Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sommerløp Notodden

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sommerløp Notodden
Arrangørorganisasjon: Notodden OL
Dato: lørdag 4 juli 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 129 påmeldte deltakere.

N-åpen (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johanne Riis FremmersvikNotodden OL247956
Eira MorkNotodden OL228513

C-åpen 17- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hilde Ekeberg FliidSkien OK211734
Ingunn GåsoddenSkien OK505486
Marie KristensenPorsgrunn OL4126520
Mette KristensenNydalens SK4124681
May NordkveldeHedrum OL187231
Rita RaastadSkien OK502129

D 9-10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva Dahl BorkamoNotodden OL228518

D 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Juliette Holtskog-FeremansSkien OK212977
Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL234142

D 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erika A. GjedeboOppsal Orientering217853
Emilie Holtskog-FeremansSkien OK211854
Cathrine SognNotodden OL213087

D 15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ada Othilie Dahl BorkamoNotodden OL212548
Ingrid Olsen HaugenNotodden OL228499
Synne SandvenNotodden OL505752
Ingrid Stigen BygglandHøydalsmo IL192442

D 17- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707
Emma EngehultNotodden OL213060
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Julie Finsrud LandeEidskog OL80355
Randi MorkNotodden OL207703

D 40- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gry AakreSkien OK212833
Mariann Øren ArvesenSandefjord OK211880
Sara MathisenPorsgrunn OL229522
Kirstine RiisNotodden OL

D 50- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne NjåsteinTyrving IL507825
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL506935
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL246565
Anne Lene Tørdal ZayanKongsberg OL196741
Malin WästlundNotodden OL507768

D 60- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lill BirkelundPorsgrunn OL192954
Grete Synnøve B HoviSkien OK502919
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL504687
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630
Eli Marie WiigPorsgrunn OL241874

D 70- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanne BræckKongsberg OL98986
Synnøve DalvaBø OL88670
Ingunn FjørtoftBø OL245640
Gun Inger JørgensenPorsgrunn OL501321
Eli KlovningPorsgrunn OL221368
Margit Ryen SteenBø OL80353
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

H 9-10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Syver Hagen UrdalenNotodden OL228549

H 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre Dahl BorkamoNotodden OL212505
Troels Riis FremmersvikNotodden OL248056
Sindre FurlandSandefjord OK510316
Alfred Hagen UrdalenNotodden OL228501
Kristian MorkNotodden OL212631

H 13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rasmus EngehultNotodden OL212066
Kristian Ekeberg FliidSkien OK212732
Asbjørn LandeEidskog OL505632
Gaute NysæterSkien OK253950
Jens WoldSturla, IF211942

H 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jakob A. GjedeboOppsal Orientering217720
Ragnar LandeEidskog OL505675
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL217134

H 17- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Asbjørn BygglandHøydalsmo IL504517
Jan Richard EriksenAsker Skiklubb511200
Øyvind HyllesethSkien OK190618
Eivind LandeEidskog OL500534
Steinar LandeBø OL227677
Tobias MathisenPorsgrunn OL203281
Dag Steinar RagvinBø OL227683
Petter ReinemoKongsberg OL506813
Åsmund SlokvikNotodden OL207902
Knut UrdalenNotodden OL159671
Simen Hjalmar WästlundNotodden OL506811

H 40- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Kristian BangåsBotne SK252312
Erling Dahl BorkamoNotodden OL210711
Sturle FurlandSandefjord OK510317
Torgrim GjestrudNotodden OL239079
Sigurd HoltskogSkien OK211684
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL480109
Jørgen Misje WoldFredrikstad SK247596

H 50- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AndresenOK Skeidi500673
Torgeir BrandalKongsberg OL192953
Roar ByeModum OL193869
Brede Ekeberg FliidSkien OK211768
Jan GatevoldPorsgrunn OL221108
Helge GisholtOK Skeidi238122
Jon KvisliBø OL227681
Are NjåsteinTyrving IL206550
Gjermund RørenEiker OL173451
Per Einar StrømHedrum OL221210
Øyvind StørenBø OL203258

H 60- (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans Roar BakkenEiker OL209778
Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn500249
Leif ErikssonModum OL87006
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Per Chr. HagenBø OL227680
Harald HoviSkien OK239501
Ole JohanssonPorsgrunn OL504613
Ole Chr. JohnsenNotodden OL507619
Dag KristensenOK Skeidi206256
Rune LaurantsenSkien OK505485
Jørgen MårtenssonModum OL86862
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn506661
Per Dag NordkveldeHedrum OL187249
Espen RaastadSkien OK211809
Even Tore SteinsholtLardal OL222259
Torgeir StrandhagenRøyken OL507613
Widar TrømborgSande Sportsklubb508801
Jiri UrvalekPorsgrunn OL184537
Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL507044

H 70- (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OK237787
Carl Ove BergOK Skeidi181694
Finn BjørtuftKongsberg OL401608
Helge FossheimHedrum OL187289
Ragnar HillestadLardal OL502481
Kay JørgensenPorsgrunn OL501320
Knut KjemhusKongsberg OL501833
Magne KlovningPorsgrunn OL229517
Jakob KløverødPorsgrunn OL507822
Arne LandeBø OL504467
Bjørn W. LudvigsenSturla, IF500674
Rolf LyePorsgrunn OL507823
Roar LøkenSandefjord OK238017
Martin NaufHedrum OL182122
Atle RemmePorsgrunn OL186202
Bjørn SteenBø OL80354
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL193014
Magnar ØvreåsBotne SK504511

H 80- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Asbjørn BræckKongsberg OL181805
Tor Eivind EdvardsenLarvik OK510632
Oddvar GjelstadSandefjord OK242473

Annonser

IOF Eventor