Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Kretsløp Rogalandsranking mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Kretsløp Rogalandsranking mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: Vindafjord Orienteringslag
Dato: søndag 13 september 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 58 påmeldte deltakere.

N-åpen (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rikke Røvær JosephsenHaugesund IL Orientering506357
Tove Røvær JosephsenHaugesund IL Orientering506356
Sofie Klungland AaserudVindafjord Orienteringslag209427
Dina SandvikVindafjord Orienteringslag185482

N2-åpen 10-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sara VikVindafjord Orienteringslag186869
Thomas VikVindafjord Orienteringslag209428

C-åpen 10-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne Gramstad BerstadHaugesund IL Orientering212975
Leo Røvær JosephsenHaugesund IL Orientering506226

B-åpen 17- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Madli HjermannHaugesund IL Orientering506355
Jon Magne Røvær JosephsenHaugesund IL Orientering506136

AK-åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild SvihusGanddal IL206298

AL-åpen (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christian AaserudVindafjord Orienteringslag216790
Sigfred TveitVindafjord Orienteringslag186870
Johnny VikVindafjord Orienteringslag186293

D 9-10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Marie Klungland AaserudVindafjord Orienteringslag209459
Lea StokkelandÅlgård Orientering225533
Ingrid SveenHaugesund IL Orientering242512

D 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Turid VivelidVindafjord Orienteringslag209456

D 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ada C StokkelandÅlgård Orientering507659
Miriam SveenHaugesund IL Orientering217721
Anna VivelidVindafjord Orienteringslag185589

D 15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna TaksdalGanddal IL508199

D 17- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjersti Hausberg BjergaVindafjord Orienteringslag185591
Anne Sofie SandvikVindafjord Orienteringslag186974
Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering212932
Anita SælevikVindafjord Orienteringslag507868
Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering506763
Anne Kari VikingstadTorvastad IL229445

D 50- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gro JohannessenVindafjord Orienteringslag209621
Inger Tone NygårdEgersund OK245577

H 9-10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eivind Helgeland VikingstadTorvastad IL229444
Ulrik Olsen RachorHaugesund IL Orientering505592

H 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil Olsen RachorHaugesund IL Orientering505593
Filip SveenHaugesund IL Orientering217885

H 13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend TveitVindafjord Orienteringslag186975

H 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øyvind LamarkGanddal IL509449
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505816
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering507660

H 17- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut Steffen KvalaHaugesund IL Orientering504279
Trond LamarkGanddal IL509448
Erik LimaGanddal IL209922
Fridtjof RachorHaugesund IL Orientering505484
Bjørn Egil RossebøSauda Orienteringsklubb216847
Jarle SolbakkenSauda Orienteringsklubb505862
Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering235209
Sturla StokkelandÅlgård Orientering507658
Dag Abel SveenHaugesund IL Orientering506361
Kenneth WesterheimStord Orientering199736

H 50- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Bjarne MyhreVindafjord Orienteringslag222627
Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)229435

H 60- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Stein Jarle HelgelandHaugesund IL Orientering507707
Magnar SætreHaugesund IL Orientering512443
Einar VikingstadTorvastad IL229446

H 70- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harry BreilandÅlgård Orientering509012
Jarle HeddelandVindafjord Orienteringslag216860
Geir HusdalTIF Viking226952
Kjell SvihusGanddal IL511477

Annonser

IOF Eventor