Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM Sprint Riska

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM Sprint Riska
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: lørdag 20 juni 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 134 påmeldte deltakere.

N-åpen (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ella MelbergÅlgård Orientering184277
Ruben Mydland HellandEgersund OK247996
Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)212653
Frida RichterSandnes IL (Rogaland)195929
Noa StokkelandÅlgård Orientering149899
Tea StokkelandÅlgård Orientering225358
Trym UndheimSandnes IL (Rogaland)225067

C-åpen 17- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maria PettersenGanddal IL246779
Henning RavndalGanddal IL250207

D 9-10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lea StokkelandÅlgård Orientering225533
Ingrid SveenHaugesund IL Orientering242512
Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)200916

D 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)510533
Maren OftedalÅlgård Orientering212181

D 13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)195899
Julie Mydland HellandEgersund OK510987
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)501267
Ada C StokkelandÅlgård Orientering507659
Miriam SveenHaugesund IL Orientering217721
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)224809

D 15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)502999
Sara HetlandHaugesund IL Orientering212852
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)507649
Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering212932
Anna TaksdalGanddal IL508199
Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)212133

D 17- (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Madli HjermannHaugesund IL Orientering506355
Ida KolstøEgersund OK245574
Ingrid LamarkGanddal IL509447
Berit-Kristine LimaGanddal IL206375
Gro MarieroStavanger Orienteringsklubb214813
Pernille Ronæss MellebyStavanger Orienteringsklubb83031
Jane Mydland HellandEgersund OK209949
Ane OftedalSandnes IL (Rogaland)60583
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)184505
Silje SolevågSandnes IL (Rogaland)200971
Mariann SveinsvollGanddal IL503557
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb207851
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL501775
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb207648
Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb206388
Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering506763

D 50- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)204529
Vibeke LamarkGanddal IL509450
Inger Tone NygårdEgersund OK245577
Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubb200485

D 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb234022
Liv-Grete ObrestadStavanger Orienteringsklubb233905
Ann Karin TjørhomGanddal IL216714

D 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haldis Olaug GlendrangeStavanger Orienteringsklubb245177
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb207804

H 9-10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil Fotland KolstøEgersund OK224945
Jakob MelbergÅlgård Orientering227555
Sjur UndheimSandnes IL (Rogaland)223857

H 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Markus Mydland HellandEgersund OK224828
Filip SveenHaugesund IL Orientering217885

H 13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505817
Livar OftedalÅlgård Orientering212199
Marius RøddeGanddal IL211906
Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)206522
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb227048
Dirk Einar van ZantenSandnes IL (Rogaland)174362

H 15-16 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OK223935
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)223525
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)211139
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)189038
Øyvind LamarkGanddal IL509449
Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)201921
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505816
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)507648
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)501266
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering507660
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)184394
Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)510327

H 17- (31)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)503032
Jørgen BreivoldGanddal IL510236
Markus Andreas BreivoldGanddal IL510663
Joar EilevstjønnGanddal IL504231
Trond Sigurd FotlandEgersund OK225018
Olav HellandEgersund OK207822
Jack KoskyStavanger Orienteringsklubb510701
Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering500520
Erik LimaGanddal IL209922
Fredrik OmdalGanddal IL509109
Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)507650
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)511101
Tobias RøddeGanddal IL197866
Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering235209
Sturla StokkelandÅlgård Orientering507658
Morten Bjerga SundliGanddal IL212949
Dag Abel SveenHaugesund IL Orientering506361
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb506809
Ole Kristian TaksdalGanddal IL508137
Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)224120
Amund Garsrud TvedtStavanger Orienteringsklubb217083
Øystein Garsrud TvedtStavanger Orienteringsklubb181696
Stein UndheimSandnes IL (Rogaland)234250
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)507057
Erik Utne VieHaugesund IL Orientering243812
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering506778
Jørgen WesterheimStord Orientering197834
Kenneth WesterheimStord Orientering199736
Johan Christie ØrkeNTNUI211766
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL225547

H 50- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb245175
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)507646
Bertrand DenieulStavanger Orienteringsklubb200364
Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)208719
Trond LamarkGanddal IL509448
Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb204102
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb510413
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)211230
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb207651
Tore RøddeGanddal IL206300
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering504620

H 60- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)221218
Ove OalandGanddal IL216734
Otte OmdalGanddal IL250321
Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)504463
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)511874

H 70- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb197972
Arne BrandsbergEgersund OK204773
Harry BreilandÅlgård Orientering509012
Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb245282
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb226944
Kjell SvihusGanddal IL206206
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

Annonser

IOF Eventor