Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Kort mellomdistanse

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Kort mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: Røros IL
Dato: lørdag 29 august 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 65 påmeldte deltakere.

N-åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Leo Sjøgren CarlsenFreidig253169

D 9-10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Irene Storler SnøfuglFreidig225001
Marit Storler SnøfuglFreidig228509

D 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eira Forsbak AsplemFreidig233799
Tuva Skimmeli HalvorsenOL Trollelg234030
Erle Heksem KjellåsOL Trollelg214383
Eirill Hagelid NorheimFreidig224967
Maja Sjøgren CarlsenFreidig228467
Agnes Wullum-VestadWing OK234525

D 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Annika Lund EikremFreidig206045
Ingeborg KolstadWing OK508983
Juni Hagelid NorheimFreidig225085
Ine Bohnhorst TegdanFreidig225393

D 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna Aurora NolteFreidig224051
Guro SchjølbergTynset IF166982
Mathea Spets StorhovFreidig511410

H 9-10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linus Fossum MalmringFreidig238054
Filip Leonard NolteFreidig206051

H 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend GrønliFreidig225465

H 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil GrønliFreidig510704
Kristoffer LerliMelhus IL224281
Emil Reinertsen LeroyerFreidig233777

C-åpen 17- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frøy HagelidFreidig243955
Jørn NorheimFreidig247332

B-åpen 17- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvil SnøfuglFreidig511371
Trond TaraldsenMalvik IL224322

AK-åpen (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild HeggesetFreidig503919
Arne Inge KolstadWing OK511813
Janne Fossum MalmringFreidig203660

AL-åpen (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olle MalmringFreidig511478
Agnar RenolenWing OK504504

D 40- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Beth Paludan CarlsenFreidig251575
Marta GjestvangFreidig507949
Mette Resell NolteFreidig188746
Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF190619

D 50- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tone AlmåsIL Leik506670
Hilde ForbordMalvik IL506781
Britt Helene FossøyNotodden OL251098

D 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete Berge OwrenFreidig214816

D 70- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Katharina Mo BergeFreidig181516
Torid KvaalFreidig501018
Kari Timenes LaugenIL Imås511781
Kari LillealternFreidig206031

H 17-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend AuneByåsen IL200441
Jonas GrønliFreidig510690

H 21- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øyvind WiggenNTNUI500061

H 40- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vegard GrønliFreidig214970
Bent Wiggen HalvorsenOL Trollelg511659
Fredrik PerssonWing OK507075
Jørgen TegdanFreidig191303

H 50- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stein Ivar FossMelhus IL211185
Anders FossøyNotodden OL250307
Jan HageIL Leik506633
Geir PaulsenOL Trollelg179391

H 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jostein AlvestadWing OK503970
John LerliMelhus IL211381
Geir OwrenFreidig215196

H 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roar ForbordMalvik IL208600
Jan Petter LaugenIL Imås209755
Knut LillealternFreidig217002

H 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gunnar ØsterbøFreidig506812

Publikum (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marit BrødreskiftFreidig511590
Stein KjellåsOL Trollelg
Svein Terje KolstadFreidig186192
Arnstein VestadWing OK223846

Annonser

IOF Eventor