Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Tour of Lillomarka 2020 - Løp 3

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Tour of Lillomarka 2020 - Løp 3
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: mandag 29 juni 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 51 påmeldte deltakere.

Herrer A-løype (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Audun BjerknesMåren OK3846482
Terje BlindheimLillomarka OL3885803
Steinar EastwoodLillomarka OL4122313
Are EriksenOslostudentenes IK4046884
Hallvard FjærLillomarka OL3881943
Knut FossgardLillomarka OL3881398
Bjørn GrindeIL GeoForm3780350
Alexander Urnes JohnsonÅrvoll IL3912474
Svein NygårdLillomarka OL3855517
Sven OhrvikKonnerud IL4030169
Espen Beer PrydzHeming Orientering4062410
Audun SanderudLillomarka OL4094363
Erik SauarIL Koll3885357
Sjur SæterenLillomarka OL
Hallvard VigrestadKlubbløs
Mathias Pedersen VoldLillomarka OL3886017
Dag WangLillomarka OL3945292
Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL3984358

Damer A-løype (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atanaska BedelevaNydalens SK247755
Solveig BerganNydalens SK3613114
Ingrid BlindheimLillomarka OL3877859
Brita Opheim SauarStatoil Oslo BIL3982154
Veslemøy SolbergKonnerud IL4030847
Tone Aamli SundtjønnLillomarka OL3881075
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL4003745
Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering3778610
Audrun UtskarpenIL GeoForm4041794

Herrer B-løype (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øystein AasRingnes BIL
Truls AngellLillomarka OL4125050
Mats Olav BergLillomarka OL3985546
Jon C. FougnerHeming Orientering4118873
Uno HanslienKlubbløs221317
Pål Woldstad HanssenEiker OL3852621
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm3942430
Arne KongsnesOppsal Orientering
Øystein MadsenHaugerud IF4121638
John Thomas PetersenNittedal OL3778685
Roar SigurdsenRingnes BIL4030359
Knut Tore SolheimNydalens SK4119079

Damer B-løype (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lene FinkenhavnLillomarka OL3877917
Elena GrandLillomarka OL187012
Lise IsachsenStavanger Orienteringsklubb199748
Merete RørvikLillomarka OL3980521
Annike SelmerLillomarka OL4024808
Gunn StabbetorpKlubbløs
Anne Kathrine Wenaas RibeLillomarka OL

Herrer C/N-løype (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans LyeNydalens SK4051140
Alfred Holtan SanderudLillomarka OL4104345

Damer C/N-løype (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oda Marie ColquhounLillomarka OL3877388
Mette KristensenNydalens SK4124681
Henny Holtan SanderudLillomarka OL3884327

Annonser

IOF Eventor