Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til BysOmmer løp 1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: BysOmmer løp 1
Arrangørorganisasjon: Heming Orientering
Dato: søndag 28 juni 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 184 påmeldte deltakere.

D 13-14 (34)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eline Andrea AndersenRaumar Orientering213735
Astrid Elida Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø235814
Eline Andrea Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø235941
Silja BerstadHeming Orientering211293
Inka M. Boldingh DebernardNydalens SK224854
Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering223941
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)195899
Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering217664
Sigrid Schmitt GranHalden SK213211
Hanne Wærp HaugeNydalens SK213631
Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL507555
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK224191
Iben Johansen-BarliOppsal Orientering224311
Mari KallesonOppsal Orientering223923
Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL181682
Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL224287
Marta MyklebostSandnes IL (Rogaland)212094
Pernille Nor-WollØstmarka OK212213
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)501267
Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb507222
Wiona Resvoll SkaugOppsal Orientering212519
Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb203792
Oline Soma SlåstadRaumar Orientering223850
Ada C StokkelandÅlgård Orientering507659
Johanne StorhaugKonnerud IL212446
Selma Størmer-AntonsenNydalens SK213819
Miriam SveenHaugesund IL Orientering217721
Synne Syversen GihleOppsal Orientering224978
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)223975
Clara WeiszNydalens SK224309
Eira Skaarer WiklundNydalens SK203119
Minna Sofie WingstedtHalden SK200200
Astrid YtterbøAsker Skiklubb507040
Sofia ØhlckersTyrving IL245761

D 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erika A. GjedeboOppsal Orientering217853
Hedvig Nyberg-HansenFossum IF225566

D 15-16 (50)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari AarsethNydalens SK502770
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)502999
Mille Baastad BergTyrving IL4021911
Eileen BjanesTyrving IL508807
Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)223561
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn501325
Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb207497
Maria GrovanOL Tønsberg og omegn508981
Ingvild GustafssonKongsberg OL501608
Kathinka Zahl HagenFossum IF504706
Nora Christine HansenAsker Skiklubb213005
Sigrid HaugeSarpsborg OL228373
Maren HenriksenVang OL511449
Sara HetlandHaugesund IL Orientering212852
Maja Mo HjelsethNydalens SK224289
Ane HustvedtOppsal Orientering212682
Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering224404
Mina Akiko JohnsenSturla, IF212043
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Marie KravdalGjø-Vard OL201972
Marie KvarmeSturla, IF507448
Kajsa Meyer LarssonTyrving IL211364
Sara MartiniAsker Skiklubb508560
Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering212069
Pauline MyklebustIL Koll223486
Solveig Louise NissenFreidig211745
Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL178485
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)507649
Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL224300
Emilie RehnNordre Follo Orientering211703
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL204756
Synne SandvenNotodden OL505752
Marie ScheeleNydalens SK213757
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF503394
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb207603
Lina Storler SnøfuglFreidig206033
Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering212932
Mathea Spets StorhovFreidig209764
Anna TaksdalGanddal IL508199
Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)212133
Gunde TumelionisFossum IF228473
Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering209719
Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering203807
Maria Strømdal WikFreidig508554
Inga Skaarer WiklundNydalens SK190669
Aurora Wilkens JernbergNydalens SK179877
Martha WisløffAsker Skiklubb207601
Julie Sophie WoldOK Moss213225
Anne ØstvoldHeming Orientering197921

H 13-14 (46)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mikkel AasnessOdal OL - Orientering217652
Fredrik Fet AndersenKonnerud IL228468
Nov Bar-NathanLillomarka OL233961
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange217242
Sivert Høilund DragsethFet OL201987
Aksel EideBækkelagets SK204533
Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb239477
Emil Tonjer FingarsenElverum OK227509
Silas Mestad HansenLillomarka OL501508
Sofus Mestad HansenLillomarka OL501507
Henrik HarstadNordre Follo Orientering221353
August Hellerud SireKonnerud IL234818
Markus HirschBækkelagets SK212251
Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL507392
Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK508129
Mats JohnsenSturla, IF212035
Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)204554
Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll223805
Jacob Finstad LandTyrving IL203319
Even LienGjø-Vard OL217882
Mathias LinløkkenØstmarka OK203470
Viktor Meland-TangenBækkelagets SK510715
Erlend MyhreTyrving IL211992
Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505817
Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK181932
Henrik NybergAsker Skiklubb228517
Sondre OlaussenOppsal Orientering225060
Erlend Luis OtterleiØstmarka OK203228
Herman Øen PaulsrudIL Koll510709
Eskil Pehrsen-LundeSarpsborg OL234360
Mikkel RastadAsker Skiklubb502885
Elias Leonhard RiederFossum IF248249
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL192421
Aksel Victor SanchisHeming Orientering195780
Otto Schjølberg-HenriksenNydalens SK213655
Gaute SkjønhaugFet OL213595
Ludvik Storler SnøfuglFreidig206034
Per Noah SommerheinNydalens SK203005
Iver StavlandTyrving IL213489
Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK191587
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb227048
Mons Sætre-LorentzenFet OL225577
Peter Telle-HansenTyrving IL213600
Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)225065
Jens WoldSturla, IF211942
Sigmund ØlstadFet OL201813

H 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alfred NikolaisenOppsal Orientering179985
Noah Alexander RosselandIL Koll

H 15-16 (50)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK210600
Marius E. AamodtOppsal Orientering510756
Rasmus BerglundRingerike OL201737
Mikael BirkelundAsker Skiklubb507449
Alfred BjørnerødOK Moss504585
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL224431
Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss511856
Håkon BogasonLillomarka OL201440
Christian Fredrik BorgIL Koll208999
Martin Christoffer BorgIL Koll212637
Eskil BrændenLillomarka OL180940
Rasmus D. EastwoodLillomarka OL186273
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb502890
Jakob A. GjedeboOppsal Orientering217720
Emil GrønliFreidig510704
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)211139
Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL506568
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)189038
Øyvind LamarkGanddal IL509449
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)223522
Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)201921
Lars LienGjø-Vard OL508130
Tobias Tronbøl LiumIL Koll511807
Torbjørn LundebyLillomarka OL233680
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK217671
Martin Nøkleby MellingRingerike OL508142
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505816
Nils Anders NiklassonNydalens SK509466
Børge Nilsen BergFossum IF511796
Vilmer NybergAsker Skiklubb225016
Anders Næss-UlsethHeming Orientering503659
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)507648
Jakob RastadAsker Skiklubb207424
Henning ReichenbachOppsal Orientering504810
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)501266
Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF212045
Kevin RommetvedtRaumar Orientering212663
Philip Lehmann RomørenFossum IF211812
Johannes Salvesen-LundeIL Koll248115
Andreas SandernesØstmarka OK212449
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering507660
Eirik Vie StrislandFossum IF510429
Sindre Vie StrislandFossum IF510322
Kristoffer Strømdal WikFreidig509435
Martin Størmer-AntonsenNydalens SK204746
Kristoffer Børke SætabergetVang OL217852
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)184394
Iver Dalsaune ThunFreidig247417
Jonathan WoodhouseLillomarka OL186263
Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)510327

Annonser

IOF Eventor