Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til OSI/GeoForm Rankingløp 5 - Maridalsalpene på langs

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 5 - Maridalsalpene på langs
Arrangørorganisasjon: IL GeoForm
Dato: onsdag 29 juli 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 77 påmeldte deltakere.

Lang (43)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trine AlsosHarstad OL
Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL3700770
Sander ArntzenAsker Skiklubb3978780
Thomas BedinIndre Østfold OK4114617
Vidar BenjaminsenLillomarka OL3983566
Hallvard BergTyrving IL3780442
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF3625274
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF3986239
Terje BlindheimLillomarka OL3885803
Per Ole DahlsrudNydalens SK4120317
Britta FismenFossum IF3947934
Morten FismenFossum IF3885522
Hallvard FjærLillomarka OL3881943
Bjørn Anders FlågenNTNUI3885837
Bjørnar GammelsæterNordre Follo Orientering4115960
Kyrre GranFet OL3883626
Øyvind GrandumIL GeoForm3852431
Martin Borge HeirNTNUI3973724
Erling HjermstadFossum IF4117024
Ragnhild HjermstadFossum IF3946902
Øyvind HjermstadFossum IF4042669
Nils HæstadFossum IF3781333
Helene Alsos HöglinHarstad OL
Harald IweIL GeoForm3947454
Maria JonssonNydalens SK3561495
Sören JonssonNydalens SK3602398
Frank Åge KippernesFFI BIL4116349
Martin Ekholt McAdamKlubbløs
Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering3953098
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering3780814
Jan OlmKils OK
Lukas OlmKils OK
Espen Beer PrydzHeming Orientering4062410
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb
Kjell Gorm RøkkeTyrving IL3778107
Erlend SommerheinFossum IF3977451
Pål SommerheinFossum IF3984937
Pål StensletKlubbløs
Sveinung SyversenOppsal Orientering4004412
Ståle SønsterudbråtenLillomarka OL3778610
Mathias Pedersen VoldLillomarka OL3886017
Espen WigaardOppsal Orientering
Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL3984358

Mellom (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin AlsosBækkelagets SK4119004
Truls AngellLillomarka OL4125050
Didrik BredesenLillomarka OL3979341
Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering3511102
Hege FeiringTyrving IL3880754
Bjørn FjeldstadIndre Østfold OK4118964
Anders FlågenHeming Orientering3983145
Ann Elin FlågenHeming Orientering3885050
Sofie GammelsæterNordre Follo Orientering4114286
Roy GjerdingOK Moss3971561
Martin GranlyLillomarka OL3941929
Pål Woldstad HanssenEiker OL3852621
Trond HegnaAsker Skiklubb4125571
Eivind HoffTyrving IL3948957
Einar JensenNydalens SK3777729
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm3942430
Morten KongsbergTyrving IL4114377
Asbjørn Lerø KongsnesØstmarka OK
Vemund KongsnesØstmarka OK4116331
Helge RevhaugRingerike OL3864931
Tor RingstadHedrum OL4115978
Tom RådahlTyrving IL4124186
Per SchancheAsker Skiklubb3883691
Maria TorgersenBækkelagets SK
Lars Audun VoldLillomarka OL3886546

Kort (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nora Boye-AlsosBækkelagets SK
Siri Boye-AlsosBækkelagets SK
Jon C. FougnerHeming Orientering4118873
Elena GrandLillomarka OL187012
Ingvill HoftunAsker Skiklubb
Mari Alsos HöglinHarstad OL
Øystein MadsenHaugerud IF4121638
Ylva OlmKils OK
Terje ThrondsenNittedal OL2026

Annonser

IOF Eventor