Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sørkedalskarusellen 2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sørkedalskarusellen 2
Arrangørorganisasjoner: Fossum IF / IL GeoForm / Lierbygda OL / Nydalens SK
Dato: onsdag 10 juni 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 222 påmeldte deltakere.

1630-1659 (47)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Halvor AurmoHeming Orientering
Astrid Stokka BeekHeming Orientering248001
Hasse BergstrømTyrving IL3950599
Venche BjerkreimFossum IF
Merete BuggeKlubbløs4116208
Per Ole DahlsrudNydalens SK4120317
Anne DanielsenNydalens SK4114351
Bjørn EgnerHeming Orientering3887304
Margrete EngzeliusAsker Skiklubb3812344
Are EriksenOslostudentenes IK4046884
Heidi FalckTyrving IL199505
Per FosserHeming Orientering
Jon C. FougnerHeming Orientering4118873
Morten FredhOK Moss4114765
Lars Erik GjeinFossum IF3868254
Roy GjerdingOK Moss3971561
Rikke Kristin GåsholtHedrum OL4115879
Gunnar HaldenNydalens SK
Knut Kristen HangeraasIL GeoForm3880523
Pål Woldstad HanssenEiker OL3852621
Per HaugenLillomarka OL4117289
Egil HusethKamp/Vestheim IF4099479
Bente LandmarkFossum IF3781226
Fredrik LarsenIndre Østfold OK
Øystein MadsenHaugerud IF4121638
Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering4040010
Olav NipenTyrving IL4124848
Niklas NormanIL GeoForm
Svein NygårdNorges Bank BIL3855517
Tor A OmmundsenVBIL
Arne Vidar PedersenTyrving IL254584
John Thomas PetersenNittedal OL3778685
Espen Beer PrydzHeming Orientering4062410
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL4047791
Ivar RefslandTyrving IL196831
Harald RikheimKlubbløs186200
Tor RingstadHedrum OL4115978
Kjell Gorm RøkkeTyrving IL3778107
Erlend SommerheinFossum IF3977451
Pål SommerheinFossum IF3984937
Kjell StenstadvoldTyrving IL
Atle StrømHedrum OL4042248
Helge StubberudNydalens SK3834447
Eirik TandrevoldFossum IF3781275
Pål TherkelsenKlubbløs
Ellen Marie TurterNydalens SK4040945
Paul WadeFossum IF

1700-1729 (46)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per AagaardHeming Orientering4125053
Espen AubertOppsal Orientering4120762
Sharon BroadwellIL GeoForm3981636
Berit DanielsenTyrving IL3979309
Harald Eide-FredriksenHeming Orientering4090957
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering4004545
Per Kristian EkebergTyrving IL3983376
Bjørn Henning GrandalTyrving IL3497906
Else GrandalTyrving IL3498078
Øyvind HauglandKlubbløs3927738
Trond HegnaAsker Skiklubb4125571
Paul HinschKustein
Rune HultgreenIL GeoForm4126462
Helle HundseidTyrving IL
Fredrik HøyerFossum IF3984267
Frode KamsvågTyrving IL3402690
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm3942430
Ole Martin KarrevikFossum IF
Tore KjølsethNydalens SK4125480
Liv KlemetsauneFossum IF
Ivar LundanesTyrving IL4030805
Aleidis LøkenHeming Orientering
Knut Anders LøkenFossum IF
Martin Ekholt McAdamKlubbløs
Johan MyglandIL GeoForm4116430
Randi NilstadTyrving IL4118915
Marianne NjåsteinTyrving IL3777646
Stine NjåsteinTyrving IL4038303
Ole Martin NodenesIL GeoForm
Geir NummedalKlubbløs
Sidsel Owren NørstebøTyrving IL4048922
Sven OhrvikKonnerud IL4030169
Per Kristian OtterslandNydalens SK4115465
Charlotte SanchisHeming Orientering
Don SkantzeTyrving IL
Kjersti SkantzeTyrving IL3885704
Brit Lisa SkjelkvåleIL GeoForm4118253
Veslemøy SolbergKonnerud IL4030847
Bjørn SolhjemSørkedalens IF
Tiril Steine-EriksenHeming Orientering4028924
Peer StiansenNydalens SK4038808
Gisela Sundelin RørvikHeming Orientering4126140
Erik ThorstensenIL GeoForm4113569
Terje ThrondsenNittedal OL
Knut Hallgeir WikKlubbløs
Martin ÅmIL GeoForm4116406

1730-1759 (45)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lasse ArnesenHeming Orientering4108973
Signe Astrup ArnesenHeming Orientering4003372
Ulrik Astrup ArnesenNTNUI3884848
Harald AulieIL Koll4112421
Vidar BerteigIL GeoForm4055877
Helge BjaalandHeming Orientering3880457
Audun Rognerud BøeNTNUI3702511
Knut BårtveitBø OL4118725
Pål DahleOppsal Orientering4112264
Guttorm EggeIL GeoForm4041869
Are FagerhaugKlubbløs4124129
Britta FismenFossum IF3947934
Trude FixdalIL Koll4116026
Anders FlågenHeming Orientering3983145
Ann Elin FlågenHeming Orientering3885050
Bjørn Anders FlågenNTNUI3885837
Ida Marie FlågenHeming Orientering4003638
Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK4116224
Bjørn GrindeIL GeoForm3780350
Christian GrotnesTyrving IL3911542
Martin Borge HeirNTNUI3973724
Torstein HoleTelenor BIL3960960
Eldri HoloFossum IF3984598
Signe HoloFossum IF3807005
Tarjei HoloNTNUI4115101
Øystein HoloFossum IF3781697
Åsne Naadland HoloFossum IF3725991
Kjersti HovFossum IF4038709
Grete Synnøve B HoviSkien OK4042172
Harald HoviSkien OK4119418
Jon KjensethHeming Orientering4118188
Stein MyhreBærums Skiklub4033288
Mathias NipenBækkelagets SK
Anne Kristine NorderudTyrving IL3883121
Thor NorderudTyrving IL3668670
Petter NæssOppsal Orientering3982220
Ketil RisvollTyrving IL4115549
Bjørn SandelienHeming Orientering3886496
Brita Opheim SauarStatoil Oslo BIL3982154
Knut Tore SolheimNydalens SK
Monica SyrdalHeming Orientering3781176
Audrun UtskarpenIL GeoForm4041794
August Syrdal ØenHeming Orientering4025037
Hannah Syrdal ØenHeming Orientering4026720
Knut Erling ØenHeming Orientering3977402

1800-1829 (49)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin AlsosBækkelagets SK4119004
Jon Iver BakkenNydalens SK4004974
Anne-Regine BakstadKlubbløs4117859
Johan Stokka BeekHeming Orientering233653
Lars BerglundRingerike OL4047916
Mikkel BerglundRingerike OL4047882
Anne Marit BjergaardNydalens SK3886157
Karen BjergaardNydalens SK3329323
Richard BlomFBI - Forskningsbedriftenes bedriftsidrettslag4119608
Maria BrodinFossum IF3626181
Tormod BøeVBIL4042628
Anne DahlNydalens SK3741006
Jacob DybwadHeming Orientering
Vidar ElvekrokEiker OL4119624
Hege FeiringTyrving IL3880754
Åshild FlatebakkenTyrving IL3885225
Karl FremstadTyrving IL3975901
Skage GrønnebergHeming Orientering4114815
Ida Feiring HaltiaTyrving IL4125464
Ståle HeitmannFossum IF4110029
Marit InngjerdingenHeming Orientering3961380
Harald IweIL GeoForm3947454
Ingrid JebsenFossum IF145720
Malene Teresia JebsenHeming Orientering4022554
Hans JevanordFossum IF
Magnus Rørlien JevanordFossum IF
Jon LahlumIL GeoForm3986155
Tor LahlumNordre Follo Orientering4115770
Kari MadslienNydalens SK4005245
Kjell MarksetIL Koll4042750
Bård NatvigNittedal OL3962511
Torkjel NesheimTyrving IL
Åse Ulltveit-Moe NorrudFossum IF4126587
Anders Næss-UlsethHeming Orientering3964582
Eirik Næss-UlsethHeming Orientering
Sindre OhmNordre Follo Orientering4115242
Anja RuthKlubbløs
Eivind RuthVBIL
Jakob RuthKlubbløs
Anne Berit RørlienFossum IF
Erik RåbergFossum IF
Tom RådahlTyrving IL4124186
Lucie StørmerFossum IF4116190
Jørn SundbyLarvik OK4117008
Johan SvedbergHeming Orientering3809118
Knut Jostein SætnanFossum IF3932381
Kristine ThorsengFossum IF4042438
Kristian ØstermannHeming Orientering4003646
Øystein ØstermannHeming Orientering

1830-1859 (35)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin GranlyLillomarka OL3941929
Charles HalaasFossum IF3883683
Toril HallanLillomarka OL3786498
Jeppe HanssonFossum IF
Morten HeirFossum IF4015111
Stig HeirAsker Skiklubb3965050
Jan Tore HenriksenNorges Bank BIL3959723
Erling HjermstadFossum IF4117024
Lars HjermstadFossum IF3389178
Kristoffer JacobsenTyrving IL4013645
Svein S JacobsenTyrving IL3788809
Odd Arne LianIL Koll
Trond LundTyrving IL3984689
Klavs MadsenNydalens SK
Karl-Johan MalmbergTyrving IL199327
Dagrun MelkildHeming Orientering3851821
Terje NæssFossum IF
Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb207969
Alf PettersenTyrving IL4119566
Jarle RotiFossum IF500162
Torunn Drage RotiFossum IF500160
Karl Even RyghHeming Orientering3942547
Erik SauarIL Koll3885357
Solveig SikkelandTyrving IL3884020
Paul SolheimKlubbløs217101
Torgeir StrandhagenRøyken OL4116521
Thor Chr TallaksenKlubbløs
Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)
Anders VinnoggKlubbløs
Tarjei VollsetHeming Orientering3300381
Tora VollsetHeming Orientering
Morten WettergreenFossum IF4125332
Anne ØstvoldHeming Orientering3806056
Einar ØstvoldHeming Orientering3695236
Roger ØstvoldHeming Orientering3942083

Annonser

IOF Eventor