Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sturlanatta

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sturlanatta
Arrangørorganisasjon: Sturla, IF
Dato: tirsdag 22 september 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 77 påmeldte deltakere.

D 17- Lang (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ine InstanesSturla, IF199367
Malene InstanesSturla, IF199366
Oda Isnes TyseEiker OL192560
Ingeborg KvarmeSturla, IF505432
Larysa MironavaModum OL63169
Malin SørensenEiker OL204574

D 17- Kort (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Marthe PeveriEiker OL211458
Merete UndelandSturla, IF507843

D 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mina Akiko JohnsenSturla, IF212043
Ylva KlausenSturla, IF212981
Marie KvarmeSturla, IF507448

D 11-14 Par (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emilie Haffner HaugholtSturla, IF233616
Mina HobbelstadEiker OL211989

H 17- Lang (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stian BergersenTyrving IL234974
Geir Holm GundersenKonnerud IL221187
Jarl HommeSturla, IF209781
Daniel HøyerKonnerud IL229438
Tommy JauhojärviAsker Skiklubb509222
Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK250993
Geir Thomas KnutheimSturla, IF89747
Trond LundTyrving IL501010
Eirik W. MoeAsker Skiklubb195536
Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL221348
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF211840
Øystein RognebakkeSturla, IF189043
Henrik Drange RuudRøyken OL502540
Pål SkogedalAsker Skiklubb207606
Torkil Eide SolstadTyrving IL502445
Jostein F. TellnesAsker Skiklubb189066
Johan Kristian UndelandSturla, IF510411
Andre WilhelmsenSturla, IF206268
Per WiréhnAsker Skiklubb507394

H 17- Kort (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars BaklidKonnerud IL220872
Bjørn BendiktsenModum OL241797
Hasse BergstrømTyrving IL505395
Ole Johnny BråthenLierbygda OL95859
Peter CarlsenSturla, IF207695
Mads DahlKlubbløs511810
Per Magnus DahlElverum OK505578
Arne FossheimAsker Skiklubb504115
Jon Arvid FossumAsker Skiklubb500269
Kjell Jarle GausemelRøyken OL506757
Eivind Bøhn HeiebråtenRøyken OL212882
Truls HestengenOppsal Orientering237772
Eivind HoffTyrving IL221325
Gunnar HopeModum OL253955
Håvard HågårdKonnerud IL187048
Morten JohannessenRøyken OL229667
Jon Erik KvarmeSturla, IF505431
Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb504450
Bjørn W. LudvigsenSturla, IF500674
Pål SommerheinFossum IF401132
Karl Anton UndelandSturla, IF244780
Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL507044

H 15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elias AndenæsAsker Skiklubb510466
Mikael BirkelundAsker Skiklubb507449
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb502890
Martin KaiserSturla, IF222549
Sverre Norheim-MartinsenSturla, IF228455
Vilmer NybergAsker Skiklubb225016
Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF212045
Borgar Syrstad-VindenesSturla, IF509037

H 11-14 Par (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik Fet AndersenKonnerud IL228505
Jonas Haffner HaugholtSturla, IF96917
Danie Nicolai HommeSturla, IF228442
Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL507392
Mats JohnsenSturla, IF212035
Kristian KaiserSturla, IF229743
Aksel KlausenSturla, IF233605
Sebastian RøkebergEiker OL213583
Oscar WilhelmsenSturla, IF234019
Jens WoldSturla, IF211942

N-Åpen (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Snorre Nielsen KlevSturla, IF233622
Linnea KnudsenSturla, IF
Magnus KulbergSturla, IF247651
Odin VikanSturla, IF
Herman WilhelmsenSturla, IF

Annonser

IOF Eventor