Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM lang

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM lang
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: lørdag 6 juni 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 66 påmeldte deltakere.

N-Åpen (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ayana TannhedenMeløy OK234550
Tiana TannhedenMeløy OK234408

D11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tamara JoelsenMo OK225371

H11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eirik HessenStokmarknes OL223608
Nikolai PettersenBodø og Omegn IF Orientering211945

H13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Joachim LindMo OK213068
Erlend Holter NilssenBodø og Omegn IF Orientering212084
Erlend Mathias OlsenBodø og Omegn IF Orientering212287

D15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid LindMo OK212443

H15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oliver LarsenMo OK215994

H13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Herman HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering208694

D17-20 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sunniva LimstrandBodø og Omegn IF Orientering149102
Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering195861
Ida SolliMo OK212966

H17-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering204588
Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering181784

D17-B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mette BjerveMo OK507304
Marianne EilertsenBodø og Omegn IF Orientering226048
Kristin Stavnes JordbruBodø og Omegn IF Orientering

H17-B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens Olav HessenStokmarknes OL511823
Martin KaspersenMo OK186196
Rune StrømsvikMeløy OK203422

H17-AK (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Terje OlsenBodø og Omegn IF Orientering200712

D21 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Fallbakken BergeBodø og Omegn IF Orientering251001
Eirill Pettersen BuvikBodø og Omegn IF Orientering192119
Ida HegrebergKabelvåg O-lag187126
Elin HögstrandBodø og Omegn IF Orientering508196
Anne Marthe LimstrandKabelvåg O-lag211512
Silje Charlotta WästlundBodø og Omegn IF Orientering

H21 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering502666
Asgeir JordbruBodø og Omegn IF Orientering192548
Ole-Kristian KaspersenMo OK244022
Jan Erik PaulsenKabelvåg O-lag211514
Lars SolliMo OK507026

D35 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Lise ØiesvoldBodø og Omegn IF Orientering246579

H35 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten LindMo OK198051

D45 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hilde Sofie HansenMo OK216110
Doris Stien KaspersenMo OK182132
Elisabet KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering179901
Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orientering224845
Kristin NilssenMo OK184314

H45 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rasmus AndersenBodø og Omegn IF Orientering235933
Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering206480
Ole Kristian KristensenBodø og Omegn IF Orientering506939
Thor Vidar PedersenIL Siso208018
Vebjørn RånesTverlandet IL511859
Roy SolbakkValnesfjord IL97424
Bjørn Tore WintherBodø og Omegn IF Orientering184306

D55 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eli RingdalenMo OK250174

H55 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin FinstadBodø og Omegn IF Orientering502667
Jørn K RemloIL Siso215018
Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Orientering211178
Ingar SolbergOlderskog IL223901

D65 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger Lise PettersenKorgen IL192093

H65 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Gaute BuvikKorgen IL243414
Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering246685
Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering235935
Jan Fredrik PrytzBodø og Omegn IF Orientering192245
Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering235932
Jan Kåre VatneMo OK511861
Arnulf VillmoKorgen IL192115

H75 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orientering226157
Edvin BergBodø og Omegn IF Orientering235826
Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering91259
Asbjørn PedersenIL Siso67561
Erling PedersenIL Siso226049

Annonser

IOF Eventor