Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sørkedalskarusellen 3

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sørkedalskarusellen 3
Arrangørorganisasjoner: Fossum IF / IL GeoForm / Lierbygda OL / Nydalens SK
Dato: onsdag 17 juni 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 203 påmeldte deltakere.

1630-1659 (50)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aksel Nikolai AubertOppsal Orientering4040838
Espen AubertOppsal Orientering4120762
Lars BaklidKonnerud IL3981040
Hasse BergstrømTyrving IL3950599
Georg A. BuggeKlubbløs
Bjørn EgnerHeming Orientering3887304
Harald Eide-FredriksenHeming Orientering4090957
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering4004545
Jon FanavollFossum IF134103
Per FosserHeming Orientering
Jon C. FougnerHeming Orientering4118873
Karl FremstadTyrving IL3975901
Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK4116224
Lars Erik GjeinFossum IF3868254
Roy GjerdingOK Moss3971561
Bjørn GrindeIL GeoForm3780350
Knut Kristen HangeraasIL GeoForm3880523
Egil HusethKamp/Vestheim IF4099479
Johan JebsenHeming Orientering4022554
Malene Teresia JebsenHeming Orientering4124061
Magnus Flydal JenstadFossum IF
Knut G KarlsenHeming Orientering
Frank Åge KippernesFFI BIL4116349
Øystein MadsenHaugerud IF4121638
Stein MyhreBærums Skiklub4033288
Mathias NipenBækkelagets SK
Olav NipenTyrving IL4124848
Svein NygårdLillomarka OL3855517
Petter NæssOppsal Orientering3982220
Tor A OmmundsenVBIL
Arne Vidar PedersenTyrving IL254584
Espen Beer PrydzHeming Orientering4062410
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL4047791
Ivar RefslandTyrving IL196831
Harald RikheimKlubbløs186200
Kjell Gorm RøkkeTyrving IL3778107
Bjørn SandelienHeming Orientering3886496
Sidsel SandelienHeming Orientering3984200
Roar SigurdsenRingnes BIL4030359
Erlend SommerheinFossum IF3977451
Pål SommerheinFossum IF3984937
Aud I SpjelkavikTyrving IL4125977
Bjørn SpjelkavikTyrving IL4018834
Kjell StenstadvoldTyrving IL4125225
Atle StrømHedrum OL4042248
Johan SvedbergHeming Orientering3809118
Eirik TandrevoldFossum IF3781275
Pål TherkelsenKlubbløs4122347
Paul WadeFossum IF
Gløer O WinsvoldSentrum OK3435260

1700-1729 (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid Stokka BeekHeming Orientering248001
Johan Stokka BeekHeming Orientering233653
Sharon BroadwellIL GeoForm3981636
Berit DanielsenTyrving IL3979309
Per Kristian EkebergTyrving IL3983376
Sondre HaugKlubbløs
Vegar HeenKlubbløs
Marianne HjermstadFossum IF3952272
Fredrik HøyerFossum IF3984267
Ole Martin KarrevikFossum IF
Jon KjensethHeming Orientering4118188
Martin Ekholt McAdamKlubbløs
Johan MyglandIL GeoForm4116430
Are NjåsteinTyrving IL4038642
Marianne NjåsteinTyrving IL3777646
Stine NjåsteinTyrving IL4038303
Geir NummedalKlubbløs
Per Kristian OtterslandNydalens SK4115465
Eivind RuthVBIL
Jakob RuthKlubbløs
Charlotte SanchisHeming Orientering
Don SkantzeTyrving IL4040770
Kjersti SkantzeTyrving IL3885704
Knut Tore SolheimNydalens SK4119079
Bjørn SolhjemSørkedalens IF
Erik ThorstensenIL GeoForm4113569
Terje ThrondsenNittedal OL2026
Martin ÅmIL GeoForm4116406

1730-1759 (53)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lasse ArnesenHeming Orientering4108973
Signe Astrup ArnesenHeming Orientering4003372
Ulrik Astrup ArnesenNTNUI3884848
Harald AulieIL Koll4112421
Anne-Regine BakstadHeming Orientering4117859
Julie Strømman BerteigFossum IF
Vidar BerteigIL GeoForm4055877
Helge BjaalandHeming Orientering3880457
Richard BlomFBI - Forskningsbedriftenes bedriftsidrettslag4119608
Eline BryneHeming Orientering3638640
Knut BårtveitBø OL4118725
Pål DahleOppsal Orientering4112264
Are FagerhaugKlubbløs4124129
Britta FismenFossum IF3947934
Morten FismenFossum IF3885522
Trude FixdalIL Koll190628
Anders FlågenHeming Orientering3983145
Ann Elin FlågenHeming Orientering3885050
Bjørn Anders FlågenNTNUI3885837
Ida Marie FlågenHeming Orientering4003638
Bjørn Henning GrandalTyrving IL3497906
Christian GrotnesTyrving IL3911542
Rikke Kristin GåsholtHedrum OL4115879
Paul HinschKustein
Eldri HoloFossum IF3984598
Signe HoloFossum IF3807005
Øystein HoloFossum IF3781697
Kjersti HovFossum IF4038709
Grete Synnøve B HoviSkien OK4042172
Rune HultgreenIL GeoForm4126462
Helle HundseidTyrving IL
Fridtjof JebsenFossum IF
Frode KamsvågTyrving IL
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm3942430
Knut Anders LøkenFossum IF
Elle M. MelbyeHeming Orientering3887270
Randi NilstadTyrving IL4118915
Tor RingstadHedrum OL4115978
Christian Nordahl RolfsenHeming Orientering3637758
Idunn Cecilie RolfsenHeming Orientering3887130
Sølve Nordahl RolfsenHeming Orientering3880507
Jarand RystadHeming Orientering97995
Brita Opheim SauarStatoil Oslo BIL3982154
Brit Lisa SkjelkvåleIL GeoForm4118253
Per StedjeØstmarka OK3780418
Tiril Steine-EriksenHeming Orientering4028924
Monica SyrdalHeming Orientering3781176
Elise ThorsengFossum IF3823960
Kristine ThorsengFossum IF4042438
Gunde TumelionisFossum IF4051967
August Syrdal ØenHeming Orientering4025037
Hannah Syrdal ØenHeming Orientering4026720
Knut Erling ØenHeming Orientering3977402

1800-1829 (41)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Asbjørn AarvikEquinor BIL3950748
Kristin AlsosBækkelagets SK4119004
Lars BerglundRingerike OL4047916
Mikkel BerglundRingerike OL4047882
Anna BrodinSävedalens AIK
Maria BrodinFossum IF3626181
Tormod BøeVBIL4042628
Håkon BørliFossum IF4107496
Guttorm EggeIL GeoForm4041869
Are EriksenOslostudentenes IK4046884
Heidi FalckTyrving IL4123840
Hege FeiringTyrving IL3880754
Gjermund GravirAsker Skiklubb3385135
Aina GrymyrHaugerud IF4115788
Marit InngjerdingenHeming Orientering3961380
Ingrid JebsenFossum IF4125654
Hans JevanordFossum IF
Magnus Rørlien JevanordFossum IF
Frode JohansenEquinor BIL
Jon LahlumIL GeoForm3986155
Harald Østgaard LundIL GeoForm4125498
Kjell MarksetIL Koll4042750
Anne Kristine NorderudTyrving IL3883121
Maren NorderudTyrving IL3668670
Nanna NorderudNTNUI3673092
Thor NorderudTyrving IL3668670
Åse Ulltveit-Moe NorrudFossum IF4126587
Anders Næss-UlsethHeming Orientering3964582
Eirik Næss-UlsethHeming Orientering4124640
Alf PettersenTyrving IL4119566
Jarle RotiFossum IF500162
Torunn Drage RotiFossum IF500160
Anne Berit RørlienFossum IF
Erik RåbergFossum IF
Erik SauarIL Koll3885357
Lucie StørmerFossum IF4116190
Audrun UtskarpenIL GeoForm4041794
Sebastian WettergreenFossum IF4101077
Turid WilliksenFossum IF4124384
Kristian ØstermannHeming Orientering4003646
Øystein ØstermannHeming Orientering4125449

1830-1859 (31)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ulf BrennaHeming Orientering4118782
Martin GranlyLillomarka OL3941929
Endre HallanLillomarka OL
Toril HallanLillomarka OL3786498
Morten HeirFossum IF4015111
Stig HeirAsker Skiklubb3965050
Jan Tore HenriksenNorges Bank BIL3959723
Johs HjelmstadHeming Orientering1111111
Lars HjermstadFossum IF3389178
Eirik JørgensenTyrving IL3708575
Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb3986635
Trond LundTyrving IL3984689
Dagrun MelkildHeming Orientering3851821
Terje MelsomFossum IF4040879
Elias Thorsdal MølnvikNTNUI3870714
Magnhild T. MølnvikFossum IF3985405
Randi NicolaisenAsker Skiklubb3848223
Terje NæssFossum IF
Karl Even RyghHeming Orientering3942547
Paul SolheimKlubbløs217101
Gisela Sundelin RørvikHeming Orientering4126140
Thor Chr TallaksenKlubbløs
Tarjei VollsetHeming Orientering3851698
Tora VollsetHeming Orientering4126413
Morten WettergreenFossum IF4125332
Johanne Øderud VatneBækkelagets SK3853678
Ingeborg ØderudBækkelagets SK3670031
Björn Mo ÖstgrenIL GeoForm
Anne ØstvoldHeming Orientering3806056
Einar ØstvoldHeming Orientering3695236
Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering3942448

Annonser

IOF Eventor