Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til TA-sprint 2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: TA-sprint 2
Arrangørorganisasjon: OK Skøynar
Dato: torsdag 25 juni 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 79 påmeldte deltakere.

Åpen 1,5 (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johanne Gudding BarliVerdal OK
Martine Nubdal FrøsethVerdal OK223888
Signe Spets HaugFrol IL
Ann Lisbeth Mitchell IversenVerdal OK250364
Simon Mitchell IversenVerdal OK506767
Eline Konradsen SætherVerdal OK
Eirin KonradsenVerdal OK
Mari Karoline Nubdal FrøsethVerdal OK198713
Sverre Blix PrestmoWing OK
Heidi RånesVerdal OK
Aksel Sandstad SkjesetFrol IL247783
Sanna Sandstad SkjesetFrol IL80371
Ville Sandstad SkjesetFrol IL233667
Hanna Spets HaugFrol IL
Kristin StornesVerdal OK
Einar SævikStjørdals-Blink Orientering93476
Guro SævikStjørdals-Blink Orientering246864

Åpen 2,0 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guro Laksholm GrindbergVerdal OK243835
Kristian MidthjellVerdal OK80120
Heidi Krogstad StendahlFrol IL233823
Ingrid TanemVerdal OK212074

Åpen 2,5 (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rolf AlstadFrol IL213722
Tobias AlstadFrol IL195842
Sina Blix PrestmoWing OK156595
Øyvind Bremeraunet SchjelderupWing OK210013
Marius EnesVerdal OK91580
Roar ForbordMalvik IL208600
Hallvar HallanOK Skøynar186846
Øystein HaugFrol IL179806
Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering502655
Håvard KjesbuStjørdals-Blink Orientering506684
Ingvild KjesbuStjørdals-Blink Orientering502656
Joakim Blix PrestmoWing OK197586
Trym Nergård RønningOK Skøynar181491
Vidar SkjerveVerdal OK201868
Kine Sofie Sandstad SkjesetFrol IL241435
Lars Sandstad SkjesetFrol IL187219
Asle SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering187051
Ingvild Geving SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering203654
Håvard VeieOK Skøynar206180
Øystein WiggenByåsen IL500161

D 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emilie Nubdal FrøsethVerdal OK212545
Helmine Laksholm GrindbergVerdal OK223876
Mia Stensland MelbyeVerdal OK500517
Malin RianStjørdals-Blink Orientering234085

H 11-12 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas AlstadFrol IL206018
Ovid Baglo BjørkengVerdal OK224176
Sivert Gudding BarliVerdal OK223872
Edvard Konradsen SætherVerdal OK212384
William Mitchell IversenVerdal OK223869
Petter Kvalheim ReitenStjørdals-Blink Orientering234092
Aron Alexander RotmoVerdal OK223885
Erik RånesVerdal OK247854
Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering224950
Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering224090

D 13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK212613
Hanna SkjerveVerdal OK242472
Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering187186
Emilie StandalStjørdals-Blink Orientering224966
Hannah Gustad StrømOK Skøynar227789

H 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ludvik Laksholm GrindbergVerdal OK223886
Håkon HallanOK Skøynar204402
Filip Mitchell IversenVerdal OK213017

D 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrikke Baglo BjørkengVerdal OK212955
Mathea Baglo BjørkengVerdal OK213119

H 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus AlstadFrol IL208684
Aleksander Tanem IversenVerdal OK505595
Ådne Krogstad StendahlFrol IL207673

Publikum (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild BagloVerdal OK
John Sverre BarliVerdal OK
Stein Otto BjørkengVerdal OK212292
May-Iren ClausenVerdal OK
Lars GrindbergVerdal OK241755
Mari GuddingVerdal OK
Jon Marius IversenVerdal OK241711
Kurt Ove MelbyeVerdal OK87539
Terje RianStjørdals-Blink Orientering
Margrete SkjerveVerdal OK
Rune SævikStjørdals-Blink Orientering502543

Annonser

IOF Eventor