Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM Vestfold - Telemark i Langangen - Mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM Vestfold - Telemark i Langangen - Mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: IL Hauken
Dato: søndag 28 juni 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 236 påmeldte deltakere.

N-åpen (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haakon Fugleneb AAmandIdrettslaget Dyre Vaa223501
Semine DahlSkien OK
Nelly Bjerke EvensenSandefjord OK241889
Hilde Ekeberg FliidSkien OK211734
Maren Sofie Frogner BekkevoldSkien OK
Eira MorkNotodden OL228513
Sigrid Hausken NordbergNydalens SK181230
Sturla SigurdssonStokke IL510516
Bjørn Helge L. SognNotodden OL234252
Ine StokkenesLarvik OK224425
Ivo StokkenesLarvik OK218798
Mathias SundbyLarvik OK217029
Anton WindvikSandefjord OK233885

C-åpen 10-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa224110
Brage Wergeland BiemLillomarka OL233892
Fredrik BueOL Tønsberg og omegn226031

C-åpen 17- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanne MongNydalens SK207403
Jorunn Brun SagaSkien OK207864
Veslemøy VærvågenNotodden OL245171

B-åpen 10-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn191260

B-åpen 17- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linda BrathagenLarvik OK224262
Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn500249
Brede Ekeberg FliidSkien OK211768
Åsne Gjelstad RebårdSandefjord OK191349
Hilde Gunn HellenesOK Skeidi186982
Marie KristensenPorsgrunn OL
Torstein LyeLarvik OK502033
Rita RaastadSkien OK502129
Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL207642
Eli SæterdalSkien OK187091
Mie ZagarLarvik OK217726

AK-åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mariann Øren ArvesenSandefjord OK211880

AL-åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Audun SanderudLillomarka OL509030

D 9-10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amalie Bjerke EvensenSandefjord OK241887

D 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa223794
Juliette Holtskog-FeremansSkien OK212977
Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn217836

D 13-14 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn201592
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn502811
Maren Sofie FremstadLarvik OK212562
Anna GjestrudNotodden OL213371
Daniella GjoneSandefjord OK511849
Emilie Holtskog-FeremansSkien OK211854
Vilde Aakre LeistadSkien OK248134
Annika van RaaijHedrum OL187291
Cathrine SognNotodden OL213087
Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL213243
Pernille ZagarLarvik OK212310

D 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Agathe BrathagenLarvik OK224439
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn501325
Iril RingheimLarvik OK245594

D 17-18 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma EngehultNotodden OL213060
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Ida Sofie HjortlandLarvik OK209884
Eline SchjervenLardal OL192960
Mina SchjervenLardal OL234921

D 19-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707

D 21- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa203010
Elin BjervaLarvik OK510312
Ann Kristin Bjerke EvensenSandefjord OK402611
Julie HjortlandNTNUI187327
Alise KløvstadSandefjord OK254053
Randi MorkNotodden OL207703
Sunniva Nergaard BergStokke IL178225
Anne M Hausken NordbergNydalens SK509255
Karina Nordrum StokkenesLarvik OK39587
Ingrid UndstadLarvik OK204302

D 40- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gry AakreSkien OK212833

D 45- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn199627
Trude NysæterSkien OK245644
Celine Vik OlsenLarvik OK510313
Liv SchjervenLardal OL82130

D 50- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Signe Astrup ArnesenHeming Orientering511820
Aud Ellen BrevikSturla, IF505392
Hilde KløvstadSandefjord OK206560
Ida Vår Kierulf MeyerLarvik OK510660
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL246565

D 55- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL506935
Tiri RebårdSandefjord OK199599
Heidi SchatvetNotodden OL209283

D 60- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karin EriksenOL Tønsberg og omegn245562
Helga HaverstadLierbygda OL500499
Grete Synnøve B HoviSkien OK502919
Kari LyngbakkenKonnerud IL231530
Anne Lise SagaKjose IL79064
Eli Marie WiigPorsgrunn OL241874

D 65- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lill BirkelundPorsgrunn OL192954
Randi HansenStokke IL211332
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL504687
Inger NergaardStokke IL198006
Elisabeth RødAndebu IL248506
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630

D 70- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margareta BrynhildsenStokke IL211574
Ingunn FjørtoftBø OL245640
Gun Inger JørgensenPorsgrunn OL501321
Astrid LundeDrangedal OL511833
Margit Ryen SteenBø OL80353
Elisabeth UndstadLarvik OK245596

D 75- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Synnøve DalvaBø OL88670
May Helene HansenSandefjord OK241905
Eli KlovningPorsgrunn OL221368
Gerd LangsethLarvik OK216681
Thorunn Aamodt OvesenLardal OL501160
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

D 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tirill Liby SeipOK Skeidi506694

H 9-10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Halvor GjestrudNotodden OL234488
Tarjei Hausken NordbergNydalens SK181232

H 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alexander DybvikStokke IL94396
Sindre FurlandSandefjord OK510316
Kristian MorkNotodden OL212631
Alfred Holtan SanderudLillomarka OL233962
Boye WangensteenLillomarka OL212131

H 13-14 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens G. DybvikStokke IL511786
Kristian Ekeberg FliidSkien OK212732
Niclas GunnerødStokke IL509334
Kristian Kaupang LyeLarvik OK217755
Thomas MyhreSkien OK234052
Gaute NysæterSkien OK253950
Magnus SigurdssonStokke IL509124
Ole Magnus StoremyrIL Hauken189133
Marcus WindvikSandefjord OK223958

H 15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Benjamin GjoneSandefjord OK511848
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199523
Henrik Kaupang LyeLarvik OK212147
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn239020
Henrik Repstad StoremyrIL Hauken506700
Hallvard TjentlandLardal OL505852

H 17-18 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik R HoltHedrum OL186936
Halvard KornmoPorsgrunn OL184355
Tobias MathisenPorsgrunn OL203281
Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn503254
Viljan van RaaijHedrum OL187320

H 19-20 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Even GravningenStokke IL203625
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL246568
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL507708

H 21- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjetil DahlSkien OK197315
Erling GrammeltvedtOK Skeidi502091
Sindre R HoltHedrum OL221389
Øyvind HyllesethSkien OK190618
Jørgen Øksenholt KragelundSkien OK504080
Tobias KristensenNTNUI510992
Anders Bjørningstad KristoffersenKristiansand OK207999
Steinar LandeBø OL227677
Anders NordbergNydalens SK507401
Frode NysæterSkien OK184474
Trond StrandbergLarvik OK204858
Jørn SundbyLarvik OK504453
Håvard WedegeFredrikstad SK507607
Anders WindvikSandefjord OK233769
Anders B. ØksenholtNydalens SK508920

H 40- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nils Albert AamandIdrettslaget Dyre Vaa86070
Asbjørn BrathagenLarvik OK224452
Jesper FlogstadIL Hauken211217
Robert FredriksenNotodden OL502352
Torgrim GjestrudNotodden OL239079
Sigurd HoltskogSkien OK211684
Harald KvisliNotodden OL207900
Rune Kristian MorkNotodden OL207903
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL241823
Per Henrik ZagarLarvik OK217736

H 45- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Kristian BangåsBotne SK252312
Asgeir FremstadLarvik OK216667
Sturle FurlandSandefjord OK510317
Eelco van RaaijHedrum OL221400
Jens TjentlandLardal OL165201

H 50- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lasse ArnesenHeming Orientering196876
Arne DirdalLarvik OK510338
Rune EngehultNotodden OL207904
Helge GisholtOK Skeidi238122
Lars Erik GjeinFossum IF241722
Per Olav GulbrandsenLarvik OK509442
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Knut Ivar JohansenSandefjord OK241780
Tom KristensenLarvik OK507715
Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL222625
Gjermund RørenEiker OL173451
Bjørn Idar SætranIF Trauma216677

H 55- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AndresenOK Skeidi500673
Sten Øivind BjerkeHedrum OL114852
Snorre FrydenlundSturla, IF505540
Jan GatevoldPorsgrunn OL221108
Kristian KihleRingerike OL236506
Bjørn Richard KirsteSkien OK195867
Kjetil KløvstadSandefjord OK206561
Arne KristensenStokke IL224336
Petter LøeNotodden OL214544
Per Einar StrømHedrum OL221210

H 60- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tov Arne BondalNotodden OL251097
Arve GlittumOK Skeidi509551
Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL200005
Rune LaurantsenSkien OK505485
Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn245571
Espen RaastadSkien OK211809
Tom SagaSkien OK207744
Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL507044

H 65- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Jan BøhleOL Trollo221216
Hugo A. ChristensenNotodden OL402848
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Harald HoviSkien OK239501
Ole JohanssonPorsgrunn OL504613
Dag KristensenOK Skeidi206256
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn506661
Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL206517
Bjørn Arnfinn PaulsenLarvik OK509552
Sveinung RekaaNotodden OL505373
Dagfinn TorpePorsgrunn OL222595

H 70- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL236004
Helge FossheimHedrum OL187289
Ove Gunnar JacobsenStokke IL231205
Kay JørgensenPorsgrunn OL501320
Runar KittilsenStokke IL509136
Jakob KløverødPorsgrunn OL507822
Martin NaufHedrum OL182122
Atle RemmePorsgrunn OL186202
Bjørn SteenBø OL80354
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532

H 75- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OK237787
Odd AureDrangedal OL89873
Carl Ove BergOK Skeidi181694
Lars Martin GjeinStokke IL509332
Bjørn Willy HansenSandefjord OK238019
Ragnar HillestadLardal OL502481
Magne KlovningPorsgrunn OL229517
Roar LøkenSandefjord OK238017
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL193014
Magnar ØvreåsBotne SK504511

H 80- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Eivind EdvardsenLarvik OK510632
Oddvar GjelstadSandefjord OK242473
Helge HalvorsenLarvik OK187324
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298
Reppesgård MagnarHedrum OL203598
Rolf Arvid Leijon PedersenAlta OL82402
Tore S. RasmussenTIF Viking207341

Annonser

IOF Eventor