 1
Bente Fosser LundsrudOK Moss
Øystein MadsenHaugerud IF4121638
Kolbjørn MegardNordre Follo Orientering4114344Dag 1
Anne NilsenÅs-NMBU Orientering
Sissel OlaisenNordre Follo Orientering3943099Dag 1
Grethe Lill RyengSturla, IFDag 1
Arne Chr. ScheieØstmarka OKDag 1
Daniel SennKlubbløs
Clas SvantesonNordre Follo Orientering222543
Geir TrøanNordre Follo Orientering4041927
Sindre ValsgårdIndre Østfold OK
Jørn ØdegårdBækkelagets SK210326

A-mellom (43)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thomas BedinIndre Østfold OK4114617
Monica BerglundRingerike OLDag 1
Hasse BergstrømTyrving IL3950599
Roar BjordalOppsal Orientering4029849
Knut BjørkeloNordre Follo Orientering
Kjell BlomsethÅs-NMBU Orientering
Rune BlågestadIndre Østfold OK
Dag BrenåsVarteig OL4017570
Margrete EngzeliusAsker Skiklubb3812344
Bjørn FjeldstadIndre Østfold OK4118964
Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering3780806
Jon FærdenNordre Follo Orientering3887296
Håkon GjerdeIndre Østfold OK
Roy GjerdingOK Moss3971561
Bjørn Henning GrandalTyrving IL3497906
Martin GranlyLillomarka OL3941929Dag 2
Christian GrotnesTyrving IL3911542
Øyvind GylverAsker Skiklubb3811528
Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK4121448
Rune HultgreenIL GeoForm4126462
Erik Rytter JakobsenOK Moss
Helene Bjørkvold JendalFossum IF3886306Dag 1
Håkon JendalFossum IF3885985Dag 1
Peter KlavenessMåren OK3979770
Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL3696226
Ove MartinsenHauketo IF4057972
Sindre OhmNordre Follo Orientering4115242
Sture OttesenIndre Østfold OK4113874
John Thomas PetersenNittedal OL3778685Dag 1
Kjell Gorm RøkkeTyrving IL3778107Dag 1
Gjermund RørenEiker OL4131611Dag 2
Solveig SikkelandTyrving IL3884020
Per SlungaardTyrving IL502443
Erlend SommerheinFossum IF3977451
Pål SommerheinFossum IF3984937
Vanja StaffOL Toten-Troll3981255
Tove StrandMåren OK507930Dag 1
Marius StrandseterRøyken OL4061131Dag 1
Bjørn Idar SætranIF Trauma
Øyvind ThømtIndre Østfold OK
Linn Mei WaalerÅs-NMBU OrienteringDag 2
Hanne WoldOK Moss
Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL3984358

A-lang (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mikkel BerglundRingerike OLDag 1
Betty Ann BjerkreimTyrving ILDag 1
Per Ole DahlsrudNydalens SK4120317
Andreas DaleBergens TFDag 1
Kine DirroMåren OK3950094
Are EriksenOslostudentenes IK4046884
Jan Richard EriksenAsker Skiklubb4042412Dag 1
Tom-Vegard FeltstykketHadeland OLDag 1
Karl FremstadTyrving IL4031282Dag 1
Steinar FrøytlogEgersund OK507662
Kyrre GranFet OL3883626
Håvard HagaNydalens SK502921
Kristoffer JacobsenTyrving IL4013645
Frank Åge KippernesFFI BIL4116349Dag 1
Gard LindsethNydalens SK3986098Dag 1
Johan MichelsenFossum IF4040911
Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering3953098
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering3780814
Lukas PetersonTyrving ILDag 1
Bent Erik SkaugOppsal Orientering4042222
Nils Harald StaffOL Toten-Troll3970423
Rolv Anders SystadLyn Ski244758
Espen WigaardOppsal Orientering

Annonser

IOF Eventor