Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Midnattsolgaloppen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Midnattsolgaloppen
Arrangørorganisasjon: Bjerkvik IF
Dato: tirsdag 29 juni 2021 - lørdag 3 juli 2021

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 145 påmeldte deltakere.

N-åpen/Inskolning 2 km (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Aarhus KinnPorsgrunn OL223949Dag 3, Dag 4
Ingeborg SaunesKongsberg OL

C-åpen 17- / Lätt 3 km (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jo Randar HolmøyHadeland OL5007220

B-åpen 17-/ Medelsvår 5 km (endast Långdistans) (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sunniva LimstrandKabelvåg O-lag149102

AK-åpen / Svår 3 km (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maj-Lisbet RønningFreidig207676

AL-åpen/Svår 7 km (endast påLångdistans) (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dag LofthusKlubbløs208002
Einar LofthusNydalens SK181995

D 9-10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Aarhus KinnPorsgrunn OL213812Dag 3, Dag 4

D 13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø511577

D 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid Schmitt GranHalden SK213211
Signe HoloFossum IF193896Dag 3, Dag 4

D 17- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sofie AarnesKongsberg OL506689
Synne FossøyNTNUI98004
Petra HoveidAsker Skiklubb207587
Heidi JensenNTNUI204714

D 40- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kari Aarhus KinnPorsgrunn OL206530Dag 3, Dag 4
Anne Marthe LimstrandKabelvåg O-lag211512
Linda SolbergFredrikstad SK500560Dag 3, Dag 4

D 45- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hege GunnerødAsker Skiklubb504675Dag 3, Dag 4
Margot Bolstad LynumFreidig505397

D 50- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hege FeiringTyrving IL186189
Frauke Schmitt GranHalden SK181875
Eldri HoloFossum IF193878Dag 3, Dag 4
Birgitte TorbjørnsenIL Gular502572

D 55- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anita Sørensen DrageKongsberg OL509117Dag 3, Dag 4
Hege HeibergHadeland OL187205
Anne LofthusLillehammer OK182063
Maria PerssonAsker Skiklubb160811
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL506935
Rita RaastadSkien OK502126

D 60- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit DanielsenTyrving IL220726
Eli Blomseth HelgesenSørreisa OL184613
Barbro KarlssonKatrineholms OK
Kari LofthusIL BUL-Tromsø204750
Randi NilstadTyrving IL222047

D 65- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Siren GreveBergens TF211515
Helga HaverstadLierbygda OL500499
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL504687
Monika MathiassonElverum OK250156
Elle M. MelbyeHeming Orientering216699
Elisabeth RødAndebu IL248506
Live Joronn YtrehusRingerike OL248919

D 70- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Marit FærdenNordre Follo Orientering187114
Mona HullAlmby IK
Gun Inger JørgensenPorsgrunn OL501321
Kari SecherBergens TF244744Dag 3, Dag 4
Gerd YttervikHisøy OK245778

D 75- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Katharina Mo BergeFreidig181516
Inger Lise BjordalOppsal Orientering221319
Elin DahlenRingerike OL503360
Tea ForbergRond OL69017Dag 3, Dag 4
Brita Eilertsen GrønliFørde IL199289
Eli KlovningPorsgrunn OL246564
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413

D 80- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unni DrageHaugerud IF502419Dag 3, Dag 4
Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb502379Dag 1, Dag 2

H 9-10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aksel SolbergFredrikstad SK247862Dag 3, Dag 4

H 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olai BisethKongsberg OL236317Dag 3, Dag 4
Håkon Aarhus KinnPorsgrunn OL223777Dag 3, Dag 4
Isak SolbergFredrikstad SK213164Dag 3, Dag 4

H 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne BisethKongsberg OL234144Dag 3, Dag 4
Eirik HessenStokmarknes OL223608
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett223879Dag 3, Dag 4

H 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon GrønliFørde IL510755
Alf Petter LynumFreidig186849

H 17- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oskar Spets StorhovFreidig511303Dag 3, Dag 4

H 40- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus Aarhus KinnPorsgrunn OL246982Dag 3, Dag 4
Jan Erik PaulsenKabelvåg O-lag211514

H 45- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thomas JohanssonOK Renen
Vidar SolbergFredrikstad SK213312Dag 3, Dag 4

H 50- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb245175
Arild H ClausenFreidig250601
Bjørn Axel GranHalden SK181471
Jens Olav HessenStokmarknes OL511823
Bjørnar LynumFreidig185929
Ståle SønsterudbråtenLillomarka OL511298Dag 3, Dag 4

H 55- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vidar BenjaminsenLillomarka OL512719Dag 3, Dag 4
Øyvind DrageKongsberg OL211394Dag 3, Dag 4
Jan Petter HansenIL Gular244281
Børge HarveyIL BUL-Tromsø501155Dag 3, Dag 4
Øystein HoloFossum IF502112Dag 3, Dag 4
Atle IversenIL BUL-Tromsø192305
Klaus KrischanEnnstal
Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett220011Dag 3, Dag 4
Johan SköldJärfälla OK
Erik SlettumGjø-Vard OL506783

H 60- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan HauglandÅrstad IL211518Dag 3, Dag 4
Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL511476
Björn JakobssonTäby OK
Karl-Erik LindbäckÄlvsby IF OK507402Dag 1, Dag 2
Espen RaastadSkien OK211809
Tom RådahlTyrving IL501131
Gunnar VeastadLillehammer OK182058
Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL507044

H 65- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Kristian EkebergTyrving IL211555
Bjørn GrindeIL GeoForm506358
Bo KarlssonKatrineholms OK
Alf PettersenTyrving IL222468

H 70- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL236004
Matts EngvallBodens Bandyklubb OS75058
Kurt GrønliFørde IL508237
Øyvind HoveidAsker Skiklubb156593
Per Åke HullAlmby IK
Ole JohanssonPorsgrunn OL504613
Kay JørgensenPorsgrunn OL501320
Jan LindelöfSeskarö IF511416
Martin NaufHedrum OL182122
Torbjørn NørbechRingerike OL248918
Øyvind SteneAsker Skiklubb510635
Tor TrøanHadeland OL501084
Kjell WintherOppsal Orientering220984

H 75- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge BjaalandHeming Orientering217272
Roar BjordalOppsal Orientering507968
Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb245282
Trond FeiringHamar OK511556Dag 3, Dag 4
Jon FærdenNordre Follo Orientering236754
Ivar HelgesenSørreisa OL246759
Rolf LyePorsgrunn OL507823
Widar Taxth LølandHisøy OK245776
Geir TrøanNordre Follo Orientering186215

H 80- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tormod DahlenRingerike OL211376
Ingolf DybvikStord Orientering197827
Jon C. FougnerHeming Orientering501326Dag 3, Dag 4
Bjørn GunnerødAsker Skiklubb512614Dag 3, Dag 4
Magne KlovningPorsgrunn OL229517
Øystein MadsenHaugerud IF239500Dag 3, Dag 4
Svein SolerødOL Toten-Troll511452

H 85- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor DrageHaugerud IF502814Dag 3, Dag 4

D 17-18 E (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø509544

D 19-20 E (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marieluise Schmitt GranHalden SK212683

D 21-E (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ronja BjörklundNTNUI504708Dag 3, Dag 4
Ingrid GulbrandsenNTNUI255261Dag 3, Dag 4
Arntraut GötschIL BUL-Tromsø192304
Pernille KatlaNTNUI191341Dag 3, Dag 4
Ingrid OkkenhaugNTNUI209912
Anna UlvensøenNydalens SK507856
Andrea WickbomVittjärvs IK81132
Evelina WickbomVittjärvs IK81130

H 21-E (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik BlomgrenStora Tuna OK
Olav Milian Schmitt GranNTNUI220800
Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK250993
Hans Petter MathisenNTNUI507039Dag 3, Dag 4
Geir MoholdtIL BUL-Tromsø504334
Halvor SaunesKongsberg OL195811
Rasmus Rørholt TheisenNTNUI508666

Annonser

IOF Eventor