Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM-sprint

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM-sprint
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: fredag 5 juni 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 60 påmeldte deltakere.

N-åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lotta Olofsson BremnesBodø og Omegn IF Orientering

D11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tamara JoelsenMo OK225371

H11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eirik HessenStokmarknes OL223608
Nikolai PettersenBodø og Omegn IF Orientering211945

H13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Herman HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering208694
Erlend Holter NilssenBodø og Omegn IF Orientering212084
Erlend Mathias OlsenBodø og Omegn IF Orientering212287

H15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oliver LarsenMo OK215994

D17- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eirill Pettersen BuvikBodø og Omegn IF Orientering192119
Ida HegrebergKabelvåg O-lag187126
Elin HögstrandBodø og Omegn IF Orientering508196
Kristin Stavnes JordbruBodø og Omegn IF Orientering
Anne Marthe LimstrandKabelvåg O-lag211512
Sunniva LimstrandBodø og Omegn IF Orientering149102
Ann Trude MohusBodø og Omegn IF Orientering82249
Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering195861
Ida SolliMo OK212966
Silje Charlotta WästlundBodø og Omegn IF Orientering

H17- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius Rekkedal EdvardsenBodø og Omegn IF Orientering204562
Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering502666
Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering204588
Asgeir JordbruBodø og Omegn IF Orientering192548
Ole-Kristian KaspersenMo OK244022
Bjørnar LøvliAsker Skiklubb500286
Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering181784
Lars SolliMo OK507026

H17-B (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens Olav HessenStokmarknes OL511823
Martin KaspersenMo OK186196
Arne NormannTverlandet IL248109
Lars OlsenTverlandet IL226793

D45 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hilde Sofie HansenMo OK216110
Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF Orientering206481
Doris Stien KaspersenMo OK182132
Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orientering224845
Marianne PettersenBodø og Omegn IF Orientering192249

H45 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rasmus AndersenBodø og Omegn IF Orientering235933
Frode IkdahlBodø og Omegn IF Orientering217139
Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering206480
Ole Kristian KristensenBodø og Omegn IF Orientering506939
Arne Kristian NordheiBodø og Omegn IF Orientering246682
Jan Erik PaulsenKabelvåg O-lag211514
Kenneth VikenTverlandet IL232074
Bjørn Tore WintherBodø og Omegn IF Orientering184306

D55 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne EilertsenBodø og Omegn IF Orientering226048
Inger Lise PettersenKorgen IL192093

H55 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin FinstadBodø og Omegn IF Orientering502667
Ingar SolbergOlderskog IL223901

D65 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Regula HösliBodø og Omegn IF Orientering215091
Anne Berit VikhalsBodø og Omegn IF Orientering204647

H65 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Gaute BuvikKorgen IL243414
Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering246685
Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering235935
Jan Fredrik PrytzBodø og Omegn IF Orientering192245
Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering235932
Arnulf VillmoKorgen IL192115

H75 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin BergBodø og Omegn IF Orientering235826
Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering91259
Jens Viggo LimstrandBodø og Omegn IF Orientering91260
Asbjørn PedersenIL Siso67561
Erling PedersenIL Siso226049

Annonser

IOF Eventor