Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sprintliga - Heatfinaler

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sprintliga - Heatfinaler
Arrangørorganisasjoner: Fossum IF / Heming Orientering
Dato: søndag 9 august 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 103 påmeldte deltakere.

DE-A (51)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL4044541
Ida Agervig KristianssonDansk Orienterings-Forbund
Maja AlmDansk Orienterings-Forbund3777836
Emma ArnesenByåsen IL4035879
Mariell ArntzenNydalens SK
Andrine BenjaminsenLillomarka OL4044665
Ella BerstadHeming Orientering3780467
Camilla Louise BevenseeDansk Orienterings-Forbund
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF3986239
Lone BrochmannBækkelagets SK3980323
Ane DyrkornNTNUI3684875
Emma EngehultNotodden OL4091054
Amanda Falck WeberDansk Orienterings-Forbund
Kristine FjellangerVaregg Fleridrett3905841
Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL4049821
Ida Marie FlågenHeming Orientering4003638
Cecilie Friberg KlysnerDansk Orienterings-Forbund
Nicoline Friberg KlysnerDansk Orienterings-Forbund
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK4041281
Åsne HaavengenKongsberg OL3791977
Lene Berg HanssenByåsen IL3980190
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK4091294
Elise Wærp HaugeNydalens SK3950532
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL4003869
Ragnhild HjermstadFossum IF3946902
Iliana IlievaHalden SK3693850
Malene Teresia JebsenHeming Orientering4022554
Tilda JohanssonOK Orion3870714
Malin KristianssonDansk Orienterings-Forbund
Ingrid G. KvålsgardFossum IF3982212
Ingrid LamarkGanddal IL3983715
Josefine LindDansk Orienterings-Forbund
Ingrid LundanesNTNUI4055141
Mathilde Smedegaard MadsenDansk Orienterings-Forbund
Lotte MarkussenDansk Orienterings-Forbund4111100
Ingrid MobråthenSandefjord OK3907326
Alva Marika NiklassonNydalens SK4040614
Anne M Hausken NordbergNydalens SK4043022
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK3598398
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb3996709
Malin SandstadBækkelagets SK3793395
Oda ScheeleNydalens SK4015764
Annika SimonsenDansk Orienterings-Forbund
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb3986742
Hedvig Valbjørn GydesenDansk Orienterings-Forbund
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL4090577
Pia Young VikNydalens SK3993128
Emilie Westli AndersenLøten o-lag3861846
Evine Westli AndersenLøten o-lag3918398
Margrethe WisløffNTNUI3885043
Ida ØbroDansk Orienterings-Forbund

HE-A (52)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil AhlbäckFossum IF3884384
Ulrik Astrup ArnesenNTNUI3884848
Marius AurebekkKristiansand OK3676079
Ove BaardsgaardOL Trollelg
Jørgen BaklidNTNUI3982477
Rolf Andreas BergNydalens SK4013744
Lars BerglundRingerike OL
Mikkel BerglundRingerike OL4047882
Laurits Bidstrup MøllerDansk Orienterings-Forbund
Cornelius BjørkSandefjord OK4057451
Andreas Bock BjørnsenDansk Orienterings-Forbund
Dag BlandkjennKristiansand OK3815594
Vebjørn Blom-HagenFossum IF3410735
Markus Andreas BreivoldGanddal IL4051280
Björn CederbergDansk Orienterings-Forbund
Jakob Ekhard EdsenDansk Orienterings-Forbund
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering4004545
Håvard Sandstad EidsmoFreidig4056305
Mats EidsmoFreidig3816279
Karl FremstadTyrving IL3975901
Jørgen FrøydLarvik OK4116893
Sondre Zahl HagenFossum IF3886918
Aslak HeimdalNTNUI4009106
Audun HeimdalNTNUI3885191
Erling HjermstadFossum IF4117024
Øyvind HjermstadFossum IF4042669
Rasmus Møller JessDansk Orienterings-Forbund
Styrk Hundseid KamsvågNTNUI3947553
Malte KjærDansk Orienterings-Forbund
Markus Kjærner-SembNTNUI204540
Linus KristianssonDansk Orienterings-Forbund
Anders Håvard LarsenNydalens SK4104469
Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg3883857
Andreas G. PoldenNydalens SK4034740
Malthe PoulsenDansk Orienterings-Forbund
Vegard RanestadHamar OK4046827
David RundeKristiansand OK3940681
Tobias RøddeGanddal IL4041315
Mads SkaugDansk Orienterings-Forbund
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb3925302
Gustav Andresen SkotteFossum IF3883345
Jacob SteinthalDansk Orienterings-Forbund
Birk Felland SætnanFossum IF3947603
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL4106092
Brage TakleKristiansand OK4049250
Søren Thrane ØdumDansk Orienterings-Forbund
Kasper Bakken UlsethNydalens SK3985231
Hans UrsetIL BUL-Tromsø3980372
Emil ØbroDansk Orienterings-Forbund
August Syrdal ØenHeming Orientering4025037
Kristian ØstermannHeming Orientering4003646
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL4035309

Annonser

IOF Eventor