Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KOK Sommercup, løp 7

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KOK Sommercup, løp 7
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: tirsdag 4 august 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 78 påmeldte deltakere.

Damer A-lang (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Selma HøivoldKongsberg OL503909
Ingvild MulenKristiansand OK510878
Marianne OmdalKongsberg OL503977
Katja ZwikerOLG Galgenen

Herrer A-lang (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Espen BirkenesBirkenes IL203338
Petter Marki ErichsenNydalens SK197823
Magnus Frestad NygaardViaNova BIL507048
Erik HøivoldKongsberg OL217636
Kjell Arne HålandOK Sør227057
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK503555
Øyvind MikkelsenKristiansand OK502231
Jostein MoeTorridal IL226027
Trygve Børte NomelandKristiansand OK501209
Stein-Erik ScheieOK Sør181466
Fred-Arne SivertsenKristiansand OK197872
Bjørn Idar SætranIF Trauma216677
Brage TakleKristiansand OK198046
Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK197885
Per W. TorgersenOddersjaa SSK185934
Roar TønnessenKongsberg OL198916
Halvor VassbøIL Vindbjart204836
Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OK216713
Daniel ZwikerOLG Galgenen
Asle ÅsmulBirkenes IL502084

Damer A-kort (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gro BørteKristiansand OK221217
Linn Carina DalandKristiansand OK181677
Nora Småge HilsenKonnerud IL212632
Adine Blakkestad IngesenFredrikstad SK500281
Torun LynnebakkenKristiansand OK224238
Bente MestadTorridal IL236393
Kristin MestadTorridal IL236508
Mette MestadTorridal IL236434
Siri ØkstadOddersjaa SSK185940

Herrer A-kort (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tore BerntsenSøgne og Songdalen OK197824
Lars BirkenesBirkenes IL225105
Arild BjørkenesMarnardal IL189056
Kåre DanielsenOddersjaa SSK508821
Øystein DybeslandSøgne og Songdalen OK239380
Bjarne FærestrandKristiansand OK188905
John HansenKristiansand OK208650
Erik HodneOddersjaa SSK511333
Helge HodnemyrIL Vindbjart228088
Nils Arne JohannessenKristiansand OK187174
Paul JohannessenKristiansand OK251357
Svein Roar JonsmyrBirkenes IL203394
Magne Reier JørgensenKristiansand OK91374
Jøran KristensenHeming Orientering233943
Per LarsenKristiansand OK236333
Roar MyhreKristiansand OK237895
Stein MyhreBærums Skiklub207798
Hans Tore SandsdalenOddersjaa SSK511802
Øyvin SimonsenIL Imås504631
Knut UtneFana IL222547
Harald VingerhagenKristiansand OK184399

Damer C (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Siri BirkenesBirkenes IL203397
Brit Ingeborg DanielsenOddersjaa SSK509049
Mona Elisabeth FløttenKlubbløs229421
Grete HitreskogKristiansand OK506678
Henni Hattestad KristensenHeming Orientering233834
Marion Payne BirdGuildford Orienteers500121
Mone Småge-HilsenKonnerud IL224341
Ingrid Elise VingerrhagenKristiansand OK224444

Herrer C (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pål AndersenSøgne og Songdalen OK
Tony HalsallOtra IL501219
Fabian JohannessenKristiansand OK506791
Jakob JohannessenKristiansand OK213651
Jan Tore JørgensenOK Sør400857
Audun KjøstvedtIL Høvdingen229528
Bjørnar KlunglandOtra IL217266
Markus MollestadKristiansand OK212198
Frank SolåsSøgne og Songdalen OK194882
Arild TelstøIL Vindbjart203330
Leif Vøttrup WiigSøgne og Songdalen OK510328

Nybegynner (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kasper HottKristiansand OK213724
Alf Hattestad KristensenHeming Orientering234274
Eivind Irgens KuhnleKristiansand OK224394
Thea TøråKristiansand OK247987
Tobias TøråKristiansand OK248089

Annonser

IOF Eventor