Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Tour de Oslofjord 2020 - løp 4

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Tour de Oslofjord 2020 - løp 4
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: torsdag 2 juli 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 200 påmeldte deltakere.

D 17-18 (48)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amélie AamodtOppsal Orientering3781143
Marte Madslien BakkenNydalens SK4125936
Emma Bangstad BergersenHamar OK4107629
Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss
Yngvild Langedal BreivikNydalens SK3785011
Johanne Rognerud BøeFossum IF3662012
Mari EidsmoFreidig3939592
Ingeborg Rygg EikelandBergens TF206432
Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL4049821
Ida Marie FlågenHeming Orientering4003638
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK4041281
Åsne HaavengenKongsberg OL3791977
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK505820
Elise Wærp HaugeNydalens SK3950532
Selma HoivoldKongsberg OL503909
Stella HolmboeTyrving IL3873106
Iris HolstTyrving IL4041406
Une HoltermannPorsgrunn OL2031
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK3613973
Ine InstanesSturla, IF4055687
Oda Isnes TyseEiker OL4054722
Malene Teresia JebsenHeming Orientering3668720
Helene Bjørkvold JendalFossum IF3886306
Selma Tørudbakken JendalFossum IF3682200
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular3828795
Tina KallesonOppsal Orientering3876877
Tiril KihleKonnerud IL3924016
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL2044
Ane Malene KolstadFreidig4064721
Kristine KravdalGjø-Vard OL4005344
Alexandra LinløkkenØstmarka OK3828514
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK3639010
Julie MeinickeTyrving IL3638012
Kristin Melby JacobsenLardal OL4004172
Ingrid MobråthenSandefjord OK3907326
Konstanse MoholthKongsberg OL3934957
Alva Marika NiklassonNydalens SK4040614
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb3996709
Hanna RehnNordre Follo Orientering3947199
Oda ScheeleNydalens SK4015764
Mina SchjervenLardal OL3907722
Hedda SpangbergKonnerud IL4016044
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb3986742
Janna Sofie TellesbøØstmarka OK3883733
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL4090577
Pia Young VikNydalens SK3993128
Kristine Bog VikaneFana IL4055406
Live ØstvoldHeming Orientering3942596

D 19-20 (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL4044541
Jenny BaklidKonnerud IL3984242
Hedda Raadal BjørloNTNUI3694023
Karoline BjørnerødOK Moss3908332
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb3850252
Karen Hoel JomaasFossum IF3658655
Mina JørgensenTyrving IL3699832
Pernille KatlaFossum IF3861374
Ane Sofie KroghOppsal Orientering3916764
Ingeborg KvarmeSturla, IF4096400
Ingrid G. KvålsgardFossum IF3982212
Emma Meyer LarssonTyrving IL4038287
Marie LilandNydalens SK3883089
Ingrid Lund HovdenTyrving IL3885175
Joelle MeisterNydalens SK171915
Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett4030334
Andrea RanvikKonnerud IL4025235
Anniken RanvikKonnerud IL4026316
Hanne Eide RappRaumar Orientering3657913
Kristine Eide RappRaumar Orientering3506821
Ingeborg RognstadHadeland OL4041455
Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering3977485
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL3645793
Idunn StrandIL BUL-Tromsø3692209
Ada WulfsbergNydalens SK3671328

D 21- (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma ArnesenByåsen IL4003695
Thea Sildnes BaklidNTNUI4043337
Nina Asheim BirkelandNTNUI3623782
Johanne Bratland TjernshaugenNTNUI
Lone BrochmannBækkelagets SK3980323
Ane DyrkornNTNUI3684875
Thea DyrkornNTNUI3681244
Runa FremstadLarvik OK4039251
Idunn HaavengenNTNUI3607629
Ragnhild HjermstadFossum IF3946902
Marte Hoff HagenNTNUI3588902
Maiken Økern HågårdKonnerud IL3620671
Ellen Strøm JuliussenSandefjord OK4113502
Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUI
Svetlana MironovaHalden SK
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK3598398
Stefani PopovaHadeland OL3915915
Jo ShepherdHalden SK3775889
Oda J SikkelandTyrving IL4031282
Synne StrandNydalens SK4067054
Anna UlvensøenNydalens SK4091138
Margrethe WisløffNTNUI3885043

H 17-18 (52)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb4023511
Marius BakkeFossum IF4041471
Mikkel BerglundRingerike OL4047882
Cornelius BjørkSandefjord OK4057451
Vebjørn Blom-HagenFossum IF3410735
Erlend BørliFossum IF4107496
Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett222570
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett3980513
Vetle DrageKongsberg OL3782216
Johan EgerKongsberg OL3707791
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering4004545
Vetle Grønvik EkraFreidig4049920
Sander Tonjer FingarsenElverum OK4085486
Felix FinsrudAsker Skiklubb3886363
Gaute FosstveitRaumar Orientering3875630
Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orientering3887056
Sondre Zahl HagenFossum IF3886918
Rolf Trygve HaugKongsberg OL3674843
Peder HaugaardHalden SK
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett
Alf Kristian HelleHalden SK4077715
Teodor Mo HjelsethNydalens SK4028940
Mikkel HoltFreidig3967130
Mikkel KatlaFossum IF4015384
Lukas KlausenSturla, IF4116125
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig4045530
Halvard KornmoPorsgrunn OL3943537
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK3847779
Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett195921
Mats LindaasElverum OK3828647
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett
Jonas MyhrAsker Skiklubb3810595
Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering4041042
Viljan van RaaijHedrum OL3874617
Vegard RanestadHamar OK4046827
Anselm ReichenbachOppsal Orientering3884863
Iver RingheimLarvik OK3980646
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF3832847
Tage RosenlundVaregg Fleridrett3831674
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL4064416
Tobias RøddeGanddal IL4041315
Sigurd Saxe SandvikHalden SK
Ådne SkjærsteinTyrving IL4004479
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb3925302
Henning StrandIL BUL-Tromsø3709789
Birk Felland SætnanFossum IF3947603
Brage TakleKristiansand OK4049250
Jakob TorgersenHalden SK3666609
Kasper Bakken UlsethNydalens SK3985231
Hans UrsetIL BUL-Tromsø3980372
Sondre YtterbøAsker Skiklubb3978855
Kristian ØstermannHeming Orientering4003646

H 19-20 (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb4075099
Petter Astrup ArnesenHeming Orientering3983699
Erik Hæstad BjørnstadFossum IF4048492
Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orientering3964889
Mats EidsmoFreidig3816279
Bendik EliassenFredrikstad SK3794260
Petter Liabakk EriksenByåsen IL3985710
Peter Andreas GisholtNTNUI3869567
Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø3951076
Jonas GrønliFreidig3904703
Aslak HeimdalNTNUI4009106
Niels Christian HellerudHalden SK
Håkon HolstadFreidig3649894
Anders HorveiRaumar Orientering4103206
Isak JonssonNydalens SK4024378
Vegard KittilsenFreidig3652674
Even LindaasVang OL4072138
Kristian Fredrik LynumFreidig3830288
Njaal Ellegaard MelbyVang OL4042842
Eivind Berner MyhreFossum IF4040150
David RundeKristiansand OK3940681
Lars SandstadFreidig3802295
Simen Spets StorhovFreidig4041687
Anders VestølVegårshei IL3910221
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering3830213
Lars Young VikNydalens SK3993433
Johan Christie ØrkeNTNUI3986379
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL4035309

H 21- (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ulrik Astrup ArnesenNTNUI3884848
Jørgen BaklidNTNUI3982477
Sondre Ruud BråtenNydalens SK4105664
Øystein Fruseth ChristiansenNTNUI3782323
Mathias DrageKongsberg OL3084340
Bjørn Anders FlågenNTNUI3885837
Karl FremstadTyrving IL3975901
Jørgen FrøydLarvik OK4116893
Joar GjerdahlBerger og Svelvik OL3770575
Mathias GløersenBækkelagets SK4055901
Audun HeimdalNTNUI3917200
Erling HjermstadFossum IF4117024
Øyvind HjermstadFossum IF4042669
Styrk Hundseid KamsvågNTNUI3947553
Markus Kjærner-SembNTNUI204540
Tobias KristensenNTNUI4092102
Lukas LilandNydalens SK4045928
Oskar RøenVaregg Fleridrett3778263
Oskar Spets StorhovFreidig3983350
Oskar StørmerFossum IF4027991
Thomas TubbehaugenOK Moss3895018
Øyvind WatterdalHadeland OL3685062
Vegard Jarvis WestergårdNTNUI3949302
Øyvind WiggenNTNUI4016267

Annonser

IOF Eventor