Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sørkedalskarusellen 1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sørkedalskarusellen 1
Arrangørorganisasjoner: Fossum IF / IL GeoForm / Lierbygda OL / Nydalens SK
Dato: onsdag 3 juni 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 215 påmeldte deltakere.

1630-1659 (50)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hasse BergstrømTyrving IL3950599
Venche BjerkreimFossum IF235044
Ulf BrennaHeming Orientering3989316
Sharon BroadwellIL GeoForm3981636
Per Ole DahlsrudNydalens SK4120317
Unni DrageHaugerud IF
Bjørn EgnerHeming Orientering3887304
Per Kristian EkebergTyrving IL3983376
Are EriksenOslostudentenes IK4046884
Bjørn FjeldstadGE-Healthcare BIL4118964
Per FosserHeming Orientering
Jon C. FougnerHeming Orientering
Morten FredhOK Moss4114765
Roy GjerdingOK Moss3971561
Knut Kristen HangeraasIL GeoForm195723
Per HaugenLillomarka OL4117289
Trond HegnaAsker Skiklubb246350
Ståle HeitmannFossum IF4110029
Tone Jahren HerudFossum IF248924
Paul HinschKustein
Rune HultgreenIL GeoForm
Einar JensenNydalens SK3777729
Per KaarbyFossum IF
Knut G KarlsenHeming Orientering
Frank Åge KippernesFFI BIL4116349
Tore KjølsethNydalens SK184116
Bente LandmarkFossum IF3781226
Sindre LangaasNydalens SK203666
Aleidis LøkenHeming Orientering
Knut Anders LøkenFossum IF
Ole Martin NodenesIL GeoForm
Thor NorderudTyrving IL3668670
Svein NygårdNorges Bank BIL3855517
Tor A OmmundsenTyrving IL
Per Kristian OtterslandNydalens SK254658
Sture OttesenIndre Østfold OK4113874
Arne Vidar PedersenTyrving IL254584
Børge PedersenNydalens SK3885134
Espen Beer PrydzHeming Orientering4062410
Ivar RefslandTyrving IL196831
Harald RikheimKlubbløs186200
Jarand RystadHeming Orientering97995
Kjell Gorm RøkkeTyrving IL3778107
Erlend SommerheinFossum IF3977451
Aud I SpjelkavikTyrving IL4016226
Bjørn SpjelkavikTyrving IL4018834
Eirik TandrevoldFossum IF3781275
Erik ThorstensenIL GeoForm510725
Ellen Marie TurterNydalens SK4040945
Martin ÅmKlubbløs511093

1700-1729 (42)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per AagaardHeming Orientering
Espen AubertOppsal Orientering
Vidar BerteigIL GeoForm4055877
Merete BuggeKlubbløs4116208
Harald Eide-FredriksenHeming Orientering4090957
Vidar ElvekrokEiker OL4119624
Hege FeiringTyrving IL3880754
Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK508539
Hallvard FøllesdalOslostudentenes IK4116224
Lars Erik GjeinFossum IF3868254
Bjørn Henning GrandalTyrving IL3497906
Else GrandalTyrving IL3498078
Ida Feiring HaltiaTyrving IL
Pål Woldstad HanssenEiker OL3852621
Wenche HultgreenTyrving IL186240
Tuva HøyerFossum IF3934593
Frode KamsvågTyrving IL3402690
Ole Martin KarrevikFossum IF
Liv KlemetsauneFossum IF
Per Morten LefdalKlubbløs194643
Kjell LøvoldHeming Orientering4118527
Øystein MadsenHaugerud IF508982
Randi NilstadTyrving IL4118915
Marianne NjåsteinTyrving IL3777646
Lars Karelius NoerBrandval/Kongsvinger OK
Anne Kristine NorderudTyrving IL3883121
Sven OhrvikKonnerud IL4030169
Alf PettersenTyrving IL4119566
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL4047791
Tom RådahlTyrving IL
Charlotte SanchisHeming Orientering
Roar SigurdsenRingnes BIL4030359
Don SkantzeTyrving IL
Kjersti SkantzeTyrving IL3885704
Veslemøy SolbergKonnerud IL4030847
Knut Tore SolheimNydalens SK
Bjørn SolhjemSørkedalens IF203008
Torgeir StrandhagenRøyken OL4116521
Gisela Sundelin RørvikHeming Orientering
Elise ThorsengFossum IF3823960
Kristine ThorsengFossum IF4042438
Terje ThrondsenNittedal OL

1730-1759 (48)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lasse ArnesenHeming Orientering4108973
Signe Astrup ArnesenHeming Orientering4003372
Harald AulieIL Koll204622
Trond BrevikFossum IF3328341
Pål DahleOppsal Orientering4112264
Are FagerhaugKlubbløs
Britta FismenFossum IF3947934
Morten FismenFossum IF3885522
Trude FixdalIL Koll190628
Anders FlågenHeming Orientering3983145
Ann Elin FlågenHeming Orientering3885050
Bjørn Anders FlågenNTNUI3885837
Bjørn GrindeIL GeoForm3780350
Christian GrotnesTyrving IL3911542
Rikke Kristin GåsholtHedrum OL4115879
Lars HjermstadFossum IF3389178
Marianne HjermstadFossum IF3952272
Torstein HoleTelenor BIL3960960
Eldri HoloFossum IF3984598
Signe HoloFossum IF3807005
Øystein HoloFossum IF3781697
Kjersti HovFossum IF4038709
Marit InngjerdingenHeming Orientering3961380
Martin JohanssonTyrving IL3312626
Emma Meyer LarssonTyrving IL4038287
Kajsa Meyer LarssonTyrving IL4042917
Johan MyglandIL GeoForm4116430
Magnhild T. MølnvikFossum IF3985405
Ragnhild NerstenFossum IF
Mathias NipenBækkelagets SK
Olav NipenTyrving IL
Thomas NipenNydalens SK
Geir NummedalKlubbløs
Terje NæssFossum IF
Anders Næss-UlsethHeming Orientering3964582
Sidsel Owren NørstebøTyrving IL4048922
Tor RingstadHedrum OL4115978
Anja RuthKlubbløs
Eivind RuthVBIL
Jakob RuthKlubbløs
Brita Opheim SauarStatoil Oslo BIL3982154
Atle StrømHedrum OL4042248
Monica SyrdalHeming Orientering3781176
Morten WettergreenFossum IF504085
Turid WilliksenFossum IF3796695
August Syrdal ØenHeming Orientering4025037
Hannah Syrdal ØenHeming Orientering4026720
Knut Erling ØenHeming Orientering3977402

1800-1829 (49)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin AlsosBækkelagets SK4119004
Jon Iver BakkenNydalens SK4004974
Anne-Regine BakstadKlubbløs
Astrid Stokka BeekHeming Orientering248001
Johan Stokka BeekHeming Orientering233653
Kristin Nergaard BergFossum IF4042396
Lars BerglundRingerike OL4047916
Mikkel BerglundRingerike OL4047882
Anne Marit BjergaardNydalens SK3886157
Karen BjergaardNydalens SK3329323
Richard BlomFBI - Forskningsbedriftenes bedriftsidrettslag
Hannah Rasmussen BraadlieHeming Orientering212040
Anna BrodinSävedalens AIK
Maria BrodinFossum IF3626181
Tormod BøeVBIL4042628
Knut BårtveitBø OL4118725
Anne DanielsenNydalens SK4114351
Guttorm EggeIL GeoForm4041869
Toril EineFossum IF
Andreas ErichsenNydalens SK503665
Aina GrymyrHaugerud IF4115788
Jan Tore HenriksenNorges Bank BIL3959723
Harald IweIL GeoForm3947454
Hans JevanordFossum IF
Magnus Rørlien JevanordFossum IF
Jon LahlumIL GeoForm3986155
Tor LahlumNordre Follo Orientering4115770
Harald Østgaard LundIL GeoForm
Trond LundTyrving IL3984689
Kjell MarksetIL Koll4042750
Bård NatvigNittedal OL3962511
Åse Ulltveit-Moe NorrudFossum IF506401
Sindre OhmNordre Follo Orientering4115242
Ketil RisvollTyrving IL4115549
Jarle RotiFossum IF500162
Torunn Drage RotiFossum IF500160
Anne Berit RørlienFossum IF
Erik RåbergFossum IF
Bjørn SandelienHeming Orientering3886496
Sidsel SandelienHeming Orientering3984200
Erik SauarIL Koll3885357
Paul SolheimKlubbløs
Lucie StørmerFossum IF4116190
Ask Felland SætnanFossum IF3946688
Knut Jostein SætnanFossum IF3932381
Thor Chr TallaksenKlubbløs
Øivind Thorvald Due TrierNydalens SK3947744
Audrun UtskarpenIL GeoForm4041794
Gløer O WinsvoldSentrum OK3435260

1830-1859 (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin GranlyLillomarka OL3941929
Gjermund GravirVBIL3385135
Skage GrønnebergHeming Orientering4114815
Endre HallanLillomarka OL
Toril HallanLillomarka OL3786498
Jeppe HanssonFossum IF
Morten HeirFossum IF4015111
Stig HeirAsker Skiklubb3965050
Grete Synnøve B HoviSkien OK4042172
Harald HoviSkien OK
Egil HusethKamp/Vestheim IF4099479
Kristoffer JacobsenTyrving IL4013645
Svein S JacobsenTyrving IL3788809
Ingrid JebsenFossum IF145720
Jens Olav KløvrudLillomarka OL4020160
Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb3986635
Klavs MadsenNydalens SK
Karl Even RyghHeming Orientering3942547
Solveig SikkelandTyrving IL3884020
Tiril Steine-EriksenHeming Orientering4028924
Kjell StenstadvoldTyrving IL
Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)
Björn Mo ÖstgrenIL GeoForm
Anne ØstvoldHeming Orientering3806056
Einar ØstvoldHeming Orientering3695236
Roger ØstvoldHeming Orientering3942083

Annonser

IOF Eventor