Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Tour de Oslofjord 2020 - løp 2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Tour de Oslofjord 2020 - løp 2
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: mandag 29 juni 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 176 påmeldte deltakere.

D 17-18 (43)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amélie AamodtOppsal Orientering510753
Emma Bangstad BergersenHamar OK201925
Johanne Rognerud BøeFossum IF510668
Mari EidsmoFreidig505186
Ingeborg Rygg EikelandBergens TF206432
Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL210112
Ida Marie FlågenHeming Orientering196903
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Marieluise Schmitt GranHalden SK212683
Åsne HaavengenKongsberg OL510900
Selma HoivoldKongsberg OL503909
Stella HolmboeTyrving IL191265
Iris HolstTyrving IL181925
Une HoltermannPorsgrunn OL213375
Ine InstanesSturla, IF199367
Malene InstanesSturla, IF199366
Oda Isnes TyseEiker OL192560
Malene Teresia JebsenHeming Orientering506802
Helene Bjørkvold JendalFossum IF507832
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular192334
Tiril KihleKonnerud IL212654
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL213424
Ane Malene KolstadFreidig180130
Kristine KravdalGjø-Vard OL502699
Ingrid LamarkGanddal IL509447
Alexandra LinløkkenØstmarka OK208390
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK217670
Julie MeinickeTyrving IL170926
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355
Ingrid MobråthenSandefjord OK217780
Konstanse MoholthKongsberg OL184520
Alva Marika NiklassonNydalens SK509575
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Hanna RehnNordre Follo Orientering212810
Marie Roll-TørnqvistFana IL192919
Oda ScheeleNydalens SK501067
Martine SkjelsvikLillehammer OK506818
Hedda SpangbergKonnerud IL506837
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb207851
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL212335
Pia Young VikNydalens SK502698
Kristine Bog VikaneFana IL510525
Live ØstvoldHeming Orientering181518

D 19-20 (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Jenny BaklidKonnerud IL508250
Hedda Raadal BjørloNTNUI506934
Karoline BjørnerødOK Moss504584
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb500252
Mina JørgensenTyrving IL200361
Ane Sofie KroghOppsal Orientering504480
Ingeborg KvarmeSturla, IF505432
Emma Meyer LarssonTyrving IL507046
Ingrid Lund HovdenTyrving IL500311
Joelle MeisterNydalens SK171915
Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett507669
Andrea RanvikKonnerud IL504336
Anniken RanvikKonnerud IL504337
Kristine Eide RappRaumar Orientering187233
Ingeborg RognstadHadeland OL504226
Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering195861
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL507041
Idunn StrandIL BUL-Tromsø180268

D 21- (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline AuneNTNUI507042
Thea Sildnes BaklidNTNUI187171
Nina Asheim BirkelandNTNUI207788
Johanne Bratland TjernshaugenNTNUI501008
Ane DyrkornNTNUI510740
Thea DyrkornNTNUI181872
Tilla Farnes HennumNTNUI500002
Idunn HaavengenNTNUI206386
Iliana IlievaHalden SK506699
Sofie Skyttersæter IversenNTNUI192628
Tone Bergerud LyeNydalens SK250378
Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUI199489
Svetlana MironovaHalden SK208496
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK196849
Jo ShepherdHalden SK506930
Oda J SikkelandTyrving IL501590
Synne StrandNydalens SK500265
Catherine TaylorFredrikstad SK49330
Anna UlvensøenNydalens SK507856
Margrethe WisløffNTNUI500313

H 17-18 (49)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb222221
Marius BakkeFossum IF186911
Mikkel BerglundRingerike OL201736
Cornelius BjørkSandefjord OK507608
Vebjørn Blom-HagenFossum IF503664
Erlend BørliFossum IF504152
Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett222570
Andreas DaleBergens TF201918
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Vetle DrageKongsberg OL502338
Johan EgerKongsberg OL500586
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering509580
Vetle Grønvik EkraFreidig510760
Jonathan EylertsenHalden SK203416
Sander Tonjer FingarsenElverum OK500284
Felix FinsrudAsker Skiklubb507450
Gaute FosstveitRaumar Orientering180136
Sondre Zahl HagenFossum IF509131
Rolf Trygve HaugKongsberg OL178360
Peder HaugaardHalden SK203671
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett186313
Alf Kristian HelleHalden SK225071
Teodor Mo HjelsethNydalens SK502697
Mikkel HoltFreidig184323
Lukas KlausenSturla, IF512209
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig504483
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK501270
Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett197930
Mats LindaasElverum OK209963
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett505702
Jonas MyhrAsker Skiklubb502417
Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering507052
Vegard RanestadHamar OK507971
Iver RingheimLarvik OK195549
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF211840
Tage RosenlundVaregg Fleridrett191645
Tobias RøddeGanddal IL197866
Sigurd Saxe SandvikHalden SK213361
Ådne SkjærsteinTyrving IL502428
Gustav Andresen SkotteFossum IF191344
Henning StrandIL BUL-Tromsø506834
Birk Felland SætnanFossum IF225464
Brage TakleKristiansand OK198046
Jakob TorgersenHalden SK204761
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering221212
Kasper Bakken UlsethNydalens SK507063
Hans UrsetIL BUL-Tromsø501098
Sondre YtterbøAsker Skiklubb508099
Kristian ØstermannHeming Orientering511822

H 19-20 (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb508500
Sander ArntzenAsker Skiklubb508000
Eirik BlågestadFredrikstad SK215056
Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orientering509905
Mats EidsmoFreidig508238
Bendik EliassenFredrikstad SK500903
Petter Liabakk EriksenByåsen IL506972
Eskil FrøislandVang OL508144
Peter Andreas GisholtNTNUI198904
Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø501418
Jonas GrønliFreidig510690
Aslak HeimdalNTNUI502140
Niels Christian HellerudHalden SK206905
Håkon HolstadFreidig203584
Anders HorveiRaumar Orientering180144
Isak JonssonNydalens SK502695
Vegard KittilsenFreidig504704
Even LindaasVang OL202094
Kristian Fredrik LynumFreidig195937
Njaal Ellegaard MelbyVang OL226137
Sondre OttesenFredrikstad SK212553
David RundeKristiansand OK510984
Lars SandstadFreidig504578
Simen Spets StorhovFreidig511412
Anders VestølVegårshei IL509130
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering506778
Lars Young VikNydalens SK511111
Johan Christie ØrkeNTNUI211766
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL225547

H 21- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ulrik Astrup ArnesenNTNUI226304
Jørgen BaklidNTNUI201651
Espen Nordbrøden FiskumFredrikstad SK187227
Bjørn Anders FlågenNTNUI209873
Karl FremstadTyrving IL211281
Jørgen FrøydLarvik OK224369
Olav Milian Schmitt GranNTNUI220800
Anders HagaRaumar Orientering195480
Audun HeimdalNTNUI509244
Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK184997
Styrk Hundseid KamsvågNTNUI508333
Lukas LilandNydalens SK507605
Oskar RøenVaregg Fleridrett511342
Thomas TubbehaugenOK Moss222453
Vegard Jarvis WestergårdNTNUI222552
Are WigaardNTNUI214979

Annonser

IOF Eventor