Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til BysOmmer løp 4

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: BysOmmer løp 4
Arrangørorganisasjon: Bækkelagets SK
Dato: onsdag 1 juli 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 174 påmeldte deltakere.

D 13-14 (30)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eline Andrea AndersenRaumar Orientering
Astrid Elida Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø
Eline Andrea Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø
Inka M. Boldingh DebernardNydalens SK4126066
Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering3984978
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)4123097
Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering217664
Daniella GjoneSandefjord OK4127528
Hanne Wærp HaugeNydalens SK3777687
Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL
Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering3938701
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK3776119
Iben Johansen-BarliOppsal Orientering3943552
Mari KallesonOppsal Orientering3981305
Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL
Pernille Nor-WollØstmarka OK3805942
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)4125746
Wiona Resvoll SkaugOppsal Orientering4042222
Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb3926987
Oline Soma SlåstadRaumar Orientering4116711
Ada C StokkelandÅlgård Orientering
Johanne StorhaugKonnerud IL4016861
Selma Størmer-AntonsenNydalens SK3816808
Miriam SveenHaugesund IL Orientering4118071
Synne Syversen GihleOppsal Orientering3914173
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)4126314
Clara WeiszNydalens SK4067930
Eira Skaarer WiklundNydalens SK3825239
Astrid YtterbøAsker Skiklubb3781853
Sofia ØhlckersTyrving IL4062832

D 13-16C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erika A. GjedeboOppsal Orientering
Elise HaugeSarpsborg OL
Hedvig Nyberg-HansenFossum IF3982238

D 15-16 (51)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid Aaby MøretrøNordre Follo Orientering
Mari AarsethNydalens SK3979366
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)4122651
Eileen BjanesTyrving IL4078150
Ruth Malin DalGrue IL
Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)4123535
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn4032330
Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb4022885
Maria GrovanOL Tønsberg og omegn4050258
Kathinka Zahl HagenFossum IF3980927
Nora Christine HansenAsker Skiklubb4106357
Sigrid HaugeSarpsborg OL228373
Vida Helland-HansenTyrving IL3933389
Maren HenriksenVang OL4123154
Sara HetlandHaugesund IL Orientering4117560
Maja Mo HjelsethNydalens SK4090429
Ane HustvedtOppsal Orientering4105458
Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering3916574
Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OL4119087
Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering3728458
Mina Akiko JohnsenSturla, IF4025045
Tora KittilsenFreidig3729365
Una KittilsenFreidig3728110
Marie KravdalGjø-Vard OL4004230
Marie KvarmeSturla, IF4094264
Kajsa Meyer LarssonTyrving IL4042917
Sara MartiniAsker Skiklubb4091153
Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering3972817
Solveig Louise NissenFreidig3736956
Emma Helene OlsenHalden SK4091922
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)4125720
Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL3983491
Emilie RehnNordre Follo Orientering4125092
Synne SandvenNotodden OL3942455
Marie SaugestadNydalens SK3852852
Marie ScheeleNydalens SK4090817
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF3655024
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb3979325
Lina Storler SnøfuglFreidig206033
Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering4117933
Mathea Spets StorhovFreidig4044210
Anna TaksdalGanddal IL4050324
Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)4125951
Gunde TumelionisFossum IF4051967
Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering3725025
Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering3982345
Maria Strømdal WikFreidig3783719
Inga Skaarer WiklundNydalens SK3863115
Aurora Wilkens JernbergNydalens SK4021994
Martha WisløffAsker Skiklubb3985124
Julie Sophie WoldOK Moss4048104

H 13-14 (38)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mikkel AasnessOdal OL - Orientering3885563
Fredrik Fet AndersenKonnerud IL228468
Aksel Nikolai AubertOppsal Orientering4040838
Erlend BakkeFossum IF4042008
Nov Bar-NathanLillomarka OL4106365
Gunnar BjervaÅs-NMBU Orientering4118121
Sivert Høilund DragsethFet OL4120580
Aksel EideBækkelagets SK3886736
Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb4042784
Henrik HarstadNordre Follo Orientering3984739
August Hellerud SireKonnerud IL234818
Markus HirschBækkelagets SK3809324
Sigurd HobølOppsal Orientering3961463
Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK4105540
Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)4123808
Jacob Finstad LandTyrving IL4091633
Jørgen LerFet OL4015293
Even LienGjø-Vard OL4120887
Mathias LinløkkenØstmarka OK3653003
Viktor Meland-TangenBækkelagets SK3954161
Erlend MyhreTyrving IL211992
Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)4123410
Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK3781283
Sondre OlaussenOppsal Orientering3822236
Erlend Luis OtterleiØstmarka OK4005567
Elias Leonhard RiederFossum IF
Otto Schjølberg-HenriksenNydalens SK
Ludvik Storler SnøfuglFreidig206034
Erlend SommerheinFossum IF3977451
Per Noah SommerheinNydalens SK4006086
Iver StavlandTyrving IL213489
Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK3816667
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb
Mons Sætre-LorentzenFet OL4029070
Peter Telle-HansenTyrving IL
Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)4126165
Jens WoldSturla, IF4107447
Sigmund ØlstadFet OL3933702

H 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alfred NikolaisenOppsal Orientering4037933

H 15-16 (51)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK4106423
Marius E. AamodtOppsal Orientering3781200
Alfred Eckmann AronsenNittedal OL4057055
Mikael BirkelundAsker Skiklubb4090734
Alfred BjørnerødOK Moss3917630
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL3884806
Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss4048351
Håkon BogasonLillomarka OL3894102
Christian Fredrik BorgIL Koll4082012
Martin Christoffer BorgIL Koll4117420
Eskil BrændenLillomarka OL4070462
Rasmus D. EastwoodLillomarka OL3827037
Jakob A. GjedeboOppsal Orientering3724671
Benjamin GjoneSandefjord OK4127650
Gabriel GjoneSandefjord OK4127544
Simen Gløgård StensrudNittedal OL4048872
Emil GrønliFreidig3905791
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)4123782
Jonas HickenIL Koll4041828
Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)4124046
Øyvind LamarkGanddal IL3978814
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)4124335
Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)4125191
Lars LienGjø-Vard OL4090981
Tobias Tronbøl LiumIL Koll4041463
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK3638301
Martin Nøkleby MellingRingerike OL4119939
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)4122883
Nils Anders NiklassonNydalens SK4041711
Børge Nilsen BergFossum IF4042396
Ask OlaussenOppsal Orientering3995065
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)4125258
Henning ReichenbachOppsal Orientering4048096
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)4125761
Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF3830825
Kevin RommetvedtRaumar Orientering4052296
Philip Lehmann RomørenFossum IF4042602
Johannes Salvesen-LundeIL Koll4003455
Andreas SandernesØstmarka OK3983327
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL3725116
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering
Eirik Vie StrislandFossum IF4106191
Sindre Vie StrislandFossum IF4105904
Kristoffer Strømdal WikFreidig3784378
Martin Størmer-AntonsenNydalens SK4020095
Kristoffer Børke SætabergetVang OL
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)4125852
Iver Dalsaune ThunFreidig4044731
Jonathan WoodhouseLillomarka OL3978459
Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)4122974

Annonser

IOF Eventor