Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sprint 1 - Maskinisten- Trollskogen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Sprint 1 - Maskinisten- Trollskogen
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: tirsdag 15 september 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 30 påmeldte deltakere.

Berger og Svelvik OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Joar GjerdahlBerger og Svelvik OLA-løype188992

Bodø og Omegn IF Orientering (24)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ellen Christin ArntzenBodø og Omegn IF OrienteringA-løype246578
Marte Fallbakken BergeBodø og Omegn IF OrienteringA-løype251001
Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF OrienteringA-løype246685
Martin HosetBodø og Omegn IF OrienteringA-løype504806
Jakob Sivert HunstadBodø og Omegn IF OrienteringA-løype217789
Johanna Lovise HunstadBodø og Omegn IF OrienteringA-løype212638
Elin HögstrandBodø og Omegn IF OrienteringA-løype508196
Regula HösliBodø og Omegn IF OrienteringA-løype215091
Torkel IrgensBodø og Omegn IF OrienteringA-løype206480
Marit JohnsenBodø og Omegn IF OrienteringA-løype226159
Asgeir JordbruBodø og Omegn IF OrienteringA-løype192548
Kristin Stavnes JordbruBodø og Omegn IF OrienteringA-løype246577
Anders KureBodø og Omegn IF OrienteringA-løype235954
Åge MohusBodø og Omegn IF OrienteringA-løype235935
Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF OrienteringA-løype224845
Arne Kristian NordheiBodø og Omegn IF OrienteringA-løype246682
Nikolai PettersenBodø og Omegn IF OrienteringC-løype 211945
Jan Fredrik PrytzBodø og Omegn IF OrienteringA-løype192245
Per RekkedalBodø og Omegn IF OrienteringA-løype235932
Morten SelnesBodø og Omegn IF OrienteringA-løype246683
Lovise Stavnes JordbruBodø og Omegn IF OrienteringN-løype
Bjørn Are StenslandBodø og Omegn IF OrienteringA-løype181783
Christian SøvikBodø og Omegn IF OrienteringA-løype91255
Silje Charlotta WästlundBodø og Omegn IF OrienteringA-løype246686

Ringerike OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kirsti KringhaugRingerike OLA-løype504808

Tverlandet IL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Håvard BergTverlandet ILA-løype
Rita NjållaTverlandet ILA-løype200982
Sigrid NjållaTverlandet ILA-løype224866
Kenneth VikenTverlandet ILA-løype200981

Annonser

IOF Eventor