Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sommerløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sommerløpet
Arrangørorganisasjon: Frol IL
Dato: lørdag 4 juli 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 177 påmeldte deltakere.

N-åpen (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ann-Kristin Granamo AlstadFrol IL
Kristian AlstadFrol IL
Thea Emilie AlstadFrol IL
Anne Skjerve BredesenFrol IL507199
Einar Gravås HolbergOK Skøynar241412
Signe Spets HaugFrol IL
Matilde Tanem IversenVerdal OK
Simon Mitchell IversenVerdal OK506767
Albert JacobsenFrol IL
Mathias JacobsenFrol IL
Sverre Nordgård LeirenByåsen IL211964
Iver Hov LomsdalFrol IL
Peder Hov LomsdalFrol IL
Sander MatbergFrol IL233999
Sverre Blix PrestmoWing OK
Heidi RånesVerdal OK
Sanna Sandstad SkjesetFrol IL80371
Ville Sandstad SkjesetFrol IL233667
Hanna Spets HaugFrol IL
Ida Staberg GravåsOK Skøynar241412

C-åpen 17- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ann Lisbeth Mitchell IversenVerdal OK250364
Trond IversenVerdal OK
Anni MoxnessByåsen IL253030
Grete SalaterFrol IL241343
Ingrid TanemVerdal OK212074

B-åpen 10-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
William Mitchell IversenVerdal OK223869
Ella SandstadFreidig182067

B-åpen 17- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders HynneFrol IL
Lena Lyngsaunet AlstadFrol IL211239
Kajsa Stina SandstadFrol IL212578
Ingvild Geving SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering203654
Ingvil SnøfuglFreidig225556
Trond TaraldsenMalvik IL224322

AK-åpen (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sindre Engzelius GylverNTNUI211131
Jon Marius IversenVerdal OK241711

AL-åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre LomsdalFrol IL

D 9-10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sanna Iversen SalaterFrol IL212996
Inga MoxnessByåsen IL247306
Irene Storler SnøfuglFreidig225001
Marit Storler SnøfuglFreidig228509

D 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva Skimmeli HalvorsenOL Trollelg234030
Vilde Nordgård LeirenByåsen IL212120
Mia ReinåsFrol IL213775

D 13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nora HalvorsenFreidig206044
Hanna SkjerveVerdal OK242472
Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering187186
Emilie StandalStjørdals-Blink Orientering224966
Hannah Gustad StrømOK Skøynar227789
Marit SvendgårdOK Skøynar144730
Ine Bohnhorst TegdanFreidig225393

D 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid HaugskottOL Trollelg216833
Malin Nordgård LeirenByåsen IL212099

D 17- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sina Blix PrestmoWing OK156595
Elen Katrine Skjerve BredesenFrol IL246452
Ingeborg EideByåsen IL509375
Ragnhild EideByåsen IL199600
Synne FossøyNTNUI98004
Sofia HaglundVaasan Suunnistajat250030
Susanne Eide HaugStjørdals-Blink Orientering211346
Frida HaugskottOL Trollelg216794
Camilla HengebølFrol IL211600
Ingrid OkkenhaugNTNUI209912
Hanne SandstadFreidig206030
Malin SandstadBækkelagets SK509266
Randi Johanne SkjerveFrol IL234815
Kine Sofie Sandstad SkjesetFrol IL241435
Solveig VassendenStjørdals-Blink Orientering211384

D 40- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kari Solem AuneByåsen IL203785
Gøril EideByåsen IL199490
Kristin HaugskottOL Trollelg216726
Ingvild KjesbuStjørdals-Blink Orientering502656
Gunn Tove Nordgård LeirenByåsen IL226225
Margot Bolstad LynumFreidig505397

D 50- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tone AlmåsIL Leik506670
Gunhild BredesenVerdal OK192104
Margit EideStjørdals-Blink Orientering189024
Gro Sandstad EidsmoFreidig505184
Hege FeiringTyrving IL186189
Hilde ForbordMalvik IL506781
Nina-Beate LiabakkByåsen IL199602
Maj-Lisbet RønningFreidig207676

H 9-10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Daniel AlstadFrol IL233895
Brage ReinåsFrol IL211675
Aksel Sandstad SkjesetFrol IL247783

H 11-12 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas AlstadFrol IL206018
Sander Iversen SalaterFrol IL212989
Johannes MatbergFrol IL211719
Olav MoxnessByåsen IL247318
Erik RånesVerdal OK247854
Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering224950
Gustav StandalStjørdals-Blink Orientering203343
Dagfinn StenvikByåsen IL225310

H 13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon HallanOK Skøynar204402
Alf Petter LynumFreidig186849
Filip Mitchell IversenVerdal OK213017
Aslak MoxnessByåsen IL233818
Ole Andreas VeskeOK Skøynar204342

H 15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus AlstadFrol IL208684
Jørgen AuneByåsen IL229714
Tristan HalvorsenFreidig504441
Aleksander Tanem IversenVerdal OK505595

H 17- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias AlstadFrol IL511436
Erlend AuneByåsen IL200441
Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI194879
Håvard Sandstad EidsmoFreidig509322
Erik GustafssonNTNUI506768
Hallvar HallanOK Skøynar186846
Øystein HaugFrol IL248905
Gisle HolbergOK Skøynar92344
Mattis HoltFreidig179878
Sindre JohannessenFrol IL504436
Ola KeiseråsIL Leik506688
Carl Petter LyngenFrol IL508131
Joakim Blix PrestmoWing OK197586
Trym Nergård RønningOK Skøynar181491
Jakob Kalvig SkoganNTNUI219293
Sigurd StenvikByåsen IL504621
Håvard VeieOK Skøynar206180

H 40- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torgeir AuneByåsen IL502351
Anton BjartnesVerdal OK200370
Arild H ClausenFreidig179864
Atle DengerudSteinkjer OK204808
Tomas EidsmoFreidig510412
Bent Wiggen HalvorsenOL Trollelg511659
Johan IvarssonFreidig504287
Håvard KjesbuStjørdals-Blink Orientering506684
Knut LandstadNydalens SK227500
Børge LeirenByåsen IL226224
Mattis MyhreStjørdals-Blink Orientering211530
Fredrik PerssonWing OK507075
Bjørn Åge ReinåsFrol IL187162
Asle SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering187051
Lars StrømOK Skøynar227781
Joar SvendgårdOK Skøynar241414
Jørgen TegdanFreidig191303

H 50- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Audun BakkMelhus IL195566
Øyvind Bremeraunet SchjelderupWing OK210013
Arne GrevskottFrol IL216867
Jan HageIL Leik506633
Frode HaugskottOL Trollelg216715
Arild HeggesetFreidig503919
Geir Arne LodgaardByåsen IL500509
Bjørnar LynumFreidig185929
Jo Severin MatbergFrol IL234911
Arne OkkenhaugVerdal OK80117
Terje SchjølbergRøros IL483391
Jørgen StenvikByåsen IL235824
Harald StorrønningByåsen IL222703

H 60- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge EriksenByåsen IL199601
Petter GullikstadRøros IL483728
Svein Endre HoveByåsen IL503108
Terje RønningOK Skøynar507068
Tom RådahlTyrving IL501131
Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OK204800

H 70- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roar ForbordMalvik IL208600
Stig Arild HaugskottOL Trollelg504333
Magnus LandstadFreidig483336
Anders LaugloOL Trollelg179416
Ole Jørgen MjøsundSpillum IL231881
Nils Olav VennevikFreidig508132

Publikum (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May-Iren ClausenVerdal OK
Tone FlægstadOK Skøynar
Lene JacobsenFrol IL
Marita JacobsenFrol IL
Hege Hov LomsdalFrol IL
Kristian MatbergFrol IL
Vidar MoxnessByåsen IL
Tone NergårdOK Skøynar189128
Fritjof SandstadFrol IL80399
Håkon SkjerveVerdal OK
Margrete SkjerveVerdal OK
Ragnhild SkjerveFrol IL
Elise Taylor SpetsFrol IL248905
Eli StenvikByåsen IL235840
Gro TeodorsenFrol IL233915
Gudrun VeskeOK Skøynar
Ole Martin VeskeOK Skøynar

Annonser

IOF Eventor