Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM Sprint (Mjølnerløpet)

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM Sprint (Mjølnerløpet)
Arrangørorganisasjon: Elverum OK
Dato: søndag 23 august 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 175 påmeldte deltakere.

N-åpen-Ledsager (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Minna HaugereidVang OL234535
Eli Hilde ØstgårdOL Vallset/Stange

N-åpen (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maja HaugereidVang OL234389
Eirin Melgalvis BilstadVang OL217782
Peder Melgalvis BilstadVang OL217656
Frida RasmussenElverum OK504086
Tobias SkoglundGjø-Vard OL247434

C-åpen 10-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aurora Sabela BrobakkenSnertingdal IF Orientering211699

C-åpen 17- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tina BjørnstadRaumar Orientering500119
Wenche BrobakkenSnertingdal IF Orientering503362
Hilde Solli KvikstadOL Toten-Troll223696
Ole Christian Solli KvikstadOL Toten-Troll223594

B-åpen 10-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tage Raknes SogstadGjø-Vard OL192949

B-åpen 17- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roar SkoglundGjø-Vard OL217374
Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll223658
Maren SogstadGjø-Vard OL191242
Martin Aasen WrightOppsal Orientering241442

D 9-10 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren Bleken RudVang OL211885
Emma Pedersen ElverhøiVang OL217749
Mari Børke SætabergetVang OL247258
Amalie TonjerNydalens SK243931
Linde TonjerNydalens SK243930

D 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martine Engh SagvoldOL Toten-Troll224170

D 13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johanne BergLøten o-lag202138
Mina Bleken RudVang OL213580
Lilja Celina Kjær JørgensenLillehammer OK212980
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL180944
Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL225506
Ida Øverli StøenLillehammer OK217869

D 15-16 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
June Rogstad BekkevoldLøten o-lag211915
Henriette BergLøten o-lag213154
Ruth Malin DalGrue IL252158
Emma DåsnesVang OL213609
Anne FrøislandVang OL213777
Maren HenriksenVang OL190259
Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OL225015
Mari Ovidia RanestadHamar OK219500
Live Raknes SogstadGjø-Vard OL178074
Emma Visted-HansenGjø-Vard OL179798

D 17-20 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK505820
Åsne Naadland HoloFossum IF221407
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK217670
Marion Halvorsen NustadLillehammer OK217338
Martine SkjelsvikLillehammer OK506818
Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering189018

D 21- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline HaugHamar OK238009
Hildegunn LindstadOL Toten-Troll215171
Nina SmestadLøten o-lag501471
Kari SvingheimLillehammer OK208088
Emilie Westli AndersenLøten o-lag236005
Evine Westli AndersenLøten o-lag501130

D 35- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll168839
May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL224964
Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL227481

D 40- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie Finsrud LandeEidskog OL80355
Line Merete LibakVang OL217388
Tone Bleken RudVang OL173480
Lina Undrum MariussenOppsal Orientering150836

D 45- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit BergsetGjø-Vard OL92121
Eli Ringstad LienGjø-Vard OL179441
Valborg MadslienLillehammer OK510330
Gunn Elin RudiHadeland OL502131

D 50- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering222531
Hege SolerødGjø-Vard OL508258

D 55- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unni Halvorsen NustadØyer-Tretten IF217389
Vanja StaffOL Toten-Troll207721
Inger SvalandOL Vallset/Stange506225

D 60- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wenche BjørnstadRingsaker OK500535
Mona HesselbergLøten o-lag235807
Ingrid RavnanOL Toten-Troll215031
Marianne Rud SkjærstadLøten o-lag503923

D 65- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lis DæhliLøten o-lag181113
Bente GrøndalenHamar OK502992
Lill Ramberg SkappelLillehammer OK224483
Gro SolnørdalRudsbygd IL191273
Sidsel StorihleRingsaker OK190650
Bente Tangen WikstrømRingsaker OK501263

D 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger K. BrøndboOL Vallset/Stange217022
Randi Aas FjæstadHamar OK211310
Berit SaxhaugRaumar Orientering511440

D 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger E. VamnesHamar OK97449

H 9-10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sivert DåsnesVang OL188886
Erik JullumBrandval/Kongsvinger OK77387
Pål Solli KvikstadOL Toten-Troll223671

H 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sindre DalGrue IL212301
Aksel Tonjer FingarsenElverum OK227532
Lars FlaskerudOL Toten-Troll198024
Emil Engh SagvoldOL Toten-Troll224166
Nikolai TesloHadeland OL204702

H 13-14 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mikkel AasnessOdal OL - Orientering217652
Tage Rogstad BekkevoldLøten o-lag213057
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange217242
Ola DåsnesVang OL188854
Emil Tonjer FingarsenElverum OK227509
Amund FlaskerudOL Toten-Troll506982
Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll223805
Asbjørn LandeEidskog OL505632
Even LienGjø-Vard OL217882
Erik Dehli SaxhaugRaumar Orientering211710

H 15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Markus FinskudRaumar Orientering188981
Ragnar LandeEidskog OL505675
Lars LienGjø-Vard OL508130
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK217671
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL225454
Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll215632
Kristoffer Børke SætabergetVang OL217852

H 17-20 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sander Tonjer FingarsenElverum OK500284
Jørgen GlorvigenElverum OK243936
Sigurd KvammeOL Toten-Troll170846
Gaute LindaasElverum OK500901
Mats LindaasElverum OK209963
Sander RasmussenElverum OK501129
Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL178352

H 21- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen BallangrudOL Toten-Troll222149
Anders HaugerBrandval/Kongsvinger OK162155
Ove Antvord HaugereidVang OL188987
Frode KonstTyrving IL510315
Bjørnar KvåleHadeland OL202210
Eivind LandeEidskog OL500534
Vegard LineNydalens SK203230
Andreas Svingheim MagerøyLillehammer OK211401
Simen SmestadLøten o-lag207863
Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering203377
Tor-Arve Bjørnstad StrandRaumar Orientering501351
Håvard SundbergStor-Elvdal SK483745
Marius ØieLøten o-lag501531

H 40- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering217038
Jan Åsmund SætabergetVang OL89083

H 45- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torstein BergLøten o-lag202139
Kenneth BilstadVang OL220950
Håkon DåsnesVang OL215534
Even ErlienGjø-Vard OL480253
Trond FlaskerudOL Toten-Troll168972
Sigmund HansenGjø-Vard OL231080
Tormod KleppaLillehammer OK510329
Øyvind LienGjø-Vard OL508151
Roar SaxhaugRaumar Orientering213662

H 50- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Olav AndersenVang OL190259
Arnstein DaleOL Vallset/Stange190986
Håvard KvammeOL Toten-Troll506981
Jan Ola PedersenVang OL506425
Ståle SønsterudbråtenLillomarka OL511298

H 55- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frode HaugHamar OK97998
Stein Magnus MoenGrue IL89091
Stein Arne NegårdVang OL507609
Erlend SlokvikOL Toten-Troll248082
Nils Harald StaffOL Toten-Troll223660
Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering501405

H 60- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Herman BakkeLøten o-lag202141
Frode BergersenHamar OK201926
Erik HasliSnertingdal IF Orientering504500
Erik HaugenRingsaker OK92338
Trond OlsenLøten o-lag235810
Bjørn SolbergseterAustmarka IL502487
Tor StrandRaumar Orientering503109
Onno VerberneOL Toten-Troll207674

H 65- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigurd DæhliLøten o-lag501376
Sjur GjestvangOL Toten-Troll215335
Erik GrøndalenHamar OK502997
Einar LienLøten o-lag76183
Terje WikstrømRingsaker OK501259

H 70- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Paul Martin BergRudsbygd IL191274
Terje MalmHamar OK500407
Knut MalmoRingsaker OK501243
Karl Petter OpsahlLøten o-lag227721
Lars SaxhaugRaumar Orientering511439
Paul SkjakerHadeland OL236303
Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering505638
Tor TrøanHadeland OL501084
Knut WikstrømRingsaker OK211405

H 75- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trond FeiringHamar OK511556
Hans Petter JevanordRingsaker OK216986
Einar StensbyLøten o-lag505805

H 80- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon Vegard LundeLillehammer OK192660
Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange188806

Annonser

IOF Eventor