Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Ungdomsløp

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Ungdomsløp
Arrangørorganisasjon: Byåsen IL
Dato: tirsdag 18 juni 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 71 påmeldte deltakere.

N-åpen (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus BerntsenFreidig
Mari BerntsenFreidig
Edith Skovholt BonnemaireFreidig228508
Jenny Lauvstad BrenneByåsen IL234001
Sigrid Lauvstad BrenneByåsen IL233909
Sverre BøhleFreidig215182
Arild HeggesetFreidig503919
Oskar Elias HeggesetFreidig503918
Endre KroghFreidig508134
Sverre Nordgård LeirenByåsen IL226224
Eskil SkaugstadFreidig
Sanna Dalsaune ThunFreidig211756

C-åpen 10-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Odin Bang LukassenWing OK223512

D 9-10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vilde HaalandWing OK223659
Clara LeroyerFreidig233998
Irene Storler SnøfuglFreidig225001
Marit Storler SnøfuglFreidig228509

D 11-12 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eva AmundsenFreidig224365
Alice Skovholt BonnemaireFreidig224742
Eira Forsbak AsplemFreidig233799
Guro HaalandWing OK223822
Emma ImslandWing OK223827
Vilde Nordgård LeirenByåsen IL212120
Eirill Hagelid NorheimFreidig224967
Hanna Othea Raanes-FjelnsethFreidig506702
Maia Ruano StrandWing OK223613
Tuva Holck SandbergWing OK223614
Maja Sjøgren CarlsenFreidig228467
Mari UlebergWing OK247239
Agnes Wullum-VestadWing OK234525

D 13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Annika Lund EikremFreidig206045
Nora HalvorsenFreidig206044
Ingeborg KolstadWing OK508983
Juni Hagelid NorheimFreidig225085
Ine Bohnhorst TegdanFreidig225393

D 15-16 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marita AskeFreidig233868
Åsa BullByåsen IL228488
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Malin Nordgård LeirenByåsen IL212099
Solveig Louise NissenFreidig211745
Lina Storler SnøfuglFreidig206033
Mathea Spets StorhovFreidig209764
Maria Strømdal WikFreidig508554

H 9-10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trygve BøhleFreidig233975
Linus Fossum MalmringFreidig238054

H 11-12 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torvin Bergh-HansenByåsen IL212458
Erlend GrønliFreidig225465
Martin MelhuusWing OK223632
Olav MoxnessByåsen IL247318
Sivert MørchEmblem IL233751
Dagfinn StenvikByåsen IL225310
Vegard SundalByåsen IL247309
Sigve Bohnhorst TegdanFreidig247333

H 13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL225572
Hallvard HellevikFreidig180307
Alf Petter LynumFreidig186849
Anders Berge MjølhusOL Trollelg191259
Aslak MoxnessByåsen IL233818
Ludvik Storler SnøfuglFreidig206034
Sivert Sæther LevinFreidig224366

H 15-16 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen AuneByåsen IL229714
Emil GrønliFreidig211762
Tristan HalvorsenFreidig504441
Sverre HellevikFreidig224471
Kristoffer LerliMelhus IL224281
Emil Reinertsen LeroyerFreidig233777
Vegard Lereim StorliFreidig511809
Kristoffer Strømdal WikFreidig509435
Iver Dalsaune ThunFreidig247417

H 17-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas GrønliFreidig510690

Annonser

IOF Eventor