Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sommertrening 2 Hedmarken

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Sommertrening 2 Hedmarken
Arrangørorganisasjon: Løten o-lag
Dato: onsdag 8 juli 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 84 påmeldte deltakere.

Bækkelagets SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Simen SmestadBækkelagets SKHerrer lang207863

Elverum OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Stein NordviElverum OKHerrer mellom506958
Harald ØstbyeElverum OKHerrer mellom221167

Gjø-Vard OL (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Even ErlienGjø-Vard OLHerrer mellom480253
Eli Ringstad LienGjø-Vard OLDamer mellom179441
Even LienGjø-Vard OLHerrer mellom217882
Lars LienGjø-Vard OLHerrer lang508130
Øyvind LienGjø-Vard OLHerrer lang508151
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OLHerrer lang225454
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OLDamer kort180944
Hege SolerødGjø-Vard OLDamer mellom508258
Are StrandlieGjø-Vard OLHerrer mellom500062
Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OLDamer mellom226053

Hamar OK (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Emma Bangstad BergersenHamar OKDamer lang201925
Frode BergersenHamar OKHerrer lang201926
Trond FeiringHamar OKHerrer mellom202135
Andreas HuberHamar OKHerrer mellom211653
Terje MalmHamar OKHerrer mellom500407
Kjersti RønningHamar OKDamer mellom480289

Heming Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Helge BjaalandHeming OrienteringHerrer mellom217272

Indre Østfold OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sture OttesenIndre Østfold OKHerrer lang500917
Anne SørumIndre Østfold OKDamer mellom500607

Lillomarka OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ole Kjell LangmyrenLillomarka OLHerrer lang222168

Løten o-lag (17)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Torstein BergLøten o-lagHerrer lang202139
Harald BergeLøten o-lagHerrer lang510945
Odd Arne BlystadLøten o-lagHerrer mellom87086
Ola BrevigLøten o-lagHerrer mellom204855
Ivan Christopher Nybakk-DjuveLøten o-lagN-åpen246993
Trond OlsenLøten o-lagHerrer lang235810
Rønnaug SagbakkenLøten o-lagDamer kort87091
Lars SkramstadLøten o-lagHerrer mellom146321
Nina SmestadLøten o-lagDamer lang501471
Einar StensbyLøten o-lagHerrer kort505805
Tore StensethLøten o-lagHerrer mellom217264
Eli StensliLøten o-lagDamer kort501070
Kristian StorsveenLøten o-lagHerrer lang505814
Berit SvevadLøten o-lagDamer kort204846
Emilie Westli AndersenLøten o-lagDamer mellom236005
Ole Hans ØieLøten o-lagHerrer mellom180930
Anita Østgård OlsenLøten o-lagDamer kort74122

Odal OL - Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn SteinbekkenOdal OL - OrienteringHerrer mellom221412

OL Toten-Troll (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Nils Harald StaffOL Toten-TrollHerrer lang223660
Vanja StaffOL Toten-TrollDamer mellom207721

OL Vallset/Stange (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anne BrückOL Vallset/StangeDamer kort246984
Inger K. BrøndboOL Vallset/StangeDamer kort217022
Edvard DahlOL Vallset/StangeHerrer kort505782
Knut HaugOL Vallset/StangeHerrer mellom243655
Mona Bugge HaugOL Vallset/StangeDamer mellom217160
Kjersti NarumOL Vallset/StangeDamer kort500405
Ida RiggenbachOL Vallset/StangeN-åpen
Mattis RiggenbachOL Vallset/StangeN-åpen246983
Kåre ØstgårdOL Vallset/StangeHerrer kort188806

Raufoss IL Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hans A. TingvoldRaufoss IL OrienteringHerrer mellom505638

Ringsaker OK (15)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Wenche BjørnstadRingsaker OKDamer mellom500535
Anne Marit BordalRingsaker OKDamer mellom215180
Jon-Anders BordalRingsaker OKHerrer lang215133
Kristin Hasle HaslestadRingsaker OKDamer mellom505875
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OKDamer mellom505820
Jørn Eugen HaslestadRingsaker OKHerrer mellom191252
Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OKN-åpen505822
Erik HaugenRingsaker OKHerrer mellom92338
Elisabet Høgset RiseRingsaker OKDamer kort217233
Knut MalmoRingsaker OKHerrer mellom501243
Odd NysæterRingsaker OKHerrer mellom237777
Odd RiseRingsaker OKHerrer kort204851
Berit RøsteRingsaker OKDamer kort506824
Hans Jørgen RøsteRingsaker OKHerrer kort227612
Knut WikstrømRingsaker OKHerrer mellom211405

Snertingdal IF Orientering (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF OrienteringDamer mellom222531
Michael SætvedtSnertingdal IF OrienteringHerrer lang239394
Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF OrienteringHerrer mellom501405

Stavanger Orienteringsklubb (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Øystein AmundrudStavanger OrienteringsklubbHerrer mellom501406

Tyrving IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hasse BergstrømTyrving ILHerrer mellom505395
Simen Bryhn BergstrømTyrving ILN-åpen214919

Vang OL (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kenneth BilstadVang OLHerrer lang220950
Maren Bleken RudVang OLN-åpen211885
Mina Bleken RudVang OLDamer kort213580
Øivind FrøislandVang OLHerrer mellom208085
Magne JohansenVang OLHerrer kort203588
Yngvild MalmoVang OLDamer mellom507611
Stein Arne NegårdVang OLHerrer mellom507609
Henrik Bleken RudVang OLHerrer lang145164
Tone Bleken RudVang OLDamer mellom173480
Magne SmelandVang OLHerrer kort208637

Annonser

IOF Eventor