Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Den forlorne sprintcuppen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Den forlorne sprintcuppen
Arrangørorganisasjon: Wing OK
Dato: onsdag 8 juli 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 94 påmeldte deltakere.

N-åpen (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sverre Nordgård LeirenByåsen IL211964
Inga MoxnessByåsen IL247306
Sverre Blix PrestmoWing OK202251

Skygge (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vidar MoxnessByåsen IL

C-åpen 17- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trude ForsbakFreidig212738
Frøy HagelidFreidig243955
Anni MoxnessByåsen IL253030
Jørn NorheimFreidig247332

D 9-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva Skimmeli HalvorsenOL Trollelg234030
Erle Heksem KjellåsOL Trollelg214383
Vilde Nordgård LeirenByåsen IL212120
Maia Ruano StrandWing OK223613
Irene Storler SnøfuglFreidig225001
Marit Storler SnøfuglFreidig228509

D 13-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Annika Lund EikremFreidig206045
Sigrid HaugskottOL Trollelg216833
Malin Nordgård LeirenByåsen IL212099
Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering212069
Juni Hagelid NorheimFreidig225085
Lina Storler SnøfuglFreidig511438
Ine Bohnhorst TegdanFreidig225393

D 17- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Synne FossøyNTNUI98004
Guro GjestvangFreidig507948
Marta GjestvangFreidig507949
Frida HaugskottOL Trollelg216794
Kristin HaugskottOL Trollelg216726
Gunn Tove Nordgård LeirenByåsen IL226225
Marte Lien JohnsenByåsen IL221351
Margot Bolstad LynumFreidig505397
Vera MelkildNydalens SK180322
Jenny PerssonByåsen IL202145
Hanne SandstadFreidig206030
Marit SchmidOL Trollelg236427
Ingvil SnøfuglFreidig511371
Maren VikenByåsen IL192325
Camilla ÖhmanNTNUI208461

D 50- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Turid ArnesenByåsen IL503616
Guri BjørndalByåsen IL229612
Hilde ForbordMalvik IL506781
Rine HanssenByåsen IL192378
Ingrid Lien JohnsenByåsen IL188984
Nina-Beate LiabakkByåsen IL199602
Sigrid MelkildFreidig211655
Maj-Lisbet RønningFreidig207676

H 9-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torvin Bergh-HansenByåsen IL212458
Olav MoxnessByåsen IL247318
Dagfinn StenvikByåsen IL225310
Sigve Bohnhorst TegdanFreidig247333

H 13-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius E. AamodtOppsal Orientering510756
Jørgen AuneByåsen IL229714
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL225572
Alf Petter LynumFreidig186849
Aslak MoxnessByåsen IL233818
Ludvik Storler SnøfuglFreidig511372
Iver Dalsaune ThunFreidig247417
Sindre TrønsdalByåsen IL247421

H 17- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend AuneByåsen IL200441
Torgeir AuneByåsen IL502351
Simon Lund EikremFreidig253131
Bent Wiggen HalvorsenOL Trollelg511659
Johannes LangaasNidarøst OK213810
Børge LeirenByåsen IL226224
Petter Andreas LonaWing OK212595
Halvor MelkildNTNUI510631
Morten MoslandOppsal Orientering402241
Fredrik PerssonWing OK507075
Joakim Blix PrestmoWing OK197586
Lars SandstadFreidig504578
Jan SchmidOL Trollelg211189
Jérôme SoulardByåsen IL200382
Sigurd StenvikByåsen IL504621
Jørgen TegdanFreidig191303

H 50- (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haakon ArnesenByåsen IL503615
Svein Erik BratsbergWing OK238170
Tom BuggeByåsen IL211274
Arild H ClausenFreidig179864
Roar ForbordMalvik IL208600
Stein Ivar FossMelhus IL211185
Sjur GjestvangOL Toten-Troll215335
Arne GrevskottFrol IL216867
Knut HagenByåsen IL200231
Frode HaugskottOL Trollelg216715
Arild HeggesetFreidig503919
Svein Endre HoveByåsen IL503108
Bjørn Erik JohnsenByåsen IL188889
Magnus LandstadFreidig483336
Geir Arne LodgaardByåsen IL500509
Kjell MaroniByåsen IL221188
Jens Kjetil MehammerWing OK203526
Jørgen StenvikByåsen IL235824
Rune StræteWing OK501009
Nils Olav VennevikFreidig508132
Øystein WiggenByåsen IL500161
Geir WillumsenFreidig69093

Annonser

IOF Eventor