Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sommerløp i Porsgrunn

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sommerløp i Porsgrunn
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: lørdag 13 juni 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 203 påmeldte deltakere.

N-åpen (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haakon Fugleneb AAmandIdrettslaget Dyre Vaa223501
Vilma Holte FjeldstadPorsgrunn OL213262
Hilde Ekeberg FliidSkien OK211734
Emily Kjær HaugbergSandefjord OK174695
Anne Aarhus KinnPorsgrunn OL223949
Elise Nauf BorgersenHedrum OL221398
Fredrik Nauf BorgersenHedrum OL221385
Henriette Holtedahl SimonsenSandefjord OK233853
Mathias SundbyLarvik OK217029

C-åpen 10-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa224110
Veronica Holtedahl SimonsenSandefjord OK233645

C-åpen 17- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn505488
May NordkveldeHedrum OL
Jorunn Brun SagaSkien OK207864
Anne Elizabeth SimonsenSandefjord OK233654
Jon SimonsenSandefjord OK223906

B-åpen 17- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707
Åsne Gjelstad RebårdSandefjord OK208740
Knut GjoneSandefjord OK223921
Hilde Gunn HellenesOK Skeidi186982
Torstein LyeLarvik OK502033
Trude NysæterSkien OK245644
Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL207642

AK-åpen (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnhild FrydenlundSturla, IF189036
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK241789
Are NjåsteinTyrving IL206550
Eelco van RaaijHedrum OL221400
Per Morten WienengaIdrettslaget Dyre Vaa3630795

D 9-10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kaja Holte FjeldstadPorsgrunn OL213456
Ingrid Aarhus KinnPorsgrunn OL213812

D 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa223794
Anna Strøm JuliussenSandefjord OK223934

D 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn502811
Vilde Aakre LeistadSkien OK248134
Annika van RaaijHedrum OL187291
Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL213243

D 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn501325
Maria GrovanOL Tønsberg og omegn508981

D 17- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sunniva Nergaard BergStokke IL178225
Elin BjervaLarvik OK510312
Emma EngehultNotodden OL213060
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Ella Arentz HagenNTNUI206254
Une HoltermannPorsgrunn OL213375
Signe Bredholt JørgensenNTNUI199374
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL213424
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355
Ingrid MobråthenSandefjord OK217780
Lene Therese MyrlandNTNUI
Pernille Nauf BorgersenHedrum OL203284
Stefani PopovaHadeland OL80467
Hanne VassendNTNUI241426
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL212335
Emilie WestinNydalens SK203458
Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL230092

D 40- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gry AakreSkien OK212833
Mariann Øren ArvesenSandefjord OK211880
Anikken Gjein DybvikStokke IL223932
Mona HoltePorsgrunn OL229515
Ellen Strøm JuliussenSandefjord OK242476
Sara MathisenPorsgrunn OL229522
Karina Nordrum StokkenesLarvik OK39587
Siv WiersdalenPorsgrunn OL199541

D 50- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Signe Astrup ArnesenHeming Orientering511820
Anniken AusenPorsgrunn OL241428
Aud Ellen BrevikSturla, IF505392
Kari ChristiansenSandefjord OK505880
Hilde KløvstadSandefjord OK206560
Jekke LibyGjerstad IL211595
Tone Sølie LysnesHedrum OL182120
Marianne NjåsteinTyrving IL507825
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL506935
Rita RaastadSkien OK502129
Tiri RebårdSandefjord OK199599
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL246565
Hilde VassendPorsgrunn OL203385

D 60- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Lise AndreassenSandefjord OK238121
Hanne HerumOK Skeidi510526
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL504687
Inger NergaardStokke IL198006
Elisabeth RødAndebu IL248506
Anne Lise SagaKjose IL79064
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630
Eli Marie WiigPorsgrunn OL241874

D 70- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margareta BrynhildsenStokke IL211574
Ingunn FjørtoftBø OL245640
Gun Inger JørgensenPorsgrunn OL501321
Eli KlovningPorsgrunn OL221368
Gerd LangsethLarvik OK216681
Astrid LundeDrangedal OL243546

D 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tirill Liby SeipOK Skeidi506694

H 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alexander DybvikStokke IL94396
Sindre FurlandSandefjord OK510316

H 13-14 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens G. DybvikStokke IL195951
Kristian Ekeberg FliidSkien OK212732
Henrik GundersenPorsgrunn OL
Niclas GunnerødStokke IL509334
Kristian Kaupang LyeLarvik OK217755
Sondre KornmoPorsgrunn OL213405
Magnus LåhnePorsgrunn OL
Thomas MyhreSkien OK234052
Gaute NysæterSkien OK245755
Magnus SigurdssonStokke IL509124
Ole Magnus StoremyrIL Hauken189133
Ole Andreas ØygardenPorsgrunn OL

H 15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin DybvikStokke IL195896
Benjamin GjoneSandefjord OK511848
Henrik Kaupang LyeLarvik OK212147
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn239020
Henrik Repstad StoremyrIL Hauken506700
Hallvard TjentlandLardal OL505852
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL234871

H 17- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AusenPorsgrunn OL229527
Egil FrydenlundSturla, IF505539
Erling GrammeltvedtOK Skeidi502091
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Henrik R HoltHedrum OL186936
Halvard KornmoPorsgrunn OL184355
Jørgen Øksenholt KragelundSkien OK504080
Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn503254
Skjalg NysæterSkien OK501323
Viljan van RaaijHedrum OL187320
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL241416
Åsmund SlokvikNotodden OL207902
Øyvind WatterdalHadeland OL71481

H 40- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nils Albert AamandIdrettslaget Dyre Vaa86070
Ole Kristian BangåsBotne SK252312
Atle BorgersenHedrum OL203672
Kenneth DybvikStokke IL224085
Truls FjeldstadPorsgrunn OL200431
Jesper FlogstadIL Hauken211217
Robert FredriksenNotodden OL502352
Jørgen FrøydLarvik OK186832
Sturle FurlandSandefjord OK510317
Simen Kjær HaugbergFossum IF187045
Magnus Aarhus KinnPorsgrunn OL246982
Steinar LandeBø OL227677
Johnny MathisenOL Tønsberg og omegn217662
Kent Morgan StoremyrIL Hauken211264
Jørn SundbyLarvik OK504453
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL241823
Jens TjentlandLardal OL165201

H 50- (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AndresenOK Skeidi500673
Lasse ArnesenHeming Orientering196876
Rune EngehultNotodden OL207904
Brede Ekeberg FliidSkien OK211768
Snorre FrydenlundSturla, IF505540
Jan GatevoldPorsgrunn OL221108
Helge GisholtOK Skeidi238122
Lars Erik GjeinFossum IF241722
Børre GrovanOL Tønsberg og omegn504338
Per Olav GulbrandsenLarvik OK509442
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Bjørn LiePorsgrunn OL501731
Roger LysnesHedrum OL182119
Petter LøeNotodden OL214544
Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL222625
Roar MathisenOL Tønsberg og omegn192566
Jørn MyrlandNotodden OL500241
Harald OmlandSkien OK507027
Per Einar StrømHedrum OL221210

H 60- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Hugo A. ChristensenNotodden OL402848
Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn500249
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Arve GlittumOK Skeidi509551
Inge GlittumOK Skeidi510625
John HansenKristiansand OK208650
Ole JohanssonPorsgrunn OL504613
Kjetil KløvstadSandefjord OK206561
Dag KristensenOK Skeidi206256
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn506661
Per Dag NordkveldeHedrum OL
Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL206517
Espen RaastadSkien OK211809
Tom SagaSkien OK207744
Tron SolbergOK Skeidi502083
Even Tore SteinsholtLardal OL222259
Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL507044

H 70- (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjell Einar AadnevikTIF Viking510993
Elling AakreAndebu IL236004
Per Øystein AndersenLarvik OK237787
Odd AureDrangedal OL89873
Carl Ove BergOK Skeidi181694
Ronald BjervaDrangedal OL238049
Helge FossheimHedrum OL4121232
Lars Martin GjeinStokke IL509332
Ragnar HillestadLardal OL502481
Kay JørgensenPorsgrunn OL501320
Runar KittilsenStokke IL509136
Magne KlovningPorsgrunn OL229517
Roar LøkenSandefjord OK238017
Kjell MeenPorsgrunn OL221464
Martin NaufHedrum OL182122
Atle RemmePorsgrunn OL186202
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL3739737
Jiri UrvalekPorsgrunn OL184537

H 80- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Eivind EdvardsenLarvik OK510632
Oddvar GjelstadSandefjord OK242473
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298
Reppesgård MagnarHedrum OL203598

Annonser

IOF Eventor