Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Myrsprinten

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Myrsprinten
Arrangørorganisasjon: Vang OL
Dato: søndag 14 juni 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 154 påmeldte deltakere.

N-åpen (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ivan Christopher Nybakk-DjuveLøten o-lag246993
Mattis RiggenbachOL Vallset/Stange246983
Sara-Sofie Larsen SimonsenOK Øst63786
Tobias SkoglundGjø-Vard OL247434
Esther StenbergVang OL213345
Mari StenbergVang OL217811
Karen UrsetVang OL234536

D -10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren Bleken RudVang OL211885
Thea Beate Gimse-RøsteRingsaker OK217786
Mari Børke SætabergetVang OL247258

D 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK217673

D 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johanne BergLøten o-lag202138
Mina Bleken RudVang OL213580
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL180944
Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL221401

D 15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sunniva Alm-KristiansenVang OL234304
June Rogstad BekkevoldLøten o-lag211915
Henriette BergLøten o-lag213154
Ruth Malin DalGrue IL252158
Emma DåsnesVang OL213609
Anne FrøislandVang OL213777
Maren HenriksenVang OL190259
Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OL4119087

D 17- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AustadRaumar Orientering216818
Ida Feiring HaltiaTyrving IL186181
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK505820
Sofie JohanssonVang OL211191
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK217670
Martine SkjelsvikLillehammer OK506818
Nina SmestadLøten o-lag501471
Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL158027
Mathilde SønsterudbråtenLillomarka OL189019
Emilie Westli AndersenLøten o-lag236005

D 17-C (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine Sønsterud BergLøten o-lag202140
Wenche BrobakkenSnertingdal IF Orientering503362
Anita DalGrue IL229758
Nina HenriksenVang OL
Brit Ellen HindrumOdal OL - Orientering127153

D 17-N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tina BjørnstadRaumar Orientering500119
Liv SimonsenOK Øst206440

D 40- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit BergsetGjø-Vard OL92121
Ingvild GjessingVang OL181651
Stine Olsen KirkevikHamar OK503033
Line Merete LibakVang OL217388
Tone Bleken RudVang OL173480
Gunn Elin RudiHadeland OL502131

D 50- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne-Grete AustadRaumar Orientering510710
Tone Elisabeth BakkenØstmarka OK506653
Anne Marit BordalRingsaker OK215180
Ida EngenRaumar Orientering228076
Hege FeiringTyrving IL186189
Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK505875
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering222531
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL506935
Vanja StaffOL Toten-Troll207721
Inger SvalandOL Vallset/Stange506225
Anita Østgård OlsenLøten o-lag74122

D 60- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wenche BjørnstadRingsaker OK500535
Lis DæhliLøten o-lag181113
Bente GrøndalenHamar OK502992
Grete Synnøve B HoviSkien OK502919
Margrete JørandliGjø-Vard OL215006
Kari Elisabeth NatvigNittedal OL509331
Lill Ramberg SkappelLillehammer OK224483
Gro SolnørdalRudsbygd IL191273
Sidsel StorihleRingsaker OK190650
Anne SørumIndre Østfold OK500607
Inger Marie ØygardLøten o-lag500049

D 70- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sylvia AndersenElverum OK97375
Inger K. BrøndboOL Vallset/Stange217022
Laila SørlienVang OL234874
Marit TyldumRudsbygd IL191359

H -10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aksel Bolstad CarlsonVang OL234489
Sivert DåsnesVang OL188886
Kristian UrsetVang OL234533

H 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK505822
Nikolai TesloHadeland OL204702

H 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tage Rogstad BekkevoldLøten o-lag213057
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange217242
Ola DåsnesVang OL188854

H 13-16C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK505821
Eirik Olsen KirkevikHamar OK224063
Elias Hvoslef UrstadRingsaker OK247408

H 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK217671
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL225454
Kristoffer Børke SætabergetVang OL217852

H 17- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kenneth BilstadVang OL220950
Didrik BredesenLillomarka OL245299
Per Ole DahlsrudNydalens SK506792
Vegard Ølstad DalbergBækkelagets SK483040
Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orientering509905
Sigurd DæhliLøten o-lag501376
Jostein HaugOL Vallset/Stange200561
Harald HoviSkien OK239501
Sigurd KvammeOL Toten-Troll170846
Even LindaasVang OL202094
Gaute LindaasElverum OK500901
Mats LindaasElverum OK209963
Sverre Berg LutnæsHamar OK502588
Njaal Ellegaard MelbyVang OL226137
Vegard RanestadHamar OK507971
Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering203377
Tor-Arve Bjørnstad StrandRaumar Orientering501351
Yngve VoldenLøten o-lag500148

H 17-C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørn Eugen HaslestadRingsaker OK191252
Stian LillegårdLillomarka OL198793

H 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor SimonsenOK Øst203006

H 40- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torstein BergLøten o-lag202139
Even ErlienGjø-Vard OL480253
Knut JetlundVang OL66651
Tormod KleppaLillehammer OK68487
Henrik Bleken RudVang OL145164
Jan Åsmund SætabergetVang OL89083

H 50- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Olav AndersenVang OL71067
Olav BakkenØstmarka OK203514
Jon-Anders BordalRingsaker OK215133
Arnstein DaleOL Vallset/Stange190986
Anders KronbergRaumar Orientering215615
Håvard KvammeOL Toten-Troll506981
Torbjørn LøkkenHamar OK505783
Nils Harald StaffOL Toten-Troll223660
Are StrandlieGjø-Vard OL500062
Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering229469
Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering501405

H 60- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvard DahlOL Vallset/Stange505782
Knut EngenRaumar Orientering228075
Erik GrøndalenHamar OK502997
Terje GudbrandsenHamar OK206429
Petter GullikstadRøros IL483728
Erik HasliSnertingdal IF Orientering504500
Erik HaugenRingsaker OK92332
Einar LienLøten o-lag76183
Bård NatvigNittedal OL217340
Odd NysæterRingsaker OK237777
Trond OlsenLøten o-lag235810
Tom RådahlTyrving IL501131
Jan SveenRaumar Orientering501365
Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL507044
Harald ØstbyeElverum OK221167

H 70- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Paul Martin BergRudsbygd IL191274
Hasse BergstrømTyrving IL505395
Trond FeiringHamar OK202135
Jon Vegard LundeLillehammer OK192660
Terje MalmHamar OK206901
Knut MalmoRingsaker OK501243
Stein NordviElverum OK506958
Øystein SkappelLillehammer OK217864
Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering505638
Jon TyldumRudsbygd IL191358
Knut WikstrømRingsaker OK211405

D17C-Lang (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne BrückOL Vallset/Stange246984
Gro EllegaardVang OL84212

H17C-Lang (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens-Henrik SimonsenOK Øst206439
Roar SkoglundGjø-Vard OL217374

Annonser

IOF Eventor