Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Filefjellmesterskapet

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Filefjellmesterskapet
Arrangørorganisasjon: Tyin-Filefjell Orienteringsklubb
Dato: lørdag 18 juli 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 57 påmeldte deltakere.

7.5 km A-nivå (30)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon-Anders BordalRingsaker OK215133
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett192629
Siri Sjødin DrangeVaregg Fleridrett67338
Magnus Rogne HallandVaregg Fleridrett222571
Bjørn HøllelandFana IL211193
Alexander Urnes JohnsonÅrvoll IL3912474
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett182123
Markus Kjærner-SembNTNUI204540
Neil MarstonHemsedal IL483542
Ida Vår Kierulf MeyerLarvik OK510660
Per Melander OftenNydalens SK194465
Bjørn Arnfinn PaulsenLarvik OK509552
Halvor RudningenHemsedal IL511798
Erik Serck-HanssenVaregg Fleridrett509089
Vendula SramkovaHemsedal IL207011
Nils Harald StaffOL Toten-Troll223660
Per StedjeØstmarka OK221260
Jartrud SteinsliØstmarka OK221250
Stig Carlson StrandhagenRøyken OL71900
Henning SundbyGanddal IL225587
Michael SætvedtSnertingdal IF Orientering239394
Endre UlsakerHemsedal IL228337
Sindre UlsakerHemsedal IL511793
Håvard Mo VaadalNTNUI509553
Ingvild WangNTNUI507035
Emilie Westli AndersenLøten o-lag236005
Marius ØieLøten o-lag501531
Geir Myhr ØienRingsaker OK507775
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL225547

4.5 km A-nivå (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Marit BordalRingsaker OK215180
Eirik BrynildsenEiker OL500591
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett204610
Terje GudbrandsenHamar OK206429
Erik HaugenRingsaker OK92338
Tore JørgensenHamar OK215634
Knut G KarlsenHeming Orientering221243
Tom A. KarlsenFredrikstad SK204100
Line NordhaugKonnerud IL205441
Pål Espen NordhaugKonnerud IL205546
Håvard Serck-HanssenVaregg Fleridrett82121
Vanja StaffOL Toten-Troll207721
Eivind StrandenesFana IL225012
Elin Cecile Kryvi StrandenesFana IL213792
Karoline StrandenesFana IL213524
Marius StrandseterRøyken OL509440
Anna Linnea SwärdHadeland OL
Johan SwärdHadeland OL216647
Yngve SwärdHadeland OL
Erlend UlsakerHemsedal IL511787
Per VikaneFana IL221409
Knut WikstrømRingsaker OK211405
Ingrid E. I. ØxnevadGanddal IL233836

2.5 km B/C-nivå (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270
Hilde Marit HøllelandFana IL211182
Marianne Solberg StrandseterRøyken OL509438
Anne-Kristin SwärdHadeland OL

Annonser

IOF Eventor